Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA

Aktuality

Obrázek aktuality

NOVÁ SEZÓNA 2022/2023 - 7.09.2022

Milí Jezerkovští, 

 společně už ve středu 14. 9. 2022 v 19:00 otevřeme novou sezónu novinkou OBČAN PRVNÍ JAKOSTI, která se okamžitě po uvedení těšila velkému zájmu publika. Nedivíme se, kvalitní komedie je v této době potřeba a na Jezerce jich nabízíme hned několik! Občan první jakosti je zárukou skvělé zábavy, vidět v něm navíc poprvé na Jezerce můžete naši novou tvář - Nelu Boudovou.
Smát se budete už tradičně také na Charleyově tetě, která je naším evergreenem i proto, že si ji neustále žádáte. Rozesmáte publikum je pro nás jasným ukazatelem, že své místo v repertoáru DNJ právem má.
Komedie nejen pro pány Práskni do bot je jednou z několika divadelních režií Jana Hřebejka - pokud vám nevadí ostřejší slovník nebo nevíte, na co vzít kamaráda, kolegu nebo manžela, rozhodně neváhejte - pobavíte se! Září i říjen už je dlouho v prodeji, brzy přibude listopad. Na prosinci pracujeme a už teď se můžete těšit na Silvestr - ten s vámi trávíme rok co rok a vždycky je to jízda! 

Děkujeme vám, milí diváci, za přízeň, kterou nám pravidelně projevujete - hlavně díky vám jsme zvládli mnohá zemětřesení včetně covidových opatření i úplné uzavření divadla. Pevně doufáme, že nic takového už nezažijeme a přejeme vám všem hlavně hodně zdraví!

TĚŠÍME SE NA VÁS V HLEDIŠTI DIVADLA NA JEZERCE #sejdemesenajezerce 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

LÉTO S DIVADLEM NA JEZERCE - 25.04.2022


Milí Jezerkovští!

 Rozhodli jsme se ke stejnému kroku jako minulý rok - léto opět strávíme společně! Užili jsme si to s vámi natolik, že si chceme neopakovatelnou atmosféru letních scén za Vaší přítomnosti zopakovat - Chodovská Tvrz, Dobřichovice, Kraví Hora (Divadlo Bolka Polívky) a nebo třeba Planá nad Lužnicí a Most - to jsou místa, kde se potkáme! 
 Ještě předtím si ale nenechte ujít naši novinku: AFTER LIFE, která bude mít premiéru 30. května a už nyní jsou v prodeji veřejné generálky i červnové reprízy. Tento hit Netflixu z pera Rickyho Gervaise u nás režíruje Jan Hřebejk a máte se na co těšit! 
 Přijďte se na Jezerku zasmát, pobavit, vytvořit vzpomínky, které v těžších časech pomáhají... Víme, že je kolem nás spousta nenálady a smutku, ale věříme, že večer na Jezerce může vyladit nedobré dny. Děláme všechno pro to, abyste se u nás cítili lépe než kdekoliv jinde - přesvědčte se sami. A začněte například naší nejnovější komedií Občan první jakosti, osvědčeným Pánským klubem nebo rodinnou komedií Saturnin a Charleyova teta, které jsou obě vhodně pro každého člena rodiny. Už teď se na setkání s Vámi těšíme!
 Nezapomeňte využít naše speciální akce: ŠŤASTNÉ ÚTERÝ a NEŠŤASTNOU STŘEDU. Více se dozvíte na pokladně DNJ buď osobně, nebo na čísle 725 442 150.

Léto s Jezerkou bude stát za to! Ale ještě chvilku si společně užijme jaro! #sejdemesenajezerce

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

46. PREMIÉRA NA JEZERCE: OBČAN PRVNÍ JAKOSTI - 18.03.2022

Milí Jezerkovští, máme pro vás novou komedii!
 
V Divadle Na Jezerce se moderátor fiktivní show v novince Občan první jakosti ptá: „MÁ MÍT KAŽDÝ VOLEBNÍ PRÁVO?“
Řízná komedie o tom, kam až může vést lidská blbost. V rámci živého vysílání televizní talkshow se setkáváme s pěticí náhodně vybraných diváků a tak trochu nesmiřitelných názorových oponentů. Ti společnými silami, nebo spíše prostřednictvím neřízených hádek a střetů, hledají hypotetické desatero kritérií a hodnot, na základě kterých by se přidělovalo - nebo odebíralo volební právo. Otázkou ale zůstává, zda potřebných kvalit dosahují sami členové této komise… Skrze postavu tak trochu sebestředného mladého moderátora, který se považuje za mistra v kombinování tíživých společenských otázek s bulvárem, poznáváme, kam až nás mohou netolerance a přesvědčení o své vlastní a jediné pravdě dovést.
Hra si dává za cíl hlavně kvalitně pobavit, ale také divákům připomenout, že má-li demokracie problémy, nemáme překonávat demokracii, ale ty problémy. A tím hlavním problémem jsme často my sami.

Těšíme se na Vás a přejeme Vám příjemnou zábavu! #sejdemsenajezerce
 
Premiéra v DNJ: 25. března 2022, 1. repríza v prodeji: 27. března
Obsazení: Dan Šváb, Kristýna Hrušínská, Nela Boudová, Miluše Šplechtová, Martin Sitta, 
Jan Hrušínský, Libor Hruška
Autor textu a režie: Matěj Balcar
Produkce: Jan Hrušínský
Scéna: Jan Balcar
Kostýmy: Hana Soukupová

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

DO DIVADLA BEZ TESTŮ A BEZ OČKOVÁNÍ - 11.02.2022

A TEĎ UŽ K NÁM ZASE MŮŽETE VŠICHNI, MILÍ DIVÁCI!

https://covid.gov.cz/situace/kultura/divadla
naposledy aktualizováno v čtvrtek 10. února 2022 (00:03)

Pravidla a doporučení

Divadelní představení se mohou konat pro nejvýše 1000 diváků. Diváci musí být usazeni. 

Všichni diváci musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

PODMÍNKY VSTUPU DO DIVADLA - 2022 - 11.01.2022

Aktualizace opatření v souladu s rozhodnutím vlády ze dne 3. 1. 2022

Diváci musí mít po celou dobu konání akce nasazený ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor (bez výdechového ventilu) nebo nanorouška.

Divák se u vstupu musí prokázat potvrzením o splnění jedné z níže uvedených podmínek.
nejméně 14 dní od aplikace druhé dávky očkovací látky (v případě jednodávkového schématu pak 14 dní od aplikace)
• v případě podání pouze první dávky očkovací látky negativním PCR testem ne starším 72 hodin 
laboratorně potvrzené prodělání onemocnění COVID 19 před méně než 180 dny
záznam v Informačním systému infekčních nemocí obsahující informaci o tom, že se nemůže ze zdravotních důvodů očkovat proti onemocnění COVID 19 a PCR test ne starší 72 hodin

Děti do 18 let se prokazují negativním PCR testem ne starším 72 hodin. U dětí do 12 let testování není vyžadováno.

Pokud divák výše uvedené podmínky nesplní, nemůže být vpuštěn na představení.

Děkujeme za Vaši vstřícnost a těšíme se na Vaši návštěvu! #sejdemesenajezerce

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

SILVESTR NA JEZERCE - 19.12.2021

Milí Jezerkovští, 
 přijďe si užít POSLEDNÍ DEN V ROCE DO DIVADLA NA JEZERCE! Hrajeme komedii NAPROSTÍ CIZINCI a těšíme se, že si společně užijeme SILVESTROVSKÉ ODPOLEDNE NEBO VEČER - hrajeme totiž dvakrát, abyste si sami vybrali, který vám vyhovuje víc: 14:00 nebo 17:30. Vstupenky si můžete rezervovat/zakoupit online nebo na pokladně DNJ každý všední den od 13:00 do 19:00. Těšíme se na vás!
 Nově pro vás máme SPECIÁLNÍ AKCI: NEŠŤASTNÁ STŘEDA. O našem ŠŤASTNÉM ÚTERÝ už jistě víte, ale pokud nemáte den, není vám do zpěvu ani do tance, někdo vás naštval nebo zklamal - ve středu na Jezerce máme přímo pro vás slevu na všechny vstupenky! Stačí, když právě ve středu na pokladně řeknete, proč máte den na nic, proč jste nešťastní - o  vaše štěstí se už pak postará paní pokladní. Sleva a zážitek - to je dárek, který se neodmítá! #sejdemesenajezerce #stastneutery #nestastnastreda #nikdonenivevyhode

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ - 26. 11. 2021 - 10.12.2021

Pravidla a doporučení platná od 26. listopadu 2021 (https://covid.gov.cz/situace/kultura/divadla)

Divadelní představení se mohou konat pro nejvýše 1000 diváků.  

Pokud je přítomno více než 20 osob, musí všichni diváci starší 12 let prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

  • - prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem návštěvy divadla,

  • - aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

U dětí mladších 18 let, osob s kontraindikací k očkování a osob rozočkovaných lze k prokázání použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.  

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu!
#sejdemesenajezerce

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ - 22. 11. 2021 - 22.11.2021

22.11. 2021 převzato z portálu ministerstva zdravotnictví - https://covid.gov.cz/ 
Divadla

Pravidla a doporučení

Divadelní představení se mohou konat.

Pokud je přítomno více než 20 osob, musí všichni diváci starší 12 let prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

  • prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání obřadu,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

U dětí mladších 18 let a osob s kontraindikací k očkování lze k prokázání bezinfekčnosti použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.  

Výše zmíněná pravidla neplatí pro divadelní představení, kterých se účastní výhradně žáci nebo studenti z jedné školy a jejich dozor, nebo taková školní skupina používá vyhrazené prostory a nepřijde tak do kontaktu s ostatními osobami účastnícími se představení.

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

Pro pořadatele

Pořadatelé jsou povinni kontrolovat splnění podmínek vstupu.

DĚKUJEME VŠEM NAŠIM DIVÁKŮM ZA RESPEKTOVÁNÍ PRAVIDEL, KTERÁ JSME SI NEVYMYSLELI. NEBOJTE SE K NÁM PŘIJÍT, ZAMĚSTNANCI DIVADLA NA JEZERCE DODRŽUJÍ VEŠKERÉ HYGIENICKÉ ZÁSADY A PODMÍNKY A DĚLÁME VŠE PROTO, ABYSTE SE U NÁS CÍTILI BEZPEČNĚ.
#jsmevtomspolecne #sejdemesenajezerce #dekujeme

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

UŽ JE TADY ZAS! PROSINEC V DNJ - 9.11.2021

Milí Jezerkovští!

2. a 3. prosince se přijďte pobavit - Charleyova teta a Pánský klub jsou zárukou večera, na který budete rádi vzpomínat! U Naprostých cizinců vám chvílemi půjde mráz po zádech, stejně jako u naší novinky Mašíni, ve které se snoubí božská hudba, jež je autorským počinem Jury Hradila, efektní scéna Dády Němečka a výkony protagonistů - Milana Šteindlera, Jana Slováka a Miluše Šplechtové v rolích sourozenců Mašínových. 13 prosince se na Už je tady zas! můžete přesvědčit, že média ani tak nereflektují, jako spíše určují náš život. Saturnin a hlavně teta Kateřina by tuto ironii osudu jistě okomentovali nějakým trefným pořekadlem, například Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde! My si ale 16. prosince řekneme Konec dobrý, všechno dobré na derniéře inscenace Zahraj to znovu, Same. Novinka Ze života Čapka voní Vackovinou (čti: člověčinou) a neměli byste ji v prosincovém repertoáru minout. Pánové, chcete-li si opravdu odpočinout (což si do jednoho samozřejmě zasloužíte), přijďte 30. prosince na Práskni do bot, získáte hned čtyři skvělé kamarády! Hvězdně obsazený Gin Game s Jiřinou Bohdalovou a Milanem Kňažkem je perfektním dárkem pro každého divadelního fajnšmekra! A aby ten příští rok už nebyl Takový žertík, jako ten letošní, budeme si na Silvestra společně na Jezerce ťukat s Naprostými cizinci na štěstí a zdraví - a to 31. 12. hned dvakrát!
Zkrátka - PROSINEC NA JEZERCE BUDE ŽÁNROVĚ BAREVNÝ A NA ZÁŽITKY BOHATÝ! A co teprve rok 2022... #sejdemesenajezerce #vanocenajezerce #novyrokvdivadlenajezerce #jaknanovytakpocely

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ LISTOPAD 2021 - 1.11.2021


OPATŘENÍ NAŘÍZENÁ MINISTERSTVEM ZDRAVOTNICTVÍ PRO NÁVŠTĚVU DIVADLA:
 
Divadelní představení se mohou konat.
V prostorech s kapacitou do 3000 diváků, kde je přítomno více než 20 diváků, musí všichni diváci starší 12 let prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

  • negativní RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin,
  • negativní RAT antigenní test starý nejvýše 24 hodin,
  • negativní výsledek samotestu absolvovaného na místě,
  • potvrzení poskytovatele zdravotních služeb podstoupení RAT antigenního testu za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby s negativním výsledkem nejvýše 24 hodin před konáním akce,
  • prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání obřadu,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvou dávkových vakcín, první u jedno dávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.
Všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). Pořadatelé jsou povinni kontrolovat splnění všech podmínek vstupu.

Děkujeme Vám, milí diváci Divadla Na Jezerce, že i v této nelehké době je Jezerka Vaší volbou. Celý tým Jezerky se snaží o to, abyste se u nás i přes všechna nutná opatření cítili komfortně a strávili jsme společně příjemný večer. Denně se na vás těšíme! #sejdemesenajezerce


VÍCE ❯❯
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL


PONDĚLÍ - 3. 10. - PRÁSKNI DO BOT
ÚTERÝ - 4. 10. - OBČAN PRVNÍ JAKOSTI
STŘEDA - 5. 10. - UŽ JE TADY ZAS!


VŽDY OD 19:00