Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA
Postava

Aktuality

Obrázek aktuality

JEŽÍŠEK PŘINESE PREMIÉRU - 2.09.2019

Sezóno, pojď! První schůzka k nové inscenaci je za námi - nápady, plány, nákresy, fotky, škrty ve scénářích a velké těšení - to vše doprovází přípravy na premiéru hry GIN GAME, ve které uvidíte JIŘINU BOHDALOVOU A MILANA KŇAŽKA.

Po úspěchu inscenace GENERÁLKA s Jiřinou Bohdalovou (stále hrajeme) a monodramatu SHYLOCK s Milanem Kňažkem se na Jezerku vrací režisér Radek Balaš, aby spojil dvě legendy na jednom jevišti. V textu amerického dramatika D. L. Coburna jen těžko hledáme pasáž, která by nevzbuzovala emoce. V prosinci se v Divadle Na Jezerce budou tahat trumfy z rukávu - budete u toho s námi?

PROGRAM NA ŘÍJEN je kompletní - na webu si můžete vstupenky kdykoliv koupit nebo zarezervovat ONLINE. V případě jakéhokoliv problému s nákupem můžete kdykoliv ve všední dny od 13:00 do 18:00 hodin kontaktovat naší paní pokladní na čísle 725 442 150. 

Jaroslav Dušek, Milan Šteindler, Jan Hrušínský, Zdeněk Žák, Petr Vacek, Ondřej Kavan, Jiřina Bohdalová, Libuše Švormová, Anička Polívková, Jaroslava Kretschmerová a mnoho dalších se na vás už teď těší v nové sezóně Divadla Na Jezerce! PŘIJĎTE VŠICHNI! TĚŠÍME SE NA VÁS.

NEZAPOMÍNEJTE SLEDOVAT NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

POKLADNA OTEVŘENA - 19.08.2019

Milí Jezerkovští!

Pokladna je od 19. srpna OTEVŘENA (13:00 - 18:00) a paní pokladní Irena Neradová se na vás po prázdninové pauze už moc těší!
Vstupenky na září a malá říjnová ochutnávka jsou již v prodeji, stačí si vybrat, jestli se chcete rozesmát, dojmout a nebo obojí! Charleyova teta, Pánský klub, Manželské vraždění, Práskni do bot, Takový žertík, Je úchvatná! V Divadle Na Jezerce myslíme na všechny. 

DĚKUJEME VÁM ZA VŠECHNY VEČERY UPLYNULÉ SEZÓNY A TĚŠÍME SE, ŽE V TÉ NADCHÁZEJÍCÍ S NÁMI BUDETE SVŮJ ČAS TRÁVIT ZNOVU - A OPĚT RÁDI. 

Sledujte nás na našich sociálních sítích, ať vám neunikne žádná speciální akce pro věrné diváky!


VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

POKLADNU OTVÍRÁME UŽ 19. SRPNA - 9.08.2019

Milí Jezerkovští, 

 pokladní okénko se pro vás znovu otevře už v pondělí 19. srpna - těší se na vás paní pokladní Irena Neradová a vylepšené prostory! Minulé prázdniny jsme pro vás předělávali vzhled našeho foyer, letos jsme se zaměřili na prostředí pokladny Divadla Na Jezerce. Po dnech plných malování, stěhování, nakupování, šroubování a uklízení jsme téměř u konce a připraveni na vaši návštěvu. Těšíme se na vás! 

Říjnové chuťovky můžete lovit už nyní v našem předprodeji! Nenechte si ujít komedie Jana Hřebejka JE ÚCHVATNÁ! a PRÁSKNI DO BOT! nebo se k nám přijďte podívat na to, co by se dělo, kdyby se po letech v parku probudil Adolf Hitler (UŽ JE TADY ZAS!).

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, AŤ VÁM NEUNIKNE ŽÁDNÁ SPECIÁLNÍ AKCE

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

NĚCO SE CHYSTÁ - 25.07.2019

Milí Jezerkovští, 

 prázdniny jsou sice v plném proudu, na Jezerce se ale ani v parném létě nezahálí - připravujeme pro vás spoustu novinek a hned tři premiéry! Rozhodli jsme se spojit herecké legendy a rozhodně se máte na co těšit - zkoušet se začne brzy a my vás budeme o všem informovat!
Nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích - ať vám žádná speciální akce ani mimořádná zpráva neunikne!

ONLINE JSME CELÉ LÉTO - vstupenky na září jsou téměř vyprodané, ale ŘÍJEN BUDE BRZY na webu!


TĚŠÍME SE NA VÁS V NOVÉ SEZÓNĚ 2019 / 2020
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

ONLINE JSME CELÉ LÉTO - 27.06.2019

Milí diváci!

Vysoké teploty neberou konce, sezóna 2018 / 2019 je naopak nenávratně pryč -  a my už pracujeme na nové, která bude ještě více nabitá! Těšíte se? Těšíme se!
Rok 2019 přinesl kromě nových tváří a spousty diváckých akcí dvě nové inscenace - Slávu strojů a měst (Jaroslav Dušek) a Pánský klub (Matěj Balcar) - po vstupenkách se vždy jen zapráší. Volných míst na září už moc nezbývá, viděli jste program? 

Nic nás netěší víc než váš zájem o Divadlo Na Jezerce a vážíme si každého, kdo naše hlediště navštíví. Děkujeme, že se k nám vracíte! 

Nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, ať vám neunikne žádná novinka!

ONLINE JSME CELÉ LÉTO a pokladnu pro vás znovu otevřeme 19. srpna.
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

KAREL GOTT NA JEZERCE - 22.06.2019

Posledním představením uplynulé sezony byl 20. června PÁNSKÝ KLUB v režii Matěje Balcara, na kterém jsme přivítali kamarády a kolegy a společně jsme strávili krásný večer. Následující den náš čekala další velká událost - první letní den jsme prožili s KARLEM GOTTEM, který si Divadlo Na Jezerce vybral k oslavě svých 80. narozenin. Zakončení letošní sezony proběhlo ve velkém stylu!
Přejeme vám, milí diváci, krásné léto! Už teď se všichni těšíme, až 16. září znovu otevřeme sál a potkáme se s vámi!

ONLINE JSME CELÉ LÉTO. DĚKUJEME, ŽE SE K NÁM VRACÍTE! 

Sledujte o prázdninách Facebook a Instagram DNJ, ať vám neuniknou naše speciální akce.


 
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

DIVADELNÍ SEZONU KONČÍME TERAPIÍ - 20.06.2019

Divadelní sezonu končíme oblíbenou terapií, ve které pět klientů a jedna terapeutka řeší nekonečný otazník mezi mužem a ženou - nevěru. Příčiny, průběh i následky - to vše je obsahem Pánského klubu v režii Matěje Balcara, v němž na jevišti mimo jiné diváky dojímá i rozesmívá postava typického českého burana EDY (MILAN ŠTEINDLER).
Příběh pěti mužů, kteří přichází vyřešit problém, který jim brání ve spokojeném životě, a jedné čerstvě vystudované terapeutky (KRISTÝNA HRUŠÍNSKÁ) je posledním letošním představením, které pro vás hrajeme. Už nyní jsou ale v prodeji vstupenky na září a pár jich ještě zbývá!

ONLINE zůstáváme celé léto a už teď se na vás všechny těšíme v nové sezoně 2019/2020!

Sledujte náš Facebook a Instagram i během prázdnin - chystáme nejedno překvapení...VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

MILIONTÁ DIVAČKA BYLA ŠŤASTNÁ - 11.06.2019

Milí Jezerkovští!

Tentokrát se s vámi, milí Jezerkovští, chceme podělit o velkou radost, kterou jsme zažili v neděli 9. června! Po děkovačce Pánského klubu vyhlásil pan principál jméno naší MILIONTÉ DIVAČKY, kterou je paní DANA ŠŤASTNÁ a my jsme i díky ní šťastně vpluli do dalšího milionu!
Překvapením nejen pro diváky byla narozeninová oslava přímo na jevišti - Jan Hrušínský a Zdeněk Žák slaví společně právě 9. června narozeniny. Plánování této akce jsme si vychutnali - a povedlo se. Slavili jsme celý večer až do druhého dne, kdy už nikdo z nás narozeniny neměl. 

Hrajeme až do 20. června, přijďte si k nám pro radost!
Máme na rozdávání!


VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

SHYLOCK NAPOSLEDY NA JEZERCE - 6.06.2019

27. 4. 2016 mělo představení v režii Radka Balaše SHYLOCK premiéru a Milan Kňažko získal za svůj herecký výkon v této inscenaci Cenu Thálie 2016. Včera 5. 6. 2019 proběhla na Jezerce derniéra a Milan Kňažko řekl v rámci své role naposledy symbolickou repliku: "Proč je to dnes večer jinak než jindy? Protože dnes večer jsme Kupce benátského hráli naposledy." S příběhem, který napsal Mark Leiren-Young, jsme byli na zájezdu v Bratislavě, Vídni, Bruselu nebo třeba Užhorodu. Loučili jsme se s ním ohlušujícím potleskem plného hlediště. 
Představení natáčela Česká televize, takže bude tato jezerkovská derniéra zvěčněná i pro ty, kteří s námi v hledišti být nemohli. 

"Každá generace dostane takového Shakespeara, jakého si zaslouží."

Zcela poslední představení SHYLOCK odehrajeme na zájezdu v Mostě 6. 6. 2019.
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

SPECIÁLNÍ AKCE KE DNI DĚTÍ NA JEZERCE - 28.05.2019

27. května zaparkoval divadelní Peugeot před pavilonem pediatrické kliniky Thomayerovy nemocnice. Malým pacientům jsme přivezli speciální pexesa s obrázky hereckých tváří nuselské scény. Panu primáři Pavlu Kabíčkovi a celému personálu nemocnice děkujeme za vřelé přijetí a všem dětem, kteří se právě zde léčí, přejeme brzké uzdravení! 

Po návštěvě dětského oddělní Thomayerovy nemocnice jsme
 se přesunuli do Klokánka, kde jsme v rozdávání radosti pokračovali.
 Barevná pexesa z Jezerky udělala radost i zde a paní ředitelka Marie Chovanová nás přijala s vlídností tomuto místu vlastní. 

Na barevná pexesa z Jezerky se můžou těšit také děti ze základních škol v Praze 4. Prostřednictvím hry se tak budou moct seznámit s významnými jmény hereckého světa. 

Charitativní akce Divadla Na Jezerce k Mezinárodnímu dni dětí proběhla za účasti radního pro kulturu MČ Prahy 4 Michala Hrozy.

Všem dětem k jejich 1. červnu přejeme, aby kolem nich bylo vždy dost těch, kteří jim s láskou budou dělat radost!
VÍCE ❯❯
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL

 DNES V DNJ:
JE ÚCHVATNÁ!