Repertoár - aktuálně hrajeme

Text Upoutávky


Režie: Bety Minářů
Dramaturgie: Bety Minářů, Monika Nováková
Návrh a výroba kostýmů: Monika Nováková
Scéna: Monika Nováková


Délka představení: cca 110 minut
Ceny vstupenek:   100, 100 Kč

Ženy v trysku století  - Zdeněk Podskalský

Divadelní inscenace Ženy v trysku staletí v podání DS Tyl Dačice vznikla úpravami scénáře Zdeňka Podskalského (původní název Žena v trysku století). Oproti původnímu scénáři jsme se snažili přiblížit celé pojetí hry dnešnímu divákovi. Původní záměr, a to zprostředkování jakéhosi duchaplného průvodce po dějinách ženské nadvlády nad mužským pokolením, jsme ovšem zachovali. Divák má možnost nakouknout k prvopočátkům bojů mezi muži a ženami od samotného stvoření Adama a Evy, přes pravěk, gotiku, renesenci, obrození, až po .... to se nechte překvapit.


Již v roce 1884 byl založen Vzdělávací, zábavní a ochotnický spolek Tyl. Od té doby pod různými názvy spolek pracuje až do dnešních dní. Za sebou má desítky úspěšných představení a tisíce spokojených diváků. Inscenace Ženy v trysku staletí je již 105 inscenací DS Tyl Dačice.

Hrací termíny

Datum Čas Kde Zakoupení vstupenek
15.06.2018 pátek
19:00 Divadlo Na Jezerce 120 volných míst Divadelní spolek Tyl Dačice

Informace o dostupnosti vstupenek jsou pouze orientační. Pro přesný počet volných vstupenek klikněte na odkaz ve sloupci Zakoupení vstupenek nebo navštivte náš vstupenkový portál.

Obsazení

GENERÁLNÍ PARTNER DNJ
Náš velký dík patří všem, kteří nám pomáhají
inscenace realizovat
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU