Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA
Postava

Aktuality

Obrázek aktuality

PODĚKOVÁNÍ DIVÁKŮM - 26.03.2020

Milí diváci Divadla Na Jezerce, 

 děkujeme vám za nespočet povzbudivých zpráv a e-mailů, velmi si vážíme vaší podpory a pomáhá nám tohle nepříznivé období zvládat. Hromadí se nám telefonáty s ubezpečením, že nechcete vrátit vstupné, protože se k nám těšíte a přijdete, až budeme zase moct hrát. Na každý takový e-mail pan principál osobně odepisuje a my všichni vnímáme vaše slova jako velkou motivaci. Bez vás by to pro nás ztratilo smysl. Těšíme se, až se hlediště Divadla Na Jezerce opět zaplní vašimi úsměvy... Chybíte nám, ale věříme, že se sejdeme na Jezerce v lepších časech.

Sledujte naše sociální sítě a tento web, kde budeme informace pravidelně aktualizovat.

Vaše Divadlo Na Jezerce 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

PŘESOUVÁME ZRUŠENÁ PŘEDSTAVENÍ - 17.03.2020

Všem našim divákům se vstupenkami na představení, která jsme museli zrušit:
 
Uchovejte, prosím, zakoupené vstupenky, zůstávají v platnosti. Náhradní termíny představení vám nabídneme v měsících květnu, červnu, září a říjnu. Na výběr budete mít z více možností. Po zveřejnění konkrétních termínů budete vyzváni k potvrzení vašeho zájmu o vybrané datum vaší návštěvy. Sledujte náš Facebook a tyto webové stránky.

Vaše Divadlo Na Jezerce

 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

NOVINKY NA JEZERCE - 6.03.2020

Milí Jezerkovští!

Premiéra NAPROSTÍ CIZINCI je za námi - atmosféra celého večera a děkovačka byla dárkem pro všechny, kteří se na jejím vzniku podíleli. Standing nám udělal obovskou radost a děkujeme všem, kteří jste tento výjimečný večer prožili s námi. Třešničkou na dortu byl vzácný host - režisér Paolo Genovese! Jezerka dýchá z plných plic a my všichni si to společně s vámi náležitě užíváme. 

Máme tu jaro! PŘEDPRODEJ NA DUBE
N je v plném proudu a vy si zase můžete vybrat příběh, který na Jezerce chcete zažít - Naprostí cizinci překvapí, pobaví, dojmou a donutí vás smazat historii ve vašem telefonu, v komedii Práskni do bot se podíváte do světa českých dlaždičů, kteří si chtějí splnit dětské sny, v novince Gin Game rozehraje Jiřina Bohdalová s Milanem Kňažkem karetní hru, během které půjde doslova o život, Manželské vraždění vám ukáže starosti i slasti partnerského soužití, Pánský klub přesvědčí i ty největší cyniky, že nikdy není pozdě začít znovu a lépe a v Už je tady zas! se budete divit, čemu všemu byste se chtěli smát, kdyby to nebylo spíš k pláči... Duben je k mání a čeká jen na Vaše kliknutí!

NEJLEPŠÍ NUDA JE TA, KTEROU NA JEZERCE NEZAŽIJETE. TAK PŘIJĎTE!


VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

PŘEDPRODEJ NA BŘEZEN - 2.02.2020

Milí Jezerkovští, 

 spouštíme předprodej na březnová představení! V nabídce jsou vaše oblíbené inscenace s Milanem Šteindlerem, Zdeňkem Žákem, Jaroslavem Duškem, Libuškou Švormovou, Patricií Pagáčovou (Solaříkovou), Barborou Kodetovou, Jaroslavou Kretschmerovou, Petrem Vackem - zkrátka se všemi z Jezerky, kteří se na vás už zase těší!  Udělejte radost sobě nebo svým blízkým, aniž byste museli vstát od počítače - ONLINE nákup šetří váš čas. 
Minout novinku GIN GAME vám ze srdce nedoporučujeme: vidět Jiřinu Bohdalovou a Milana Kňažka tančit na jevišti rock'n'roll - to nikde jinde nezažijete! Tohle vás čeká jen v Divadle Na Jezerce.
A vybírat to nejlepší místo v hledišti můžete nyní také na zcela novou inscenaci NAPROSTÍ CIZINCI podle filmu Paola Genovese, která je důkazem, že každý z nás má tajemství, o které se nepodělil ani s nejlepším přítelem... Naprostí cizinci v režii Matěje Balcara (Už je tady zas!, Pánský klub) mají premiéru už 5. března!
Březen na Jezerce? Ta nejlepší volba pro každého diváka!


A přijďte zase všichni :-)
 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

BŘEZNOVÁ PREMIÉRA NA JEZERCE - 5.01.2020

Milí Jezerkovští!

Od 6. ledna zkoušíme NOVINKU s názvem NAPROSTÍ CIZINCI podle filmu Paola Genoveseho.
Viděli jste? Slyšeli jste o tom? Rozehráli byste podobnou hru se svými přáteli beze strachu, beze studu, bez legrace? My to na Jezerce uděláme za vás! Všechny mobily na stůl - a žádné tajemství nemá šanci! A to hned s několika novými tvářemi!

Patricii Pagáčovou znáte určitě ještě jako Patricii Solaříkovou z rodinného seriálu, kde se stala divácky oblíbenou v roli Terezy Jordánové. Na Jezerce se představí právě v novince NAPROSTÍ CIZINCI poprvé.
Těště se na všechny, se kterými vás v nejbližší době rádi seznámíme - a také na ty, které už z Jezerky znáte dobře například z našeho Pánského klubu nebo z tragikomedie Už je tady zas! Obě jmenované hry i Naprosté cizince má na režisérském svědomí Matěj Balcar.

Pravidelně se budeme dívat do zákulisí zkoušek našich Jezerkovských Cizinců, abyste nepřišli o chvíle, které se před oponu jen tak nedostanou - sledujte nás na sociálních sítích, Facebook i Instagram si hýčkáme!

Naprostí cizinci vás přesvědčí, že není všechno zlato, co se třpytí - zvlášť náušnice bývají zrádným dárkem... Počkejte si na novou inscenaci, která má premiéru už 5. března, a uvidíte sami!

Vstupenky v prodeji od 3. února! Přijďte zase všichni!!!


VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

VŠECHNY CESTY VEDOU NA JEZERKU - 18.12.2019

Milí Jezerkovští, 

 rádi bychom vám všem (a že vás je!) poděkovali za to, že plníte naše hlediště úsměvem a potleskem.
Děkujeme za důvěru, kterou nám projevujete tím, že se opakovaně vracíte. Každý večer se na vás těšíme a nebude tomu jinak ani v přicházejícím roce, ve kterém se můžete těšit na spousty novinek a speciálních akcí!
Všech 365 dnů využijeme k tomu, aby vaše cesta vždy neomylně vedla na Jezerku.

Vaše Divadlo Na Jezerce 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

VÁNOCE 2019 - 10.12.2019

Milí Jezerkovští!

Při placení vstupenek převodem garantujeme včasné dodání poštou pouze v případě, že Vaše platba proběhne do 16. 12. 2019. V případě pozdější platby za doručení do Vánoc neručíme.
Děkujeme za pochopení!

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

ČESKOSLOVENSKÉ DIVADLO NA JEZERCE UVÁDÍ GIN GAME - 4.12.2019

Herecký koncert Jiřiny Bohdalové a Milana Kňažka v tragikomedii o vášni hráče a štěstí začátečníka.
Po úspěchu inscenace Generálka s Jiřinou Bohdalovou a monodramatu Shylock oceněném Thálií s Milanem Kňažkem se na Jezerku už po čtvrté vrací režisér Radek Balaš, aby tentokrát spojil dvě legendy českého a slovenského divadla.
Většina z nás se bojí prohry – co když se ale hrozbou stane výhra?
S hlavními hrdiny příběhu se seznamujeme ve chvíli, kdy si v domově seniorů oba připadají stejně jako pro nepotřebnost odložené věci v bazaru. Fonsie a Weller. Každá jejich započatá konverzace se postupně stává bitvou. Nevsadili se o nic, ale budete mít dojem, že je v sázce celý jejich život. Potkávají se náhodou. Přemluví ji ke hře. On zná dopodrobna všechna pravidla a zákonitosti své oblíbené karetní hry. Ona je začátečnice, která má štěstí. Jenže štěstí občas máme tam, kde ho nepotřebujeme.
„Když jsem Jiřině Bohdalové a Milanu Kňažkovi nabídl role ve hře Gin Game, věděl jsem, že v nich divadlo získá vynikající představitele Fonsie a Wellera. Netušil jsem ovšem, že se stanu svědkem tak strhující a ojedinělé souhry. Užívám si možnost vidět, jak těmto mimořádným hercům jejich role doslova rostou pod rukama. Na každé zkoušce se mi intenzivně vrací pocit, který jsem zažíval jako student konzervatoře, když jsem chodil po divadlech a sledoval herce formátu mého táty, Dany Medřické, Václava Vosky, Josefa Kemra, Miroslava Macháčka a mnoha dalších představitelů té nejsilnější herecké generace, jakou jsme kdy měli. Bohdalová a Kňažko k nim bezpochyby patří. Už při zkouškách je jasné, že Gin Game bude zážitek,“ říká principál Divadla Na Jezerce a producent vznikající inscenace Jan Hrušínský.
Oproti původnímu plánu uvést Gin Game již v prosinci 2019 přivítáme první diváky na dvou veřejných generálkách a třech předpremiérových představení v lednu 2020. Z důvodu několikadenní listopadové hospitalizace Jiřiny Bohdalové a následné rekonvalescence po přechozené viróze, jsme se rozhodli nahradit chybějící zkoušky ještě během prosince a v první polovině ledna.
Veřejné generálky se uskuteční 18. a 19. ledna 2020 od 11:00 hodin, první představení 20. ledna v 19:00 hod. 

TISKOVÁ ZPRÁVA DNJ, 3. 12. 2019

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

LEDEN JE ONLINE - 15.11.2019

Milí Jezerkovští!

LEDEN je ONLINE - prosincové hity na Jezerce hlásí VYPRODÁNO -  lednové termíny jsme proto zařadili do prodeje už nyní! Zarezervujte si zážitek v Divadle Na Jezerce a udělejte radost nejen sobě ale i svým blízkým. Je dokázáno, že když vaše dny zakončíte u nás, nemine vás dobrá nálada!

Nenechte si ujít novinku Divadla Na Jezerce - inscenaci Gin Game s Jiřinou Bohdalovou a Milanem Kňažkem v režii Radka Balaše! Pánský klub Matěje Balcara se těší stále většímu zájmu diváků, proto ho v lednu můžete vidět hned třikrát. Doporučujeme také oblíbené Manželské vraždění nebo komedi o dlaždičích Práskni do bot. 

TĚŠÍME SE NA VÁS!

 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

PRODLOUŽENÍ NÁJEMNÍ SMLOUVY - 20.10.2019

DIVADLO NA JEZERCE PODEPSALO NÁJEMNÍ SMLOUVU NA DALŠÍCH 10 LET
 
Divadlo Na Jezerce získalo záruku dlouhodobého fungování v prostorách, které mu pronajímá městská část Praha 4. Místostarosta pro majetek a kulturu Michal Hroza s principálem divadla Janem Hrušínským podepsali dodatek k dosavadní nájemní smlouvě, kterým se prodlužuje doba nájmu o 10 let, tj. do 1. ledna 2031.
 
„Divadlo Na Jezerce patří k divácky nejúspěšnějším divadelním souborům v Praze a určitě si zaslouží naši dlouhodobou podporu,“ uvedl místostarosta Michal Hroza (TOP 09). „Jsme šťastní, že působí právě u nás as ohledem na dlouhou tradici divadla a jeho kulturní význam nejen pro obyvatele naší městské části jsme se rozhodli prodloužit nájemní smlouvu o dalších deset let.“
 
„Vážíme si prodloužení smlouvy ze strany městské části, je to pro mne důkaz, že v Praze 4 děláme práci, která má smysl,“ uvedl ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.
 
„Divadlo Na Jezerce působí v nemovitostech městské části Praha 4 nepřetržitě od roku 2004. Celkové nájemné činí 1.777.756 Kč/rok včetně DPH. Nájemné hradí řádně a včas. O prodloužení doby nájmu rozhodla Rada městské části Praha 4 svým usnesením č.15R-643/2019 ze dne 21. 8. 2019,“ uvedl v Tiskové zprávě mluvčí MČ Praha 4 Jiří Bigas.
 
 
 

VÍCE ❯❯
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL

Všem divákům se vstupenkami na představení,
která jsme museli zrušit:

 
Uchovejte, prosím, zakoupené vstupenky, zůstávají v platnosti.
Náhradní termíny představení vám nabídneme v měsících květnu, červnu, září a říjnu.
Na výběr budete mít z více možností.
Po zveřejnění konkrétních termínů budete naším obchodním oddělením vyzváni
k potvrzení vašeho zájmu o vybrané datum vaší návštěvy.
Sledujte tento web a Facebook DNJ.
Vaše Divadlo Na Jezerce