Aktuality

Obrázek aktuality

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ V DIVADLE NA JEZERCE - 18.06.2018

Milí diváci, 
 
do soboty 23.června funguje provoz pokladny v divadle, pak bude pokladní okénko zavřené -
znovu se ale otevře už 20. srpna. ONLINE PRODEJ FUNGUJE CELÉ LÉTO, nic se nemění a my se těšíme na plné hlediště v nové sezóně.

ZÁŘÍ máme už nyní téměr vyprodané, ale pár míst se pro Vás ještě najde! Už jste viděli naši nabídku inscenací? Je úchvatná! Nejen Charleyova teta, ale i Generálka. Už je tady zas! Saturnin, Shylock i Manželské vraždění. Bouřlivý smích, upřímné dojetí - to je způsob, jakým s Vámi rádi komunikujeme. 

Svěřte večer s důvěrou Divadlu Na Jezerce, nezklame Vás. 

Život na Jezerce s Vámi rádi sdílíme i našem Facebooku a Instagramu, staňte se naším fanouškem a užívejte si výhody, které tam na Vás čekají.

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

SHYLOCK A PRÁSKNI DO BOT NAPOSLEDY V SEZÓNĚ - 13.06.2018

Milí diváci, 
 
NAPOSLEDY v této sezóně uvádíme
18.6. od 19:00 inscenaci SHYLOCK s Milanem Kňažkem v hlavní roli (režie: Radek Balaš) a 20.6. od 19:00 PRÁSKNI DO BOT (režie: Jan Hřebejk), kde se v roli dlaždičů, kteří optikou svého povolání a v jazyce jim vlastním odkrývají své životní osudy, představí principál divadla Jan Hrušínský, Martin Sitta, Vlastimil Zavřel a Václav Liška. 

Předprodej na ZÁŘÍ je v plném proudu - nabídka bohatá a pár míst ještě máme! Na Jezerce je Vaše radost naší starostí, rádi s Vámi sdílíme nejen letní večery i na našem Facebooku a Instagramu.

Těšíme se na Vás v nové sezóně 2018/2019.


Potkáme se na Jezerce!

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

PŘEDPRODEJ NA ZÁŘÍ - 6.06.2018

Milí diváci, 
 
PŘEDPRODEJ NA ZÁŘÍ je v plném proudu a my se na Vás už teď těšíme v nové jezerkovské sezóně 2018/2019.

Červen v Divadle Na Jezerce ale zdaleka nekončí, jarní novinky a oblíbené inscenace jsou tu s Vámi i v létě - Je úchvatná!, Práskni do bot, Charleyova teta nebo třeba Shylock? Na Jezerce je Vaše radost naší starostí, rádi s Vámi sdílíme nejen jarně letní večery i na našem Facebooku a Instagramu.

Potkáme se na Jezerce!VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

MICHAL KERN JE SATURNIN - 30.05.2018

Milí diváci, 
 
po komedii o nejhorší zpěvačce na světě Je úchvatná! tu máme další PREMIÉRU - SATURNINA.
"Saturnin je pro všechny, kteří mají rádi dobré divadlo," tak charakterizuje jarní novinku Divadla Na Jezerce Petr Vacek, který právě zde poprvé usedl na režisérkou židli. 

V hlavní roli sluhy Saturnina, který na jevišti předvádí neuvěřitelné akrobatické prvky, skvěle tančí a svou elegancí, humorem a chytrostí překvapuje své okolí, se divákům představí Michal Kern, dále hrají: Jan Konečný, Denisa Pfauserová, Jaroslava Kretschmerová/Jitka Sedláčková, Martin Sitta, Libor Hruška, Petr Vacek, Vojtěch Vodochodský.

Vítejte v časech, kdy se k sobě lidé chovali slušně

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

SATURNIN JE V PRODEJI - 21.05.2018

Milí diváci, 
 

Premiéra nové inscenace je za rohem! Už máte lístek? Humoristický román Zdeňka Jirotky upravil pro Jezerku Petr Vacek, který tím poprvé usedl na židličku s nápisem "režisér". Premiéra: 30. května 2018

V hlavní roli Michal Kern, dále hrají: Jan Konečný, Denisa Pfauserová, Jaroslava Kretschmerová/Jitka Sedláčková, Martin Sitta, Libor Hruška, Petr Vacek, Vojtěch Vodochodský.

Prožijte JARO v Divadle Na Jezerce

VÍCE ❯❯
GENERÁLNÍ PARTNER DNJ
Náš velký dík patří všem, kteří nám pomáhají
inscenace realizovat
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ POKLADNY

 

   23. června  -  19. srpna: ZAVŘENO
  20. srpna - 11. září: 13:00 – 18:00
             od 12. září: BĚŽNÝ PROVOZ POKLADNY


               ONLINE PRODEJ V PROVOZU CELÉ LÉTO
 
TĚŠÍME SE NA VÁS V SEZÓNĚ 2018/2019