Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA
Postava

Aktuality

Obrázek aktuality

MILIONTÝ DIVÁK NA JEZERCE - 22.05.2019

Historicky prvního diváka jsme přivítali na představení Zahraj to znovu, Same v březnu 2003. Tuto úspěšnou inscenaci hrajeme dosud a stále se těší divácké oblibě - dokonce stále víc baví i nás! Šestnáct let večer co večer do červených sedaček usedali diváci - a najednou je vás milion! Vaše přízeň a vaše návraty nám dělají obrovskou radost. Už nyní víme, že MILIONTÝ divák si koupil vstupenku na neděli 9. června, kdy hrajeme Pánský klub. My už dokonce víme i to, na kterém sedadle bude sedět! A máme pro něj překvapení.... Už aby to bylo!

Rádi vás máme samozřejmě všechny bez ohledu na pořadí! A máme zaděláno na další milion!

JEZERKA SI SVÉ DIVÁKY HÝČKÁ 
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

DIVADLO NA JEZERCE DĚTEM - 8.05.2019

Divadlo Na Jezerce se rozhodlo zapojit Prahu 4 do účasti na oslavách Mezinárodního dne dětí - v pondělí 27. května obdarujeme děti ze základních škol a nemocnic v Praze 4 speciálním hereckým pexesem Divadla Na Jezerce. Naším cílem je prostřednictvím hry seznámit nejmladší diváky s významnými jmény hereckého světa napříč věkovými kategoriemi a zábavnou formou tak přispět k dobrému vztahu mezi mladou generací a kulturou. 

Symbolika dárku Divadla Na Jezerce pro dětské diváky je zřejmá: Život je jako pexeso – jde o hledání těch správných dvojic – ať už jde o přátele, profesní kolegy anebo zkrátka o to nejlepší divadlo pro diváky nejen v Praze 4. Udržet, příznivě ovlivňovat a rozvíjet zájem nejmladších diváků o divadlo je jedním z našich hlavních cílů – a umíme to zábavně, radostně a s úsměvem. Spoluúčast na akci jsme nabídli MČ Praha 4 a zahájíme ji společně s panem místostarostou Michalem Hrozou v Thomayerově nemocnici. Radost uděláme také dětem z Klokánka v Láskově ulici na Chodově.

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

VSTUPENKY PRO MAMINKY PLATÍME MY - 30.04.2019

Milé děti - i vy, kteří už nejste dětmi - vezměte MAMINKU na Jezerku! Na Jezerce slavíme DEN MATEK už 6. května večer na představení JE ÚCHVATNÁ! - zaplatíte pouze vstupenku pro sebe, tu pro maminku totiž platí Divadlo Na Jezerce!

Přijďte udělat radost nejdůležitější ženě Vašeho života na Jezerku. Proč? Protože každá maminka JE ÚCHVATNÁ!

TĚŠÍME SE NA VÁS!
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

POSLEDNÍ PŘEDPRODEJ V TÉTO SEZÓNĚ - 17.04.2019

Milí Jezerkovští, 

poslední měsíc divadelní sezóny 2018/2019 jsme právě pustili do prodeje. A po některých inscenacích se jenom zaprášilo! Ať už je vaše nálada jakákoliv, Jezerka umí dojmout i rozesmát. Dostaneme vás do lepší nálady!
Nenechte si ujít nabitý červen - nepromarněte poslední možnost vidět na Jezerce v roli Shylocka Milana KŇAŽKA - a v oba červnové termíny u toho spolu s plným hledištěm bude i Česká televize! Poslední aristokratka diváky pořád láká, Anička Polívková ji na Jezerce hraje už skoro 4 roky a stále s úspěchem! Práskni do bot, Takový žertík, Charleyova teta nebo Zahraj to znovu, Same - přijďte se zasmát i dojmout! Saturnin v režii Petra Vacka a Hřebejkova inscenace Je úchvatná! jsou novinkami minulé sezóny - divácky oblíbenými se staly během chvilky, stejně jako horká novinka Divadla Na Jezerce PÁNSKÝ KLUB, který nejen muže léčí s jemnou péčí!  A máme toho mnohem víc! Zkrátka - červen na Jezerce bude stát za to.

DIVADLO NA JEZERCE SI VĚRNÉ DIVÁKY HÝČKÁ! SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, AŤ VÁM NIC NEUNIKNE!

A přijďte všichni!
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

PÁNSKÝ KLUB SI DIVÁKY ZÍSKAL - 8.04.2019

A máme za sebou další úspěšnou premiéru! Pánskému klubu se tleskalo, v hledišti byl neustále slyšet smích a pochvalná slova nám všem udělala obrovskou radost! Už první repríza ukázala, že Pánský klub v režii Matěje Balcara bude oblíbenou a vyhledávanou inscenací, je totiž o tom, co nás napříč věkem, vzděláním a zkušenostmi spojuje všechny - je o vztazích, o lásce a životních zkouškách.
Nová inscenace je terapií pro všechny - zvlášť pro ty, kteří si myslí, že už jim žádná terapie nepomůže. Milana Šteindlera si jako majitele cykloservisu Edu zamilujete už pro tu jeho výřečnou opravdovost. A co teprve Zdeněk Žák v roli stárnoucího rockera, kterého zaskočilo, že mu "občas selže nástroj". Terapeutka Linda (Kristýna Hrušínská) je ale připravena pomoct všem svým svěřencům - ajťákovi, který hledá plnohodnotný vztah (Martin Leták), scenáristovi, který volí mezi klidným dožitím a milenkou (Ruda Starz) nebo učiteli dějepisu Cyrilovi (Michal Stejskal / Dan Šváb) - ten se bojí, aby nepodlehl stále se zvyšujícímu zájmu svých studentek. Nemají to pánové lehké, ale naštěstí mají Lindu! Nebo má Linda štěstí, že potká právě tuhle skupinu? Dozvíte se na Jezerce!

PŘIJĎTE VŠICHNI!!!
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

PŘEDPRODEJ NA KVĚTEN - 31.03.2019

Milí Jezerkovští!

Máme pro vás nabitý květen - chcete se stát součástí příběhů se šťastným koncem? Rezervujte si vstupenky do Divadla Na Jezerce včas - nezklame vás.
Pánský klub s Milanem Šteindlerem je terapií pro všechny, zvlášť pro ty, kteří si myslí, že už jim žádná terapie nepomůže. U Saturnina si mimo jiné zopakujte všechna přísloví a pořekadla, které ovládá teta Kateřina a Manželské vraždění je tou nejlepší volbou pro ty, kteří vědí, že vztah je třeba kořenit, aby zůstal pikantní! Užijte si herecký koncert Milana Kňažka v inscenaci Shylock, zasmějte se s Charleyovou tetou a jestli chcete vzít do divadla manžela, přítele nebo tatínka - Práskni do bot nezklame! Jiřinu Bohdalovou můžete na Jezerce i v květnu vidět v inscenaci Generálka a Paní plukovníková. 

TĚŠÍME SE NA VÁS V KTEROUKOLIV ROČNÍ DOBU - NA JAŘE ZVLÁŠŤ!
Věrných diváků si Divadlo Na Jezerce váží - sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám neuteče žádná speciální akce!

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

JARO NA JEZERCE - NENECHTE SI UJÍT - 1.03.2019

Milí Jezerkovští!

Ta nejlepší místa na inscenace z dubnového programu DNJ ulovte přímo na našem webu nebo na pokladně Divadla Na Jezerce - stačí kdykoliv od 13:00 zavolat: 725 442 150. V prodeji je nová komedie MATĚJE BALCARA: PÁNSKÝ KLUB, ve které se na Jezerce vůbec poprvé představí MILAN ŠTEINDLER a ZDENĚK ŽÁK. 
Zcela výjimečně jsme do světa pustili také jeden květnový a dva červnové termíny inscenace SHYLOCK, ve které na jevišti exceluje MILAN KŇAŽKO - bude u toho s námi ČESKÁ TELEVIZE - a co Vy?  V červnu bude mít tato jedinečná hra po úspěšných letech na Jezerce derniéru -  a rozhodně to bude stát za to... Přijďte všichni!

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, AŤ VÁS NEMINOU NAŠE AKCE A SOUTĚŽE!

DIVADLO NA JEZERCE SI DIVÁKY HÝČKÁ

 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

ZKOUŠÍME NOVINKU: PÁNSKÝ KLUB - 17.02.2019

Milí Jezerkovští!

Už pár dní je jeviště v dopoledních hodinách zasvěceno terapii pěti pánů, které dala dohromady závislost - apetit - libůstka - zaječí úmysly - už tisíce let lidé nevěru pojmenovávají různě, jedno je ale společné všem - pokušení je vždycky těžké odolat a málokdo z nás to dokáže. Jak se s ním vyrovná učitel Cyril (MICHAL STEJSKA / DANIEL ŠVÁB), který se bojí, že podlehne mladým studentkám? A co Eda (MILAN ŠTEINDLER), majitel cykloservisu, kterého nadchnul bezejmenný svět internetu, kde si může pod různými jmény domlouvat schůzky? Přemek (RUDA STARZ) je scenárista v důchodu a o sexuální apetit už nestojí - rád by se od hříchu oprostil - ale copak to jde? Stárnoucího rockera Gigiho (ZDENĚK ŽÁK) vyděsí fakt, že mu jeho nástroj přestává hrát... A mladý ajťák Martin (MARTIN LETÁK)? Ten bude pro terapeutku Lindu (KRISTÝNA HRUŠÍNSKÁ) velký oříšek!

REŽIE: MATĚJ BALCAR, PREMIÉRA: 4. DUBNA 2019
VSTUPENKY V PRODEJI

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

BŘEZNOVÝ PŘEDPRODEJ - 31.01.2019

Milí Jezerkovští,

v novém programu je na výběr z tolika krásných večerů, že jen těžko budete chtít zažít na Jezerce pouze jeden z březnových dnů!
Novinka SLÁVA STROJŮ A MĚST je navzdory stáří knižní předlohy (90 let uplynulo od doby, kdy ji Jaromír Rašín napsal) tak aktuální, že vás bude z některých vět, které uslyšíte z úst Jaroslava Duška, mrazit -  a co teprve hudba a scéna, to se ucho i oko namlsá! 

V rámci březnového předprodeje vám nabízíme dva dubnové termíny naší další novinky, kterou je komedie PÁNSKÝ KLUB. Napsal ji režisér úspěšné jezerkovské inscenace UŽ JE TADY ZAS! Matěj Balcar a poprvé tak na jevišti Divadla Na Jezerce uvidíte Milana Šteindlera nebo Zdeňka Žáka. Jde o sondu do světa partnerských vztahů pohledem pěti mužů, jejichž problém s nimi řeší terapeutka Linda (Kristýna Hrušínská).
Premiéra v DNJ: 4. dubna 2019

V hledišti Divadla Na Jezerce se na vás těšíme v únoru i v březnu. Sledujte nás na našem Facebooku, kde se s vámi rádi dělíme o vše, co se na Jezerce děje! 


VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

JEZERKA ZAŽILA VELKOU SLÁVU - 25.01.2019

Milí diváci, milí přátelé Divadla Na Jezerce!

Premiérový večer nové inscenace Sláva strojů a měst jsme prožili doslova medově - foyer, hlediště i jeviště se proměnilo v jeden velký bzučící úl - A BYLO TO FAMÓZNÍ. 
Jaroslav Dušek, Petr Nikl a Ondřej Smeykal se na vás už teď těší na reprízách: dnes hrají poprvé pro diváky Jezerky, kteří se už nemohli dočkat a vyprodáno bylo na první veřejný večer během chviličky. Další termíny naleznete na našem webu v sekci PROGRAM nebo přímo v REPERTOÁRU. 

Sláva strojů a měst je 90 let starý text Jaromíra Rašína, který vás překvapí svou aktuálností a vtáhne a pohltí díky netradičnímu pojetí protagonistů. Přijďte všichni!

TĚŠÍME SE NA VÁS! 


VÍCE ❯❯
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL