< >
06/12 Občan první jakosti středa Matěj Balcar 19:00 více
07/12 Manželské vraždění čtvrtek Eric-Emmanuel Schmitt 19:00 více
08/12 Naprostí cizinci pátek Paolo Genovese 19:00 více
08/12 Manželské vraždění pátek Eric-Emmanuel Schmitt 19:00 více

Aktuality

Obrázek aktuality

NA JEZERCE MÁME VŠECH PĚT POHROMADĚ - 15.09.2023

Milí Jezerkovští!

Taháme z rukávu novinku! Humoristický román Karla Poláčka BYLO NÁS PĚT (tenkrát) upravil režisér Petr Vacek pro Divadlo Na Jezerce do podoby divadelní hry! Vackovu verzi Poláčkova příběhu pěti kamarádů na život a na smrt uvede Divadlo Na Jezerce ve světové premiéře 15. listopadu 2023 a už nyní si můžete v předprodeji koupit vstupenky na listopadový, prosincový nebo dva lednové termíny! Poprvé se na našem jevišti představí Petr Čtvrtníček a po letech na Jezerce znovu vítáme Jana Čenského, společně s nimi na jevišti uvidíte Jana Hrušínského, Patricii Pagáčovou, Martina Letáka, Ondřeje Kavana, Václava Tobrmana a Johanu Jedličkovou. 

Těšíme se na vás v sezóně 2023/2024 a děkujeme za každý večer, kdy se rozhodnete pro Divadlo Na Jezerce. Vážíme si vaší přízně a děkujeme, že se vracíte. 
#sejdemesenajezerce 

Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte naše obchodní odd.: obchodni@hrusinsky.cz nebo využijte otevírací dobu pokladny, kde se na vás těšíme vždy od 17:00 do 19:00, když se na Jezerce realizuje představení. 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

DĚKUJEME, ŽE CHODÍTE! - 5.07.2023

Milí Jezerkovští, 

 zahájili jsme hraní na letních scénách a moc rádi s vámi trávíme červencové večery - už po 3. se potkáváme pod širým nebem v Chodovské tvrzi, na zámku v Dobřichovicích, v Brně na Kraví Hoře a v Plané nad Lužnicí! Podívejte se na webu do sekce PROGRAM a přidejte si do paměti letní vzpomínky na večer strávený s divadlem, které nemá prázdniny, protože by se nám po vás stýskalo! A nepřehlédněte naši novinku v repertoáru: Mnoho povyku pro lajk, kterou budeme pod širým nebem hrát poprvé.

Představení, která uskutečníme v září a říjnu v nové sezóně na naší domovské scéně jsou také v prodeji (PROGRAM) - a my se na vás už teď "u nás doma" moc těšíme! V září navíc začneme zkoušet - Petr Vacek pro Jezerku upravil Poláčkovu klasiku Bylo nás pět do divadelního scénáře a obsazení vás rozhodně potěší. Podívejte se na webu do sekce PŘIPRAVUJEME a uvidíte sami! On-line nákup funguje nepřetržitě. Pokladna se pro vás v DNJ  znovu otevře v pondělí 4. 9. a bude denně v provozu od 17:00 do 19:00 do pátku 8. 9. Od pondělí 11. 9. pak platí běžná otevírací doba, tedy vždy v den, kdy se koná představení na Jezerce od 17:00 do 19:00. 

Milí diváci, patří vám velké díky od všech herců i zaměstnanců Divadla Na Jezerce - díky tomu, že se k nám vracíte a že jsme společně ustáli covid i dobu po něm, nás pořád baví bavit vás! 

V případě, že s námi potřebujete cokoli vyřešit, napište nám: obchodni@hrusinsky.cz / jezerka@hrusinsky.cz

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

AKTUALITY Z JEZERKY - KVĚTEN 2023 - 5.05.2023

Milí Jezerkovští, přejeme vám krásné jaro!
 
 Provoz pokladny jsme od 1. 4. 2023 upravili podle návštěvnosti tak, že je otevřena vždy ve hrací dny od 17:00 do 19:00. Vaše dotazy můžete i nadále směřovat na email vstupenky@hrusinsky.cz a veškerý nákup pohodlně z domova vyřídíte on-line zde na našem webu v sekci Program. 
 
 V květnu budete moct navštívit naši novou hru MNOHO POVYKU PRO LAJK s Janem Vlasákem
v hlavní roli, nepřehlédněte veřejné generálky a první reprízu! 

 Naše letní scéna se blíží - strávíte další léto s Jezerkou? Těšíme se na Vás v Chodovské tvrzi, na zámku v Dobřichovicích, v Plané nad Lužnicí a také v Brně na Kraví hoře u Bolka, kam se i letos velmi těšíme. Vstupenky najdete v sekci Program. 

 Sledujte nás na našem Instagramu a Facebooku, kde s Vámi často sdílíme herecké zážitky ze zázemí :-)  #sejdemesenajezerce


 Děkujeme, že nám zůstáváte věrní - že se do našeho hlediště vracíte. Těšíme se na všechny vaše návštěvy!

 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

DUBEN 2023 V PRODEJI - 18.01.2023

Milí Jezerkovští, 
aktuálně máme v prodeji DUBEN 2023 a těšíme se na jaro strávené s Vámi!


Informace k inscenaci GIN GAME:
S ohledem na zdravotní stav paní Bohdalové, která na doporučení lékařů všechny termíny fyzicky náročného představení Gin Game do konce sezóny musela zrušit, Vám za Váš datum nabízíme jako náhradu jakékoliv představení z našeho repertoáru v datum, který si z nabídky sami vyberete.
Pokud už víte, jakou inscenaci byste u nás rádi navštívili, napište nám, prosím, na tento email: vstupenky@hrusinsky.cz  Limit této výměny je nastaven do konce června 2023.

Víme, že někteří z Vás tuto situaci zažívají opakovaně a doufáme, že se tentokrát na Jezerce shledáme a užijete si společně s námi zaslouženě příjemný večer. Všichni aktuálně pracujeme na tom, aby výměna Vašeho termínu proběhla komfortně a bez zdlouhavého čekání, přesto Vás prosíme o trpělivost vzhledem k vysokému počtu obsazení inscenace Gin Game (660 diváků), se kterými v příštích dnech budeme komunikovat.

Děkujeme za pochopení!

 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

VÁNOCE NA JEZERCE - 31.10.2022

Milí Jezerkovští, 

blíží se vánoční svátky a my bychom vám rádi pomohli vyhnout se stresu, který ať chceme, nebo ne, patří k vymýšlení a nakupování těch nejlepších dárku pro vaše blízké a přátele.  

RUDOLF HRUŠÍNSKÝ - STO ROZMARNÝCH LÉT je výpravná kniha, která potěší každého. Objevíte v ní přes 900 fotografií z profesního i soukomého života jednoho z našich nejlepších herců. Knihu je možné koupit on-line na našem webu nebo na pokladně DNJ s podpisem nebo věnováním Jana Hrušínského. 

Program inscenací jsme pro vás vyladili až do března, máte tedy pod stromeček z čeho vybírat. Na určitá představení je navíc sleva 20% - tato sleva je možná pouze při přímém prodeji na pokladně divadla a paní pokladní vás bude ráda informovat o možnostech, které nabízíme. Divadlo Na Jezerce slaví 20 let a jako dárek jsme pro naše diváky připravili právě tuto akci. Využijte ji při nákupu dárků!

Lednový, únorový i březnový program Jezerky najdete na našem webu v sekci Program. Brzy dáme do prodeje i duben a květen a už nyní chystáme letní scénu 2023, protože dvě předešlá léta nám s vámi bylo skvěle! :-)

Těšíme se, že sváteční čas prožijeme společně. Děkujeme vám za přízeň a přejeme všem krásný podzim a hodně zdraví.

#sejdemesenajezerce #vanoce2022

VÍCE ❯❯
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL
  KUPUJTE VSTUPENKY ONLINE