Aktuality

Obrázek aktuality

BŘEZNOVÝ PŘEDPRODEJ - 31.01.2019

Milí Jezerkovští,

v novém programu je na výběr z tolika krásných večerů, že jen těžko budete chtít zažít na Jezerce pouze jeden z březnových dnů!
Novinka SLÁVA STROJŮ A MĚST je navzdory stáří knižní předlohy (90 let uplynulo od doby, kdy ji Jaromír Rašín napsal) tak aktuální, že vás bude z některých vět, které uslyšíte z úst Jaroslava Duška, mrazit -  a co teprve hudba a scéna, to se ucho i oko namlsá! 

V rámci březnového předprodeje vám nabízíme dva dubnové termíny naší další novinky, kterou je komedie PÁNSKÝ KLUB. Napsal ji režisér úspěšné jezerkovské inscenace UŽ JE TADY ZAS! Matěj Balcar a poprvé tak na jevišti Divadla Na Jezerce uvidíte Milana Šteindlera nebo Zdeňka Žáka. Jde o sondu do světa partnerských vztahů pohledem pěti mužů, jejichž problém s nimi řeší terapeutka Linda (Kristýna Hrušínská).
Premiéra v DNJ: 4. dubna 2019

V hledišti Divadla Na Jezerce se na vás těšíme v únoru i v březnu. Sledujte nás na našem Facebooku, kde se s vámi rádi dělíme o vše, co se na Jezerce děje! 


VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

JEZERKA ZAŽILA VELKOU SLÁVU - 25.01.2019

Milí diváci, milí přátelé Divadla Na Jezerce!

Premiérový večer nové inscenace Sláva strojů a měst jsme prožili doslova medově - foyer, hlediště i jeviště se proměnilo v jeden velký bzučící úl - A BYLO TO FAMÓZNÍ. 
Jaroslav Dušek, Petr Nikl a Ondřej Smeykal se na vás už teď těší na reprízách: dnes hrají poprvé pro diváky Jezerky, kteří se už nemohli dočkat a vyprodáno bylo na první veřejný večer během chviličky. Další termíny naleznete na našem webu v sekci PROGRAM nebo přímo v REPERTOÁRU. 

Sláva strojů a měst je 90 let starý text Jaromíra Rašína, který vás překvapí svou aktuálností a vtáhne a pohltí díky netradičnímu pojetí protagonistů. Přijďte všichni!

TĚŠÍME SE NA VÁS! 


VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

MEDOVÁ PREMIÉRA SE BLÍŽÍ - 4.01.2019

Milí jezerkovští!

 Pronikavé, poetické, vtipné – a pikantní. Takové představení slibuje divákům Divadla Na Jezerce JAROSLAV DUŠEK. Už 24. ledna se uskuteční premiéra inscenace SLÁVA STROJŮ A MĚST podle novely Jaromíra Rašína a bude to premiéra světová a netradiční! 

Společně s výtvarníkem Petrem Niklem a performerem Ondřejem Smeykalem inscenuje Jaroslav Dušek na Jezerce divadelní adaptaci neuvěřitelného příběhu amerických inženýrů, německého redaktora a českého včelaře jako bzučivou grotesku. Sám se také představí ve všech ženských i mužských rolích.

Ať už sladíte čaj medem nebo život Duškem - u nás si na své přijde každý! Už máte lístek? 

 

 

 

 


VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

DIVADLO NA JEZERCE PŘEJE KRÁSNÉ SVÁTKY - 21.12.2018

Milí jezerkovští diváci,

 děkujeme vám za čas, který s námi trávíte v našem hledišti, na našem webu a na sociálních sítích, kde se s vámi rádi dělíme o jezerkovské - často i zákulisní - příběhy. Vážíme si vaší důvěry a snažíme se, abyste z Divadla Na Jezerce nikdy neodcházeli zklamaní. 

Mějte krásné svátky a ať je rok 2019 plný výzev, kterých se nebudeme bát. Máme pro vás připraveno plno překvapení a nových akcí - vaše radost je naše oblíbená starost :-)

DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA VÁS!

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

GARANCE DORUČENÍ VSTUPENEK DO VÁNOC - 11.12.2018

Milí diváci,

pokud se rozhodnete nadělit si pod stromeček radost v podobě vstupenek do Divadla Na Jezerce, napište si o ně Ježíškovi nejpozději do 17. prosince – u vstupenek objednaných přes internet do tohoto data garantujeme doručení do Vánoc, po něm už by z vánočního dárku mohl být spíše novoroční :-)
Ani to ale nezní špatně. Rádi bychom předešli Vašemu rozzlobení nebo smutku z toho, že Vám pošta nestačila vstupenky doručit do Štědrého dne.

Děkujeme za pochopení!

Pokladna je otevřena do 21.12. do 19:00.  


VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

VÁNOČNÍ PŘEDPRODEJ NA ÚNOR 2019 - 3.12.2018

UŽ JE TADY ZAS! SATURNIN. CHARLEYOVA TETA? JE ÚCHVATNÁ! MANŽELSKÉ VRAŽDĚNÍ - PRÁSKNI DO BOT. A nebo JIŘINA BOHDALOVÁ v oblíbené GENERÁLCE a PANÍ PLUKOVNÍKOVÉ. SLÁVA STROJŮ A MĚST - to není TAKOVÝ ŽERTÍK, to je medová groteska Jaroslava Duška, která má v lednu premiéru! ZAHRAJ TO ZNOVU, SAME - zahrajeme to znovu na Jezerce! 

Nezapomeňte na ŠŤASTNÉ ÚTERÝ -  učitelé, lékaři, zdravotní sestřičky, hasiči a policisté mají SLEVU na jakoukoliv inscenaci!

A kdo má naši věrnostní kartičku - podívejte se, kolikrát jste u nás už byli - možná vás tentokrát zveme my! Divadlo Na Jezerce si věrné diváky hýčká.

Více informací najdete na našem FB profilu Divadlo Na Jezerce nebo na Instagramovém účtu @divadlonajezerce VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

SHYLOCK NAPOSLEDY V TOMTO ROCE - 26.11.2018

Přijďte si do Divadla Na Jezerce užít naposledy v tomto roce herecký koncert jediného herce, který Shakespearovu postavu, otázku antisemitismu a politickou korektnost tak věrohodně tlumočí stále plnému hledišti. Prolíná se zde tradiční Shakespearovo Být, či nebýt s klasickým Oko za oko, zub za zub.

Za ztvárnění Žida Jonazískal Milan Kňažko Cenu Thálie 2016 a na Jezerce mívá pravidelně standing plného hlediště. Výjimečný příběh se v repertoáru Divadla Na Jezerce zkrátka vyjímá - a to zvlášť u příležitosti výročí vzniku republiky.


Těšíme se na vás v pátek 30. 11. od 19:00.VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

LEDEN NA JEZERCE V PRODEJI - 20.11.2018

Už jste si vybrali z našeho PROSINCOVÉHO programu? Výjimečně už vám nyní nabízíme i LEDEN.

Prosincová místa v hledišti rychle mizí, proto jsme se rozhodli dříve než obvykle začít s předprodejem na první měsíc roku 2019. A že je z čeho vybírat!
Navíc pro vás, milí diváci, připravujeme v lednu další premiéru - hlavní lednovou hvězdou bude JAROSLAV DUŠEK! Nová inscenace Sláva strojů a měst rozhodně stojí za to. Máte se na co těšit... 


Svěřte večer Divadlu Na Jezerce - nezklame vás.


VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

RES PUBLICA V DIVADLE NA JEZERCE - 14.11.2018

Výročí republiky se věnuje tolik institucí a publikací - a přesto je možné najít souvislosti, které ve spojení s naší historií ještě nezazněly.

V předvečer 17. listopadu chceme mluvit o tom, co jsme zažili - a upozornit na to, co bychom v budoucnu prožít nechtěli. Mimořádnost večera, který 16. listopadu v Divadle Na Jezerce proběhne, je daná propojením vzpomínek, myšlenek, zkušeností a generačním rozdílem všech, kteří se na jevišti i v hledišti potkají.

Z tohoto večera pro vás, milí diváci, připravujeme záznam a také pohled do zákulisí! 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

DIVADLO NA JEZERCE OPĚT VÍTĚZÍ - 7.11.2018

Děkujeme všem, kdo pro Divadlo Na Jezerce poslali svůj hlas.

Každoroční soutěž o nejlepší firmy v Praze 4 za rok 2018 už má své vítěze. 1. místo, které jsme opět obhájili, nás těší a vaší přízně si, milí diváci, upřímně vážíme. Bez zaplněného hlediště by nemělo nic z toho, co se na jevišti děje, smysl. Vaše radost je naší starostí a snažíme se, abyste se k nám vždy vraceli rádi.
Ocenění, kterého se nám i tento rok dostalo, je pro divadlo zároveň výzvou, kterou hodláme proměnit i v dalších letech. 

TĚŠÍME SE NA VÁS!
 

VÍCE ❯❯
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU