Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA
Postava

Aktuality

Obrázek aktuality

LEDEN JE ONLINE - 15.11.2019

Milí Jezerkovští!

LEDEN je ONLINE - prosincové hity na Jezerce hlásí VYPRODÁNO -  lednové termíny jsme proto zařadili do prodeje už nyní! Zarezervujte si zážitek v Divadle Na Jezerce a udělejte radost nejen sobě ale i svým blízkým. Je dokázáno, že když vaše dny zakončíte u nás, nemine vás dobrá nálada!

Nenechte si ujít novinku Divadla Na Jezerce - inscenaci Gin Game s Jiřinou Bohdalovou a Milanem Kňažkem v režii Radka Balaše! Pánský klub Matěje Balcara se těší stále většímu zájmu diváků, proto ho v lednu můžete vidět hned třikrát. Doporučujeme také oblíbené Manželské vraždění nebo komedi o dlaždičích Práskni do bot. 

TĚŠÍME SE NA VÁS!

 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

PRODLOUŽENÍ NÁJEMNÍ SMLOUVY - 20.10.2019

DIVADLO NA JEZERCE PODEPSALO NÁJEMNÍ SMLOUVU NA DALŠÍCH 10 LET
 
Divadlo Na Jezerce získalo záruku dlouhodobého fungování v prostorách, které mu pronajímá městská část Praha 4. Místostarosta pro majetek a kulturu Michal Hroza s principálem divadla Janem Hrušínským podepsali dodatek k dosavadní nájemní smlouvě, kterým se prodlužuje doba nájmu o 10 let, tj. do 1. ledna 2031.
 
„Divadlo Na Jezerce patří k divácky nejúspěšnějším divadelním souborům v Praze a určitě si zaslouží naši dlouhodobou podporu,“ uvedl místostarosta Michal Hroza (TOP 09). „Jsme šťastní, že působí právě u nás as ohledem na dlouhou tradici divadla a jeho kulturní význam nejen pro obyvatele naší městské části jsme se rozhodli prodloužit nájemní smlouvu o dalších deset let.“
 
„Vážíme si prodloužení smlouvy ze strany městské části, je to pro mne důkaz, že v Praze 4 děláme práci, která má smysl,“ uvedl ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.
 
„Divadlo Na Jezerce působí v nemovitostech městské části Praha 4 nepřetržitě od roku 2004. Celkové nájemné činí 1.777.756 Kč/rok včetně DPH. Nájemné hradí řádně a včas. O prodloužení doby nájmu rozhodla Rada městské části Praha 4 svým usnesením č.15R-643/2019 ze dne 21. 8. 2019,“ uvedl v Tiskové zprávě mluvčí MČ Praha 4 Jiří Bigas.
 
 
 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

JEŽÍŠEK PŘINESE PREMIÉRU - 2.09.2019

Sezóno, pojď! První schůzka k nové inscenaci je za námi - nápady, plány, nákresy, fotky, škrty ve scénářích a velké těšení - to vše doprovází přípravy na premiéru hry GIN GAME, ve které uvidíte JIŘINU BOHDALOVOU A MILANA KŇAŽKA.

Po úspěchu inscenace GENERÁLKA s Jiřinou Bohdalovou (stále hrajeme) a monodramatu SHYLOCK s Milanem Kňažkem se na Jezerku vrací režisér Radek Balaš, aby spojil dvě legendy na jednom jevišti. V textu amerického dramatika D. L. Coburna jen těžko hledáme pasáž, která by nevzbuzovala emoce. V prosinci se v Divadle Na Jezerce budou tahat trumfy z rukávu - budete u toho s námi?

PROGRAM NA ŘÍJEN je kompletní - na webu si můžete vstupenky kdykoliv koupit nebo zarezervovat ONLINE. V případě jakéhokoliv problému s nákupem můžete kdykoliv ve všední dny od 13:00 do 18:00 hodin kontaktovat naší paní pokladní na čísle 725 442 150. 

Jaroslav Dušek, Milan Šteindler, Jan Hrušínský, Zdeněk Žák, Petr Vacek, Ondřej Kavan, Jiřina Bohdalová, Libuše Švormová, Anička Polívková, Jaroslava Kretschmerová a mnoho dalších se na vás už teď těší v nové sezóně Divadla Na Jezerce! PŘIJĎTE VŠICHNI! TĚŠÍME SE NA VÁS.

NEZAPOMÍNEJTE SLEDOVAT NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

POKLADNA OTEVŘENA - 19.08.2019

Milí Jezerkovští!

Pokladna je od 19. srpna OTEVŘENA (13:00 - 18:00) a paní pokladní Irena Neradová se na vás po prázdninové pauze už moc těší!
Vstupenky na září a malá říjnová ochutnávka jsou již v prodeji, stačí si vybrat, jestli se chcete rozesmát, dojmout a nebo obojí! Charleyova teta, Pánský klub, Manželské vraždění, Práskni do bot, Takový žertík, Je úchvatná! V Divadle Na Jezerce myslíme na všechny. 

DĚKUJEME VÁM ZA VŠECHNY VEČERY UPLYNULÉ SEZÓNY A TĚŠÍME SE, ŽE V TÉ NADCHÁZEJÍCÍ S NÁMI BUDETE SVŮJ ČAS TRÁVIT ZNOVU - A OPĚT RÁDI. 

Sledujte nás na našich sociálních sítích, ať vám neunikne žádná speciální akce pro věrné diváky!


VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

POKLADNU OTVÍRÁME UŽ 19. SRPNA - 9.08.2019

Milí Jezerkovští, 

 pokladní okénko se pro vás znovu otevře už v pondělí 19. srpna - těší se na vás paní pokladní Irena Neradová a vylepšené prostory! Minulé prázdniny jsme pro vás předělávali vzhled našeho foyer, letos jsme se zaměřili na prostředí pokladny Divadla Na Jezerce. Po dnech plných malování, stěhování, nakupování, šroubování a uklízení jsme téměř u konce a připraveni na vaši návštěvu. Těšíme se na vás! 

Říjnové chuťovky můžete lovit už nyní v našem předprodeji! Nenechte si ujít komedie Jana Hřebejka JE ÚCHVATNÁ! a PRÁSKNI DO BOT! nebo se k nám přijďte podívat na to, co by se dělo, kdyby se po letech v parku probudil Adolf Hitler (UŽ JE TADY ZAS!).

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, AŤ VÁM NEUNIKNE ŽÁDNÁ SPECIÁLNÍ AKCE

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

NĚCO SE CHYSTÁ - 25.07.2019

Milí Jezerkovští, 

 prázdniny jsou sice v plném proudu, na Jezerce se ale ani v parném létě nezahálí - připravujeme pro vás spoustu novinek a hned tři premiéry! Rozhodli jsme se spojit herecké legendy a rozhodně se máte na co těšit - zkoušet se začne brzy a my vás budeme o všem informovat!
Nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích - ať vám žádná speciální akce ani mimořádná zpráva neunikne!

ONLINE JSME CELÉ LÉTO - vstupenky na září jsou téměř vyprodané, ale ŘÍJEN BUDE BRZY na webu!


TĚŠÍME SE NA VÁS V NOVÉ SEZÓNĚ 2019 / 2020
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

ONLINE JSME CELÉ LÉTO - 27.06.2019

Milí diváci!

Vysoké teploty neberou konce, sezóna 2018 / 2019 je naopak nenávratně pryč -  a my už pracujeme na nové, která bude ještě více nabitá! Těšíte se? Těšíme se!
Rok 2019 přinesl kromě nových tváří a spousty diváckých akcí dvě nové inscenace - Slávu strojů a měst (Jaroslav Dušek) a Pánský klub (Matěj Balcar) - po vstupenkách se vždy jen zapráší. Volných míst na září už moc nezbývá, viděli jste program? 

Nic nás netěší víc než váš zájem o Divadlo Na Jezerce a vážíme si každého, kdo naše hlediště navštíví. Děkujeme, že se k nám vracíte! 

Nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, ať vám neunikne žádná novinka!

ONLINE JSME CELÉ LÉTO a pokladnu pro vás znovu otevřeme 19. srpna.
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

KAREL GOTT NA JEZERCE - 22.06.2019

Posledním představením uplynulé sezony byl 20. června PÁNSKÝ KLUB v režii Matěje Balcara, na kterém jsme přivítali kamarády a kolegy a společně jsme strávili krásný večer. Následující den náš čekala další velká událost - první letní den jsme prožili s KARLEM GOTTEM, který si Divadlo Na Jezerce vybral k oslavě svých 80. narozenin. Zakončení letošní sezony proběhlo ve velkém stylu!
Přejeme vám, milí diváci, krásné léto! Už teď se všichni těšíme, až 16. září znovu otevřeme sál a potkáme se s vámi!

ONLINE JSME CELÉ LÉTO. DĚKUJEME, ŽE SE K NÁM VRACÍTE! 

Sledujte o prázdninách Facebook a Instagram DNJ, ať vám neuniknou naše speciální akce.


 
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

DIVADELNÍ SEZONU KONČÍME TERAPIÍ - 20.06.2019

Divadelní sezonu končíme oblíbenou terapií, ve které pět klientů a jedna terapeutka řeší nekonečný otazník mezi mužem a ženou - nevěru. Příčiny, průběh i následky - to vše je obsahem Pánského klubu v režii Matěje Balcara, v němž na jevišti mimo jiné diváky dojímá i rozesmívá postava typického českého burana EDY (MILAN ŠTEINDLER).
Příběh pěti mužů, kteří přichází vyřešit problém, který jim brání ve spokojeném životě, a jedné čerstvě vystudované terapeutky (KRISTÝNA HRUŠÍNSKÁ) je posledním letošním představením, které pro vás hrajeme. Už nyní jsou ale v prodeji vstupenky na září a pár jich ještě zbývá!

ONLINE zůstáváme celé léto a už teď se na vás všechny těšíme v nové sezoně 2019/2020!

Sledujte náš Facebook a Instagram i během prázdnin - chystáme nejedno překvapení...VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

MILIONTÁ DIVAČKA BYLA ŠŤASTNÁ - 11.06.2019

Milí Jezerkovští!

Tentokrát se s vámi, milí Jezerkovští, chceme podělit o velkou radost, kterou jsme zažili v neděli 9. června! Po děkovačce Pánského klubu vyhlásil pan principál jméno naší MILIONTÉ DIVAČKY, kterou je paní DANA ŠŤASTNÁ a my jsme i díky ní šťastně vpluli do dalšího milionu!
Překvapením nejen pro diváky byla narozeninová oslava přímo na jevišti - Jan Hrušínský a Zdeněk Žák slaví společně právě 9. června narozeniny. Plánování této akce jsme si vychutnali - a povedlo se. Slavili jsme celý večer až do druhého dne, kdy už nikdo z nás narozeniny neměl. 

Hrajeme až do 20. června, přijďte si k nám pro radost!
Máme na rozdávání!


VÍCE ❯❯
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL

VÁNOCE 2019
DARUJTE RADOST:

PŘEDPLATNÉ Z JEZERKY