Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA
Postava

Ohlasy

Dobrý den, moc Vám děkujeme za překrásné kalendáře!
Velmi mě potěšil balíček s kalendáři, ani nevíte jak… Díky Vám je svět krásnější!!
Přeji krásný zbytek prázdnin,
Martina Pechová
Vrchní sestra
Pediatrická kl. 1. LF UK/TN

Vrchní sestra Pediatrické kl. 1. LF UK/TN 6.08.2019

Krásné ráno,
velice děkuji za opravdu úžasný zážitek ve vašem v divadle. Hra Už je tady zas neměla chybu, a přesto, že jsme se po celou dobu smáli, byla někdy až mrazivě pravdivá.
Jsme ze Slezska, vaše divadlo jsme objevili náhodou před dvěma lety a často a opravdu rádi se vracíme. Herci, repertoár, personál a k tomu úžasná hospůdka v přírodě - to je velice příjemná kombinace.
Chtěla jsem moc poděkovat, popřát krásné divadelní prázdniny a všem dobré a ještě lepší dny.
PS: Máme v Praze malého vnuka, který za námi před představením se synem přišel, a přestože pobíhal kolem a občas zavazel, všichni byli velice milí a ohleduplní. Velmi si toho vážím, zvláště v dnešní době.
Krásné dny!

Marethová Jana 11.06.2019


Vážený pane Kňažko,

včera jsem v mosteckém divadle navštívila Vaše představení Shylock. Myslím, že superlativů o hře i o svém hereckém výkonu v ní jste slyšel hodně, chci Vám tedy jenom poděkovat. Díky Vám jsem prožila krásný večer (možná o to víc, že už skutečně neopakovatelný) a navíc si odnáším hodně námětů k zamyšlení.

Děkuji Vám a přeji příjemné letní dny a (pro nás) krásné nové role.


Martina Cvachová 7.06.2019

Včera jsem s přáteli navštívila představení JE ÚCHVATNÁ! a musím říct, že hodně dlouho jsem se tak skvěle nepobavila. Bylo to nezapomenutelné, kouzelné, prostě ÚCHVATNÉ.
Díky!

Lucie Čapková 28.05.2019

Páteční návštěva divadla Na Jezerce opět nezklamala.
Hra Takový žertík byl skvělá, plná zábavy s kontaktem s diváky - kdy pana Hrušínského několikrát "odbourali" diváci v předních řadách svým údivem a poznámkami během děje.
Za nás dva palec nahoru a BRAVO !!!
Pěkné dny přejeme Divadlu Na Jezerce,
Kašíková

paní Kašíková 25.05.2019

Dobrý den,
v pátek jsem navštívila Vaše představení Pánský klub. Jsem pravidelný návštěvník Divadla Na Jezerce a musím říct, že jsem se takhle dlouho mile nepobavila! Výkony všech herců byly strhující, no prostě a jednoduše - chlapi byli báječní. Škoda, že jsme nemohli počkat na děkovačku, protože jsme chvátali na vlak. A tak se tímto omlouvám za sebe a moje kolegyně, že jsme prchali neslušně z divadla. Právě v této chvíli bychom svým potleskem chtěli poděkovat za příjemný divadelní zážitek, bohužel měli jsme před sebou noční cestu vlakem. A tak ještě jednou všem moc díky a velká gratulace k hereckým výkonům!
S pozdravem
Dana Hladíková a tři ženy z Vysokého Mýta.

Dana Hladíková 21.05.2019

Představení Už je tady zas! bylo užasné! Povedlo se skloubit dohromady hodně - humor, vynikající herecké výkony a nadčasovost, aktuálnost - až jsem měla husí kůži... Velká profesionalita! Hned zítra doporučím kolegům a svým studentům. Ještě jednou děkuji!

Radka Kyzeková 13.05.2019

Děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji! Naprosto skvělá hra. A bohužel víc než mrazivě současná. Tak jako na "Práskni do bot" jsem byl čtyřikrát, tak i na "Už je tady zas!" určitě přijdu ještě několikrát. Jako vždy - jste skvělý!

Vladimír Kavan 13.05.2019

Divadlo na Jezerce,
ráda bych vám poděkovala, za úchvatné představení "Pánský klub", které nás potěšilo, dojalo i pobavilo, chvílemi jsem se obávala o střechu divadla, aby ji nepoškodily výbuchy smíchu, které provázely představení 1.května. Nemalou měrou se na tom podíleli herci, především pak mladý autor Matěj Balcar, který obdivuhodně vystihl lidskou povahu a dovedl ji mistrně popsat. O této hře se dá hovořit jen v superlativech. Děkuji všem, kteří se na tomto představení podíleli, vaše divačka.

Lydie Bartošová 5.05.2019

Dobrý den!
1. května jsem navštívila představení Pánský klub. Byla to vtipná podívaná a všichni jsme spontánně tleskali při každé povedené replice.. Kristýna Hrušínská vedla úspěšně skupinu "eroticky závislých mužů", z nichž poděkování patří zvláště panu Šteindlerovi za to, že vystoupil po úrazu. Autor Matěj Balcar, který byl současně režisérem, obohatil vaši scénu o nový český divadelní titul. Těšíme se na další. Všem svým známým jsem tuto hru srdečně doporučila. Děkuju za krásně prožitý večer a těším se na další setkání.

Mgr. Alena Šantrochová 4.05.2019

Ivo Železný 100 %
(zadáno na i-divadlo.cz: 3.4.2019, počet hodnocení: 50) přínosný / zajímavý komentář

Pánský klub je výborně napsaná, brilantně zahraná komedie na vážnou notečku. Spousta srandy, ale jak už to u chytrých komedií bývá, v permanenci zdaleka není jen bránice. Ne nadarmo ve hře hraje i originální plakát Prázdnin v Římě.
Nejlepší odpověď Jana Hrušínského bezmozkům a neumětelům vůkol. Tahle pecka má zaručené místo na repertoáru tak dlouho, dokud to principála bude bavit. Diváky to rozhodně nepřestane.
Za ctěnou pozornost stojí obsazení.

Ivo Železný i-divadlo.cz 4.04.2019

Dobrý den,
v pátek 29.3. jsme s babičkou navštívily představení Paní Plukovníková. Chtěla bych poděkovat za velice zábavný večer. Moc jsme se nasmály, což hlavně babička už dlouho potřebovala. Děkujeme!
Velký dík patří samozřejmě všem, ale hlavně paní Bohdalové (nemohu si pomoci, ale nejen určitou podobou, taktéž i neskutečným komediálním talentem, mi paní Bohdalová připomíná královnu komedie Lucille Ball), paní Tvrzníkové a panu Satoranskému, protože mají pořád chuť a energii rozdávat tolik zábavy a radosti, i když to musí být neskutečně vyčerpávající.
Děkujeme a přejeme vám všem vše nejlepší, hodně zdraví, spokojenosti, elánu a chuti do další práce!

Lucie Kropáčková 30.03.2019

Vážená paní Ferencová,
ještě jednou moc děkuji za zajištění termínu 22. 3. pro Shylocka v Třeboni. Moc si toho vážím. Pan Kňažko si Třeboň získal. Představení bylo naprosto vynikající. A musím pochválit i techniky, garderobiérku, zkrátka všechny.


S přátelským pozdravem

Michal Pech, DiS Třeboň 25.03.2019

Dobrý den,
včera jsem navštívila divadelní představení "Sláva měst a strojů" a byla jsem jím naprosto unešena!
Mistrné ztvárnění nadčasového, bravurně napsaného a předneseného textu doplněné hrou světla a zvuků bylo překrásnou a mimořádnou podívanou! Člověku se nechce věřit, jak věci pojmenované téměř před 100 lety přesně vystihují problémy naší doby: oddělenost od našeho původu, úzká specializace na výkon a cenu - nikoliv hodnotu!, samota uvnitř celku, častá absence srdce nejen v umění, hrozba totální neplodnosti ducha, úmyslné vytlačení všeho přirozeného a lidského na periférii s pozváním do nového světa strojů a měst, degradace ženství a rodiny...
Mnohé obrazy z této hry se mi budou dlouho vracet: "pojďme zabít čas, než zabije on nás", "některé květy kvetou jen jednu noc", a jiné už ve mne zůstanou natrvalo.
Děkuji za odvahu uvést tak unikátní kousek na prknech Vašeho divadla! Smekám před pány Duškem, Smeykalem a Niklem.
Můj muž vždy tvrdil, že umění přímo koresponduje s úrovní našeho ducha, že má sloužit kráse a životu. Vám se toto tvrzení podařilo převést do reality. Děkuji za to! Irena

Nováková Irena 21.03.2019

NAPROSTO úžasné divadlo!!!!👍🔆😇
Moc děkuju, pro mě je Sláva strojů a měst opravdu jedno z nejlepších představení, které jsem kdy viděla, neuvěřitelná kombinace těch tří protagonistů:))))
Díky za krásný zážitek! Daniela

Daniela Drtinová, DVTV 20.03.2019

Dobrý den, zmíněné představení Sláva strojů a měst je beznadějně vyprodané. Chci se zeptat zda to ještě někdy budete hrát?

Děkuji.

Martin Svoboda 18.03.2019

Vazeny pane Hrusinsky,
touto cestou chceme podekovat slecne, ktera nam dnes pomohla s vyberem predstaveni v divadle Na Jezerce. Byli jsme s manzelem bezradni, ale potkali jsme u pokladny Vasi produkcni, ktera nam profesionalne o kazdem predstaveni rekla par vet, obsazeni a trpelive odpovidala na nase dotazy. S takovym pristupem jsme se v jinem divadle nikdy nesetkali. S manzelem vedeme firmu o nekolika malo zamestnancich a pokud by se aspon polovina chovala tak jako Vase zamestnankyne, byla by to pro nas ta nejlepsi vizitka.
Poprve k vam jdeme na Zahraj to znovu, Same a brousime si zuby na Pansky klub. Dekujeme touto cestou vonave slecne produkcni za spolecnost a budeme se tesit ze ji potkame znovu. Vyridte ji prosime nase velke diky!
At se dari, Vasi rodice by na Vas byli pysni. Smejkalovi (Nový Bor)

Iveta Smejkalová 21.02.2019

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Hrušínskému za náhradní vstupenky za zrušené představení Generálka. Představení Manželské vraždění nás velmi pobavilo a chystáme se na další Vaše zajímavé inscenace.
Vaše divačka

Renata Novotná 16.02.2019

Dobrý den,
už několik měsíců se snažíme koupit lístky na Manželské vraždění. Ale nemáme štěstí. Proto bych se chtěl zeptat a poprosit, jak je můžeme koupit? Kdy mám sledovat on-line prodeje nebo kam mám zajít? Jsem připraven na cokoliv :) Moc děkuji.
A ještě - minulý týden jsme byli s manželkou na představení Sláva strojů a měst. Úžasné, skvělé, aktuální, výborné, těžké ale fantastické :)
Děkuji!
Martin Babáček

Martin Babáček 30.01.2019

Milý pane Hrušínský,
Jirka Kříž rozesílá své recenze kolegům, některým i koresponenci s divadly, a tak se mi dostal do mailu jeho názor na poslední novinku Jezerky. Píšu Vám proto, že jeho postoj tentokrát nesdílím, vůbec si nemyslím, že by Jaroslav premiéru odfláknul. Celý tvar mi přišel přinejmenším pozoruhodný, v rámci poetiky Jezerky i dramaturgicky smělý (včetně svěžích Niklových "ptákovin"). Byl to pro mě zajímavý a inspirativní večer.
Mějte se hezky!
Jan Kerbr

Jan Kerbr o Slávě strojů a měst 28.01.2019

Děkuji za pozvání na včerejší představení. Bylo to pro mě zvláštní. Mám teď hodně hektické období a trochu jsem se bál, že pro únavu ani nebudu schopen vnímat představení samé. Ale bylo zvláštní nechat se konfrontovat se sto let starými myšlenkami. V konfrontaci s tím, co prožívám intezivně teď. To představení bylo jak hodně dobré víno. Chutnalo přímo při konzumaci, ale nejzajímavější byly ty tóny chuti po vypití - když člověk přemýšlel nad tím, co právě slyšel/pil a jak to chutnalo. Tak děkuju moc.

Václav Láska, Senát PČR 25.01.2019

Milý Honzo,
je po čtyřicáté premiéře v divadle na Jezerce! Jaroslav Dušek na oslavu přinesl „Slávu strojů a měst“ a nepřišel sám, vydatně podporován celým orchestrem zvuků Ondřeje Smeykala a úžasnými pohybovými kreacemi Petra Nikla – nejpozoruhodnější byl ale sám text scénického čtení. A k úžasu diváka se najednou ukazuje, že již před sto lety se objevují nejen futuristické prognózy, ale tak é děsivé předpovědi možného technického vývoje. Mnohdy z toho mrazí a jindy se divák jen mimoděk zasměje, protože ten starý text něco aktuálního připomíná. Není to úplně veselá podívaná, kterou dokáže Jaroslav Dušek předvést. Víc než jindy to vede k zamyšlení o našem světě, v němž všichni žijeme.

A mně, jako věrnému divákovi ještě zbývá popřát „mému „ divadlu, aby stejně odvážně vstupovalo do všech dalších premiér, které nás teprve čekají.

Jan Cimický 24.01.2019

Ahoj Honzo,
ještě jednou děkujeme za pozvání na dnešní představení, moc se nám líbilo. A to nejen proto, že máme rádi pana Jaroslava Duška, na kterého řadu let chodíme, ale i pro samotný obsah představení. Přejeme vám pěkný čas a ať se vám i nadále daří.
Srdečně vás zdravíme.
Duda

Gustav Šebor 24.01.2019

Dobrý den,
byla jsem dnes na první veřejné generálce "Sláva strojů a měst" v divadle Na Jezerce...představení se mi moc líbilo, a to až tak, že jsem měla sto chutí vyhledat někde v divadle pana Duška a říct mu, jak MOC to bylo skvělé a jak MOC se mi to líbilo. Stydlivost však zvítězila, a tak prosím - vyřiďte někdo panu Duškovi, že to bylo fakt super, celé představení, včetně definice "kavárny" před přestávkou. Na představení se chystám určitě ještě jednou. Děkuji MOC !!!
Ať se vám daří.

Renata Císařová 23.01.2019

Milý, vážený, blízký Jene!
Velký dík za Výzvu, kterou jste přijal od Jiřího Kubíka. Je to statečná, potřebná a v pojmenování zavšivenosti věcí, které nás obklopují, a lidí, kteří nám bohužel už zase vládnou, nakonec přece jen nadějeplná promluva pro oněch 50% voličů, kteří v roce 2018 hlasovali pro Jiřího Drahoše, a ne pro zoufale zlobnou a stěží už jen tikem mžourající, udrogovanou trosku na Hradě v konkubinátu s trestně stíhaným soudruhem estébákem v čele vlády úporně podporované komunisty. Vyslechl jsem si vaši Výzvu v posledním dopoledni roku 2018. - Už vím, proč také v roce 2019 mít rád a vážit si vašeho Divadla Na Jezerce.

Nedejme se!
Jiří P. Kříž

J. P. Kříž 2.01.2019

Dobrý den
vážená paní Hrklová, předejte prosím panu Janu Hrušínskému můj Novoroční pozdrav - a velké poděkování. Za celé jeho vpravdě životní dílo zvané Divadlo Na Jezerce i za jeho statečné občanské postoje, ve kterých - narozdíl od našich vrcholných politiků, kteří si berou TGM tak rádi do křivé huby - konkrétně uplatňuje Masarykovu zásadu, že "politika" (tedy "věc veřejná") "je praktikovaná mravnost". Se vzrůstajícími sympatiemi už řadu let na jevišti i mimo ně sleduji, jak skvěle se Jan "potatil".
S pozdravem (poválečných) V+W: NEDÁME SE OTRÁVIT (Pěst na oko, 1947)
P.F.2019
Váš Vladimír Just

prof. Vladimír Just 1.01.2019

Pěkné poledne, milý pane Hrušínský!

Chci moc poděkovat za včerejší silný zážitek u Vás Na Jezerce. Hra Už je tady zas! je naprosto fantastická. Člověk si nemůže pomoct a směje se a přitom ho hluboce mrazí. Je to skvělá hra v tom, jak moc je mrazivá a pravdivá. Velmi jsme si večer ve Vašem divadle užili, moc děkuji za pozvání.

Ať máte i nadále takto šťastnou ruku při výběru her pro Vaše divadlo, hodně zdraví a štěstí do roku 2019 pro celou Vaši rodinu. Jsem moc ráda, že Vás máme na palubě.

Mějte se pěkně, Simona Holecová, Neovlivní.cz

Simona Holecová 28.12.2018

Vážený principále Divadla Na Jezerce, milý Honzo,

dojela jsem domů z vašeho večera RES PUBLICA III a od srdce vám za celý večer DĚKUJU!!
Byla jsem se svoji dcerou a jsme obě naprosto unešeny, nadšeny, zasaženy ....
Děkujem, děkujem, děkujem .... všem, všem zúčastněným.......
Děkuju za program, který jsme dostaly na konci představení, tak si tady ještě dožívám večer s programem.
Jen jsem chtěla ještě dnes poděkovat za tento váš divadelní nápad a čin - Respublicu I a II v Realistickém si obě pamatuju....
Upřímně zdravím a držím vám v dalším počínání palce ..... d ě k u j u za dnešní večer a že jsem jej mohla prožít u vás Na Jezerce ....


Helena Kratochvílová /Tuháčková/ - bývalá tajemnice činohry Národního divadla


Helena Kratochvílová 16.11.2018

Ohromně jsem se bavil i s mojí ženou. Obdiv paní Sedláčkové, protože rozumím, co se musela naučit. Příště se uvidíme 20. listopadu - jdeme na Práskni do bot! Věřím, že se budeme bavit stejně. Mějte se moc fajn, Milan Drobný

Milan Drobný 7.11.2018

Představení Práskni do bot se nám moc líbilo! Bavilo mě, že to bylo naprosto přirozené hraní. Jako bych se vážně ocitla mezi dlaždiči, kteří "mluví jako dlaždiči" a baví mě od začátku do samého konce!
Velmi mile mě překvapila soutěž, kdy herci vybírají z publika tři výherce - divák si odnese nejen skvělý kulturní zážitek, ale také se setká s herci přímo na jevišti!
Paní, která dostala včera minimálně tři pusy od každého z herců, měla rozhodně krásný večer! :-)

(Youtuberka - Terry Makeup Tutorials)

Tereza Beranová 26.10.2018

Byl to moc krásný večer! Všichni byli úžasní, paní Bohdalová (Paní plukovníková) zářila.
Děkuji!

Andor Šándor 25.10.2018

Vážený pane řediteli,
v neděli 21.10.2018 jsme s kolektivem přátel kultury v počtu 40 osob navštívili Vaše divadlo a shlédli jsme divadelní hru "Je úchvatná!".
Gratulujeme vám k výběru hry a obsazení všech účinkujících. Paní Jitka Sedláčková byla skutečně úchvatná a zcela neodolatelná. Připravili jste nám krásný, dojemný a zábavný kulturní zážitek.
Moc děkujeme a rádi k vám do divadla znova zavítáme.
PS ...a máte bezvadná, pohodlná křesla v hledišti

Věra Humlová 23.10.2018

S velkým potěšením jsem s rodinou shlédl páteční představení Saturnina: bylo výborné, svižné, s respektem k předloze a vůbec milé; jsem si jistý že mému dědečkovi by se velmi líbilo.
Stejně tak byli myslím spokojeni ostatní diváci.
Mohu-li poprosit, vyřiďte panu Vackovi a souboru mé poděkování.

Hezký den!

Jan Jirotka, vnuk Zdeňka Jirotky 22.10.2018

Milý pane Hrušínský,
dne 7.10. jsme ve Vašem divadle shlédli úžasné přestavení "Poslední aristokratka". Výběr míst v prvních řadách byla ideální volba k nasátí atmosféry na jevišti.
Představení mělo neskutečný náboj a spád, herecké výkony byly jedinečné, nepřekonatelné. Celý zbytek večera měl tím tak krásný nádech.
Obdivuji Vás a celý herecký soubor s jakou lehkostí, šarmem, harmonií a láskou dokážete vyjádřit celý příběh.
Nekončící aplaus nadšeného publika je důkazem hereckých výkonů Vás a celého souboru. V každém případě, i přes stále vyprodané vstupenky, což není samosebou, navštívíme Vaše divadlo i k shlédnutí dalších přestavení.

Děkujeme a přejeme Vám i nadále takto krásně uchopené přestavení a tím velmi spokojené diváky!


divačka Marie 8.10.2018

Připadalo mi to jako ze života! Překvapuje mě, že je autor Angličan, ale zřejmě to chodí všude podobně... Děkujeme za krásný večer - za krásný divadelní zážitek!!

Eva Ziv, konzulát ČR, Izrael 8.10.2018

Byla jsem u vás v divadle 27.9. na představení Poslední aristokratka a představení se mi velmi líbilo, mám vaše divadlo ráda.
Mám průkaz ZTP, protože se pohybuji o dvou holích a parkem nebo od MHD je to pro mě přece jen trochu obtížné.
Zavolala jsem panu správci, jak je to s parkováním na vyhrazených stáních pro špatně pohyblivé, protože vím, že parkovací možnosti jsou u vás přece jen omezené vzhledem k lokalitě, a měla jsem trochu obavu, co udělám, jestliže přijedu autem a místo nebude.
Pan správce byl velmi vstřícný, doporučil mi, abych přijela o něco dříve, a že kdyby nastal problém, vyřeší ho.
Opravdu mě už vyhlížel, místo bylo a vše bylo v pořádku.
Ne všude se člověk setká s takovým pochopením a myslím, že pan správce se rozhodně podílí na dobré pověsti vašeho divadla.

Doufám, že vaše divadlo zase brzy navštívím.
Přeji mnoho úspěchů do další práce!Blanka Vondráčková 7.10.2018

Dobrý večer pane Hrušínský,
2.10.2018 Divadlo Na Jezerce v Brně v divadle Bolka Polívky předvedlo "Poslední aristokratku" - musím před celým souborem složit hlubokou poklonu. Vynikající, vynikající. I když se na závěr téměř všichni "odbourali", ale to do toho patří!
Přeji Vám pane Hrušínský i Vaší společnosti mnoho úspěchů na divadelním poli.

Ruda Horna z Brna 2.10.2018

Dobrý den,
dovolte nám, abychom Vám poděkovali za zprostředkování nevšedního kulturního zážitku. Divadelní představení - Poslední aristokratka - 23.09.2018, bylo úchvatné včetně vynikajících hereckých výkonů a nádherné dekorace. Pokračujte prosím takto dále.
Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho spokojených diváků. Moc Vám fandíme.

Stanislav a Marie Jaroňovi 24.09.2018

Dobrý den, vážená paní Hrklová, je mi 13 let a jsem velký fanoušek pana Jana Hrušínského. Je to jednoznačně můj nejoblíbenější český herec. Byl jsem na vašem představení Práskni do bot, které se mi moc líbilo. Chtěl bych požádat o zaslání autogramu pana Hrušínského.

Moc děkuji, Pavel Němeček (13let)

Pavel Němeček 30.08.2018

Vážený pane Hrušínský,
tímto vyjadřujeme Vašim aktivitám podporu a ujišťujeme Vás, že si Vás vážíme. Nenechte se znechutit Parlamentními listy.
ZA KPV Přerov - Vladimír Hučín - válečný veterán 3.odboje www.vladimirhucin.cz

Vladimír Hučín 8.08.2018

Vážený pane Hrušínský,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za včerejší vystoupení v našem divadle v Jablonci nad Nisou. Moc jsme si Vaše představení Je úchvatná! užili. Dlouho jsme se takhle nepobavili, ale bylo to vlastně i dojemné.
Předejte prosím naše pozdravy všem účinkujícím, především pak velkou poklonu paní Jitce Sedláčkové a skvělému klavíristovi panu Tobrmanovi.

Ještě jednou velký dík za to, co děláte.

Přeji krásný den.

Kateřina Borovičková, Jablonec 19.06.2018

Na premiéru Saturnina jsme přiběhli mokří od hlavy až k patě, suší sousedé se trošku mračili, evidentně měli obavy, že je umáčíme, ale po pár minutách jsme se všichni chechtali a všechno kromě dění na jevišti jsme pustili z hlavy.
Podle mého názoru se inscenace mimořádně vyvedla, Saturnin exceloval a samozřejmě nejen on. Jsem staromilec, takže jsem si užívala i krásné češtiny rozhlasového reportéra, o skvělých pohybových kreacích herců ani nemluvím.
Moc se těším, až si zajdu na reprízu, kdy už bude všechno tzv. usazené.

Srdečně Vás zdraví


Štěpánka Nedvědová 15.06.2018

Bylo to moc hezké!😇
Děkujeme moc, skvělý Saturnin! A západy slunce! Celé se to opravdu moc povedlo.
Moc zdravím pana Hrušínského i paní Šplechtovou a ještě jednou DÍKY!

Mějte se krásně!


Daniela Drtinová, DVTV 13.06.2018

Vážený pane řediteli,

chtěla bych vám i celému kolektivu poděkovat za úžasné představení Saturnin, které jsme shlédli ve středu 13.6.2018. Byl to skvělý kulturní zážitek, který prostě neměl chybu. Kniha i film jsou naše oblíbené, ale divadelní představení bylo opravdu nádherné.
Dále bych ráda poděkovala paní pokladní Neradové a inspektorce hlediště za superrychlé řešení našeho problému. Měli jsme rezervované lístky, ale bohužel jsem zapomněla vybrat lístky na kraj řady, jak to dělám vždy. Jelikož můj muž chodí o berlích, tak je pro něj vždy nejlepší řešení sedět na kraji. Zmíněné dámy nelenily a bleskurychle zajistily výměnu sedadel na kraj řady. Rovněž nám pomohly se zajištěním parkovacího místa pro invalidu, které bylo bohužel obsazeno "neinvalidou", takže se na něj nedalo vjet. Dámy ve spolupráci se správcem objektu vše rychle vyřešily. Máte opravdu skvělý tým!!!

Velice děkujeme za vše, už k vám chodíme dlouho a velice rádi se k vám budeme vracet.

Přejeme krásné léto a hodně spokojených diváků


Zdenka a Roman Bláhovi Praha 5 13.06.2018

Vážená paní Ferencová,
minulý měsíc jsme byli s rodinou na představení "Paní plukovníková" ve vašem divadle. Touto cestou bychom chtěli poděkovat za krásný zážitek celému kolektivu divadla a zejména inspektorce hlediště, paní Lucii Markové, která byla velice profesionální a vstřícná. Výkony herců jsou pro diváka opravdový zážitek.
Již ve čtvrtek Divadlo Na Jezerce opět navštívíme a se těšíme na další představení s paní Jiřinou Bohdalovou :-).

Přejeme mnoho úspěchů.

Anna Dvořáková 12.06.2018

Dobrý den, paní Ferencová,
ještě jednou bych Vám, hercům, paní Lucii, panu Lubošovi a všem, kdo nám s naší akcí pro VIP pomáhali, chtěla poděkovat. Od našich VIP máme velmi pozitivní feedback na představení a dokonce nám bylo řečeno, že jsme výběrem představení "Už je tady zas!", pozdvihli laťku oproti předchozím letům. Všichni jste byli úžasní, moc děkuji!

Celkově se všem akce moc líbila, představení, atmosféra, chutné jídlo, počasí nám vyšlo … za mě maximální spokojenost.

Ještě jednou děkuji a těším se na příští rok.

S přáním hezkého dne


Ing. Marie Thunová 11.06.2018

Milý Jene, milá Lubico, dlužím Vám díky za Saturnina, kterého hrál Michal Kern obdivuhodně. Ale stejně tak i další herci si zaslouží mou pochvalu - pan Sitta jako dědeček, paní Kretschmerová jako teta Kateřina a především Petr Vacek jako mnohotvárný představitel pana Brudíka a režisér.
Jsem přesvědčena, že Saturnin má místo nejen v repertoáru Jezerky, ale i v srdcích diváků. Srdečně zdraví a děkuje Vaše

Marie Valtrová 1.06.2018

Milý Honzo,
tatínek by měl opět radost. Saturnin se moc povedl. Gratulujeme nejen k včerejšímu úspěchu, ale k celé divadelní sezoně. Těšíme se na viděnou.

Dana a Jan Fischerovi 31.05.2018

Milý Honzo,

Návštěva divadla Na Jezerce je vždycky sváteční zážitek a i tentokrát inscenovat Saturnina byl výborný nápad. Žijeme v uspěchané době a návrat do třicátých let minulého století působí jako uklidňující balzám. Civilizace dnes lidi spíš vyčerpává a dopřává jim málo příležitostí na rekreaci – a nejsilnější a nejmocnější je humor, smích, dobrá nálada. Naordinovali jste dvě hodiny uvolnění a to je mocný lék proti stresu! Petr Vacek to zvládl skvěle, scénář, režii i převlekové postavičky. Podařilo se představit Saturnina navíc v kontextu té doby a přitom zcela moderně a v obrovském svižném tempu. Říkal jsem si, jak je těžké vymyslet něco nového, když předlohu všichni znají v mnoha zpracováních - a Vackovi se to podařilo. A skvělá byla i volba postav. Přiznávám, že mne naprosto fascinoval Kernův Saturnin, který měl v sobě chlapeckou plachost a za ní schovanou obratnou šibalskost, neuvěřitelnou pohyblivost a dokonalé souznění s rolí. Přirozenost, s níž se na jevišti pohyboval, vypadala, že vlastně Saturnina ne hraje, že Saturninem je. Jezerka uvedla další představení, kde se divák nejen nenudí, ale z divadla odchází s pocitem, že se potěšila i duše. Důkaz, že je možné divákovi nabídnout moderní adaptaci, která neuráží, neprovokuje, ale navzdory času – pohladí.

Tvůj Honza

MUDr. Jan Cimický 30.05.2018

Vážený pane Hrušínský,

dovolte mi, abych Vám poděkovala za vstupenku na představení Je úchvatná. Včerejší večer jsem si díky Vám a díky všem hercům báječně užila.

Využívám této příležitosti, abych Vám poděkovala za vaši aktivitu a občanskou slušnost, solidnost a sebevědomí, s nimiž vstupujete do veřejného prostoru. Je to moc fajn, když vidím, že je stále dost těch, kteří nerezignují. Moc si Vás za to vážím.

S mnoha pozdravy

Miroslava Němcová 25.05.2018

Divadlo Na Jezerce - Je úchvatná!
Už dlouho se mi v divadle nic nezdálo tak úchvatné, dojemné a zábavné! A vaše diváky vám může závidět celá Praha. Děkuju za bezvadný večer.

Iva Hüttnerová 7.05.2018

Vážení přátelé,
dnes večer jsem shlédl Vaše představení Práskni do bot, které jste hráli v Olomouci. Rád bych Vám poděkoval za hluboký zážitek, který to ve mně zanechalo. Předpokládám, že nejsem sám, kdo má s některými českými řemeslníky obdobné zkušenosti, jaké prezentovali Vaši hrdinové (na druhou stranu věřím, že jste si stejně tak dobře vědomi toho, co skutečně znamenají a umějí zlaté české ručičky, pokud chtějí...) Ovšem, lidské slabosti jsou univerzální a všelidské a vaši hrdinové je skutečně prezentovali v plné míře.
Představení ve mně zanechalo dojem, že přese všechny lidské slabosti je v každém z nás zakořeněna snaha se dohodnout, potřeba se dorozumět (viz závěr představení). A že bychom tuto potřebu měli hledat bez ohledu na naše politické i jiné názory... Za to všechno Vám děkuji.
Se srdečným pozdravem

David Jirásek 4.05.2018

Divadlo Na Jezerce - Je úchvatná!

Tančit dvě hodiny na hraně trapnosti a nikdy do ní nespadnout, naopak, učinit z tohoto tance metaforu tanců, které se za hranou trapnosti dějí dnes a denně kolem nás - a už ani nejsou k smíchu, spíš k pláči - to vše vyžaduje bez ironie obrovský talent a umění!
Bravo paní Jitko Sedláčková, za báječné dvě hodiny smíchu vpravdě formanovského (připomnělo mi to Konkurs a desítky dalších jeho opusů).

Vladimír Just 2.05.2018

Dobrý den, pane Hrušínský,

velký obdiv ke všemu co děláte, nádherná hodina s Vámi na ČR Dvojka. Máme vstupenky na Je úchvatná! i Saturnina a jsme s manželem pravidelní návštěvníci.
Kdybyste v životě už neudělal vůbec nic, tak toto divadlo byl Váš největší počin, za který Vám děkujeme.
Přeji krásné slunečné dny a pevné zdraví.Jaroslava Růžičková 10.04.2018

Dobrý den, musím Vám povědět o mém krásném zážitku nejen při shlédnutí představení Shylock v Lázních Poděbrady. Představení jsem dostala jako dárek od dcery. Obě – a určitě celé divadlo - jsme byly nadšeny hrou samou, režií a především panem Milanem Kňažkem v roli Shyloca.
Nestydím se říct, že jsem byla nadčasovostí hry rozrušená a i dojatá. A moje nadšení způsobilo, že jsem spontánně při děkovačce doslova vystřelila ze sedadla a ano, tím jsem zvedla všechny diváky! Skandovaný potlesk nebral konce!
A protože jsme byly ubytovány přímo na zámku, nespěchaly jsme a postály ve sdílení pěkného večera na ztichlém nádvoří. Blížila se k nám mužská postava s kyticí v ruce… Pan Kňažko! Poděkovaly jsme mu za fascinující výkon; skromně poděkoval a krátce s námi postál.
Byl to pro mne jeden z nejhezčích dárků k narozeninám a nejnevšednější večer letošního jara!

S pozdravem a přáním všeho dobrého Vašemu divadlu, a ještě jednou poděkování a pozdrav panu Milanu Kňažkovi.


Jaroslava Tůmová a Martina Liebová 6.04.2018

Dobrý den,
pane Hrušínský, dovolte abych vám všem poděkoval za hezký zážitek při návštěvě vašeho divadla na představení ,,Takový žertík´´. Nejenom, že jsem se hezky pobavil, ale hlavně jsem byl potěšen, kolik fotek vašeho tatínka jsem všude viděl. To byl člověk, na kterého velmi rád vzpomínám a chovám k němu velikou úctu. Někdy na konci osmdesátých let jsem pracoval jako rekvizitář v Laterně magice v paláci Adria a jednou týdně u nás hostovala činohra ND. Ve hře ,,Kočka na rozpálené střeše´´ hrál váš tatínek. Jednou před představením šel kolem rekvizitárny a poprosil mě, jestli bych mu nepřinesl točenou Plzeň od Jelínků. Tak jsem vzal erární bandasku na pivo a za chvíli se vracím, když mě ve vrátnici chytil šéf techniky (děsný hovado) a za požívání alkoholu před představením mi dal okamžitého padáka. Tak jsem smutně odnesl vašemu tatínkovi pivo a vyprávím mu co se mi stalo. On hned zareagoval jako správný chlap a povídá: ,,Neboj, zavolám Helence Tuháčkový (tajemnice činohry ND) a napíšeme, že pivo potřebuji do hry jako rekvizitu´´. A hned druhý den do Laterny dorazilo lejstro, a můj vyhazov se zrušil! Následně při dalších reprízách už váš tatínek měl v šatně vždy přichystanou plnou bandasku pivíčka, které jsme pak spolu při úžasných debatách konzumovali. Někdy jsme si toho měli tolik co říct, že jsme pak po představení rychle běželi ještě na jedno ke kočkám. Tam už nám ho vždy točili z ,,podprostěradla´´. Na ty krásné chvíle debat s vaším tatínkem nikdy nezapomenu, třeba jeho vyprávění o natáčení rozmarného léta. Jemu se na oplátku zase líbil můj příběh jak mě na školním výletě přejel zezadu traktor a z policejního vyšetření vyplynulo, že jsem se srazil s traktorem...No a pak přišla revoluce a od té chvíle už jsem se s vaším tatínkem nikdy nepotkal, nikdy ale na něho nezapomenu a když jsem viděl tolik jeho fotek u Vás v divadle vyloudila se mi z oka slzička...Na vašem tatínkovi jsem velmi obdivoval jeho přímou povahu a jsem velmi rád, že se naše cesty v životě alespoň na chvilku potkaly. A Vám přeji co nejvíce úspěchů nejenom na prknech divadla , ale i v osobním životě a moc děkuji za tu výstavu!
Zdravím,

Jaromír Drapalík 24.03.2018

Vážený pane Hrušínský,

dovolujeme si Vám poděkovat za divadelní představení Paní plukovníková, které jsme navštívily dne 16.2.2018. Naše hluboká poklona patří nejenom paní Jiřince Bohdalové, ale i ostatním pánům hercům (paní Zawadské, paní Jeníkové, paní Tvrzníkové, panu Satoranskému, panu Hruškovi, panu Novákovi). Přijely jsme na představení z Hradce Králové a odjížděly jsme nadšené. Nejenom z představení, ale i z báječného popovídání s paní Zawadskou po představení. A již sháníme lístky na další představení a to na Generálku :), což neznamená, že nechceme vidět další.
Jasně že ano, nesmím opomenout projevit pochvalu ani připojené restauraci - příjemné prostředí, slušná obsluha...dále již slov netřeba.

S úctou a přáním dalších nadšených a spokojených diváků

Vlaďka Vlková a Jaru Nepilá 21.02.2018

Dobrý den,

velmi děkuji divadlu za úžasný přístup při potížích se vstupenkami.
Vstupenky jsem zakoupila na dobírku na představení Paní plukovníková v termínu 16.2.2018 od 19.00hod
Bohužel "naše " pošta vstupenky nedoručila😠.
Stačil jeden jediný telefon s vaším personálem a vstupenky do tří dnů došly. To je neuvěřitelné, jste prostě naprosto skvělí a dokonalí!
Na představení se moc těším a kamarádka, které jsem vstupenku nadělila pod stromeček, také.
Ještě jednou vám velmi děkuji a přeji vašemu divadlu jen to nejlepší.
Má profese s sebou nese mnoho kontaktů a na mé doporučení už si k vám na různá představení zakoupilo během jednoho měsíce 20lidiček vstupenky, což jsem ráda.
Já osobně už vybírám další představení ☺
Děkuji za vaši profesionalitu a ochotu.
S úctou

I.M. Mullerová, divačka 5.02.2018

Už je tady zas! Skvělá hra, ze které mrazí! Skvělé herecké výkony všech, zejména Ondřeje Kavana.
Varování i pro dnešní dobu! Děkujeme!

Eva a Jiří Drahošovi 27.09.2017

"Už je tady zas!"
Bolestně aktuální měsíc před volbami!!!
Díky moc!
S úctou

Jan Rejžek 27.09.2017

Představení „Už je tady zas!“ mě velmi oslovilo. Velmi výmluvným způsobem ukazuje na něco, co (bohužel) není pouhou teorií. Jsou myšlenky, které ani po dějinných zkušenostech neztratily pro některé lidi svou atraktivitu.
Představení mě ještě víc utvrdilo ve snaze zabránit vlivu „vůdců“ ve společnosti a v neutuchající snaze po vládě svobody a demokracie.
Pevně totiž věřím, že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Díky za excelentní výkony herců.

Daniel Herman /ministr kultury ČR/ 14.06.2017

Milé Divadlo Na Jezerce, milí herci a pane Hrušínský.
Dnešní představení „Už je tady zas!“ jsem prožil vtažen do představení tak, že jsem s Vámi snad i dýchal. Moc Vám děkuji a vážím si „kumštu“, který děláte. Přeji nám všem radost ze svobody, líbání múz a celé té krásy, která k divadlu patří. Ať se Vám daří.

S veškerou úctou

Jan Bartošek /místopředseda Poslanecké sněmovny/ 8.06.2017

Dobrý den, paní Ferencová,
moc děkujeme za pondělní představení Poslední aristokratky u nás v Odrách. Jako vždy úžasné, úžasné.
Přeji hezký den z Oder.

Ivana Sochorová, Odry 1.06.2017

Vážená paní Ferencová,

děkujeme za včerejší Aristokratku – publikum se pobavilo, takže spokojenost. Doufám, že všichni v pořádku docestovali, domů – vyřiďte , prosím, ještě jednou naše poděkování všem zúčastněným.

Vám děkuji za milou spolupráci.
Přeji krásný den

Eva Zelená, MD Prostějov 31.05.2017

Dobrý den, jmenuji se Adam a je mi 13 let. Strasně bych chtěl hrát ve vašem divadle. Předpokládám že mě nevezmete ,ale zkusit to musím. Splnili by jste mi tím sen. Už hraji divadlo 4 roky v ZUŠ a pan učitel říkal že mi to strašně jde. Přísahám že bych se pilně připravoval. Předem děkuji za odpověď

Adam Pitrůn 6.05.2017

Vážený a milý pane režisére,

ač je divadlo de facto mým druhým životem, nepatřím k lidem, kteří běžně „píší“ , ALE - v pátek jsem v Divadle Na Jezerce zhlédla naprosto fantastické, famózní a jedinečné představení Už je tady zas!

Chtěla jsem Vám poděkovat za neskutečný divadelní zážitek. Vaše režie, výkony herců, pana Kavana – prostě – dokonalé.
Velký dík za ten zážitek, na hru se pochopitelně chystám zas a časem možná i znova. Je úžasná.

Plus dodávám – nevím, jestli jste náhodou nebyl přítomen páteční repríze, ale pokud nikoli, dovoluji si podat svědectví přímo z pole: prostý aplaus se vteřinou změnil v téměř hmatatelné frenetické nadšení a několik dlouhých minut trvající skandování, které vytvořilo vpravdě zvukové sousoší. Jsem v divadle 3x týdně, ale tohle jsem opravdu nikdy nezažila.
Tak jen, abyste věděl, že nelhu: Jedinečné. I pouhou diváckou reflexi měníte svou tvorbou ve zcela konkrétní umělecké dílo. Už teď se těším na Vaše další hry.
Srdečně zdravím, přeji krásný den a děkuji.


PETRA JUNGWIRTHOVÁ, tisková mluvčí Česká centra 28.04.2017

Milý Jene, děkuji Vám za možnost vidět představení s Ondřejem Kavanem v roli Hitlera. Za sebe mohu říct, že mi nebylo při pohledu na jeviště lehko, zvláště když jsem se dívala na Kristýnku v roli Věry a místo "bábi" viděla "bábinku". Ale tomu porozumíte především Vy. Pokud jde o pana Kavana je to autentický herecký výkon, mrštný, bez přehrávání a falešného patosu. Moc se mi líbil a mohu Vám jenom blahopřát k jeho obsazení. Miluška měla všechny znaky studené a o ničem nepochybující manažerky. Dramatizace sama a režie pana Balcara je velmi dobrá a vzbuzuje asociace, které nejsou jednoznačné. Vůbec jsem narážela na hranici komiky a vážna (manipulace s lidmi, kteří sebou nechají ochotně manipulovat) a sama se klonila k druhému výkladu. Takže jsem odcházela z Jezerky v chmurách, ale ani na chvilku nepochybovala o vhodnosti výběru tématu i jeho zpracování. Po Shylockovi je to druhá hra, která lidem promlouvá do duše. Pokud si vůbec promluvit nechají! Přeji Vám, aby se inscenace Už je tady zas! setkala se zájmem, který si zaslouží, a abyste si pěkně užili májové dny.

PS. Na Jezerce jsem byla jako v bavlnce. Moc děkuji Radce i Lucii. Vaše

Marie Valtrová 28.04.2017

...Devadesát procent pro Už je tady zas! Timura Vermese v režii Matěje Balcara v neprávem (kritiky) ošklíbaném Divadle Na Jezerce Jana Hrušínského. Někdy mám pocit, že někteří kolegové žijí z předsudků. Copak je to možné, aby se v soukromém divadle dělalo dobré divadlo?! Tak do něho jednoduše nechodí. A pak se diví, že dneska má přece jen větší váhu Herecká asociace, která vyhmátla na Thálii výkon Milana Kňažka v Shylockovi na téže scéně. Po právu při srovnání hereckých výkonů roku 2016. Mrkněte se do Světa a divadla, kolik obdržel Milan Kňažko hlasů v návrzích na Ceny divadelní kritiky! V inscenaci Už je tady zas! hraje Ondřej Kavan dost dobře oblíbence i českých nácků - Adolfa Hitlera. Kde se vzal, tu se vzal. Živý a zdravý. Jako oni.

(Ze souhrnného hodnocení divadelních představení - Co přinesl březen 2017 dobrého)

J. P. Kříž 21.04.2017

Vážený pane Hrušínský,

ve středu 29. března jsem společně s manželem zhlédla v Městském divadle ve Zlíně představení, které uvádí Vaše divadlo. Byla to hra Shylock s Milanem Kňažkem. Hluboce, hluboce smekám před panem Kňažkem, byl naprosto vynikající. Jeho brilantní čeština mě naprosto uchvátila. To , že je sám na jevišti s tak náročným textem, z něj dělá skutečně PANA HERCE a mě nezbývá, než se hluboce uklonit a poděkovat. Dovolte mi Vám jako řediteli Divadla Na Jezerce poděkovat za krásné představení a hluboký zážitek, který jsme si s manželem odnesli. Ještě jednou děkuji a přeji pevné zdraví a spoustu úspěšných her.

S pozdravem

Dagmar Kleinová, Otrokovice 14.04.2017

Dnes jsem viděla představení Shylock a Thálie je opravdu v pravých rukou. Klobouk dolů a hluboká úklona a velký dík pane Kňažko, byl jste úžasnýýýý. Ovace ve stoje ve Zlíně jste si plně zasloužil.
Ještě jednou děkuji za tento zážitek.

Eva Pavelková, Otrokovice 29.03.2017

Veliká gratulace k ceně Thálie pro Milana Knažka za roli Shylocka v Divadle na Jezerce. Herecký koncert a čirá radost, že se povede něco tak dokonalého a současného k velkému zamyšlení v divadle, ryze soukromém. :)
Radost, radost radost. Jen tak dál a díky. :)

Pavlína Drbohlavová 25.03.2017


Není Hitler jako Hitler! Tento byl nejlepší  - krásné představení! A moc díky za příležitost…

Vše nej divadlu i přátelství.


Daniela Drtinová /DVTV/ 17.03.2017

Nová skvělá hra v Divadle na Jezerce. Už je tady zas! Chvíli se smějete a máte čemu, chvílemi vám tuhne úsměv na rtech a nakonec si říkáte, ty vo-e, čemu se tady směješ. Ondřej Kavan v hlavní roli. Musím si to jméno dobře zapamatovat. Pro mně je to objev principála Jana Hrušínského. Dvě deci dobrého bílého po představení se fakt hodily.

Nemyslím si, že by v Praze bylo jiné divadlo schopné uvést takové představení.
Doporučuji.


Jiří Vaníček, Bohemia Certification 17.03.2017

Dobrý den pane Hrušínský,
chci ještě jednou poděkovat za pozvání, představení bylo fantastické, za poslední dobu jsem rozhodně neviděla nic lepšího. Film nesahá inscenaci ani po kotníky a knihu podle mě také předčila. Ondřej Kavan, ale i ostatní herci, byli skutečně perfektní. Mrzí mě, že jsme nakonec nemohli chvíli zůstat, ale manžel byl zdravotně indisponován, tak jsme spěchali domů. Těším se na další shledání a na Shylocka určitě půjdeme.
Pěkný den i víkend a přeji hodně úspěchů s novou inscenací.

Markéta Pekarová Adamová /TOP 09/ 17.03.2017


Byl jsem svědkem skvělého představení Už je tady zas! – zajímavá hra! Byl jsem připraven na komedii, byla to však komedie, při které mrazí..! Asi tu hraje roli, že jsem generace, která válku zažila – v roce, kdy se Hitler dostal k moci, jsem se narodil… Blahopřeji všem, kdo se na téhle inscenaci podíleli. Váš,

Vladimír Suchánek /akademický malíř/ 16.03.2017

Děkuji moc za inscenaci, která byla vynikající a snad přispěje k probuzení mladých lidí.
S přáním všeho dobrého nám všem,

Bohuslav Svoboda /ODS/ 16.03.2017

Včera až nad očekávání skvělý zážitek! "Už je tady zas" Timura Vermese v dramatizaci Matěje Balcara v Divadle Na Jezerce. Velký klobouk dolů, doporučuji všem!

Vítek Petrášek /Epoque Quartet/ 16.03.2017

Milý Honzo!
Dějiny se prý otáčejí ve spirále, proto má člověk dojem, že něco už někdy zažil, je to téměř identické a přece jen o malinko jiné. A je vůbec člověk poučitelný? Umění paradoxu často překvapí. Sedmdesát let po válce se tu najednou objeví Adolf Hitler. Má v sobě všechny atributy, které o něm dnes víme, a když přijmeme fikci, že je to stále on, objeví se vedle sebe přirozené zděšení i mimoděčný smích. Je nesmělý a rozpačitý. Ale aplikace skoro století starých myšlenek na současnost ukáže, jak mnohé z toho uvízlo v historické paměti a jak se snadno k těm myšlenkám lze vrátit. V některých okamžicích se až tají dech a mrazí v zádech. Je snadné podlehnout iluzi již viděného? Hlavní „hrdina“ je přesvědčivý, umí zaujmout, vždyť je to mistr demagogie. Co na tom, že je to z pohledu dnešních lidí směšné. Když se v téhle smutné grotesce současník nechá strhnout skvělým výkonem hlavního představitele, kolem něhož se ostatní osoby dokonale doplňují, má divák pocit, že se dívá nikoliv na konstrukci, ale na záběr skutečnosti a musí si opakovat, že to není dílo moderních medií, které informují o podivném příběhu, ale že se jedná o divadlo, kde hlavní text vůbec směšný není.
Potlesk i během představení je důkazem, že nová hra v divadle Na Jezerce přinesla vynikající a chytrou zábavu, ale i podnět k zamyšlení. A to si divák odnáší sebou. Díky za třicátou šestou premiéru. Už se těším na třicátou sedmou!

MUDr. Jan Cimický 16.03.2017

Představení UŽ JE TADY ZAS je
1) velmi vtipné
2) neuvěřitelně chytré
3) nesmírně důležité.

Je to opravdu skvělé představení - a podtrhl bych ten třetí bod: důležité...


Jan Drbohlav /scénárista/ 16.03.2017

Honzo ahoj, jeste jednou moc gratuluju k dnesni premce Už je tady zas!
Bylo to super predstaveni s velkym presahem do dnesni doby.

Dáša Zázvůrková 16.03.2017

Vážený pane Hrušínský,

moc Vám děkuji za vynikající zážitek z dnešního představení PANÍ PLUKOVNÍKOVÁ.

Skvěle herecké obsazení a moc děkuji paní Jiřince za vynikající výkon, paní Jiřinka je 1. dáma Československého herectví.

Vaše divadlo je SUPER.

Moc Vám děkuji

Miroslav Vinklář 1.03.2017

Včera odpoledne jsme navštívili v rámci našeho zájezdu představení Paní plukovníková. Rád bych vám poděkoval za zprostředkování nákupu vstupenek a hlavně za skvělý zážitek. Příjemné prostředí vašeho divadla, výborné představení se skvělými herci….. Náš nedělní výjezd do Prahy se opravdu vydařil. Děkujeme paní Bohdalové, Zawadské a všem ostatním hercům za chvíle, které jsme u vás mohli prožít. Myslím, že to nebyla naše poslední návštěva DNJ. Určitě se k vám rádi vrátíme.

Ještě jednou velký dík. Ať se vám všem v divadle daří.

Za 50 spokojených návštěvníků

Miroslav Strouhal, ředitel ZŠ Velké Němčice 20.02.2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se v letošním roce chystáte s divadelním představením Poslední aristokratka na Moravu. Na představení v Kyjově jsem už nesehnala lístky. Slyšela jsem, že představení mělo obrovský ohlas.

Moc děkuji a přeji krásný den.

Vladimíra Němcová 19.02.2017

Dobrý den Radko,
chtěla jsem Vám dodatečně poděkovat, přítel koupil vstupenky na včerejší představení Tři v tom, které jste nám nabídla.
Musím říct, že šlo doposud o nejkrásnější zážitek z Vašeho divadla. Hra je opravdu krásně napsaná a herci předvedli úžasné výkony.

Takže díky, za to, co děláte a že to děláte s láskou, kterou při každé návštěvě cítíme všude kolem!

Mějte hezký den
S pozdravem


Lucie Růžičková 8.02.2017

Stojí za uznání a blahopřání již nyní, před udělováním cen Thálie. Měl jsem tu čest zpovzdálí přihlížet vytrvalosti Jana Hrušínského uvést hru Shylock v Divadle Na Jezerce. Nevím, jak vypadá vytrvalý a laskavý buldok. Ale vím jak vypadá laskavý principál s buldočí vytrvalostí. Pemiéra byla úžasná, reprízy jsou vyprodané. Principál Jan Hrušínský ví, co za tím všechno je. Blahopřeji Honzo. Všem přátelům doporučuji. Jeďte do Divadla Na Jezerce nebo koukejte, jestli se to nebude hrát i u vás. Stojí za to vidět Milana Kňažka, kterého už zase mám moc rád 😄. Tato hra nemohla být projektem na ekonomický profit. Přesto do ní Jan Hrušínský šel. Za vytrvalého nezájmu některých kritiků a médií a nadšeného standing-up potlesku diváků. Chtěl bych mít v životě tolik odvahy, jako má Honza Hrušínský. Blahopřeji Ti, Honzo !

Jiří Vaníček, Bohemia Certification 3.02.2017

Děkujeme všem umělcům za Paní plukovníkovou zahranou s energií a lehkostí,
paní Radce Rüster za trpělivost s našimi dotazy a panu Borovičovi za vše , co jsme po dlouhé cestě ochutnali!
Všichni víme, že musíme do Divadla Na Jezerce přijet brzy znovu!

Romana Svědíková

a kolektiv zaměstnanců z Kamenice nad Lipou 30.01.2017

Vážený pane Hrušínský,

chtěl bych poděkovat za děčínské představení "Práskni do bot". By to moc hezký zážitek, úžasné herecké výkony a text mě zaujal tím, že pod tvrdou slupkou se dalo nahlédnout do několika témat, která jsou velmi podstatná a důležitá a vlastně nadčasová.

Mnohokrát Vám děkuji a přeji vše dobré Vám i paní Šplechtové.

Srdečně zdravím!

Filip Stojaník 13.11.2016

Dobrý večer, Vážené divadlo,
ráda bych poděkovala za skvělý zážitek v pátek 11. 11. při Charleyově tetě.
Dle ovací se představení líbilo všem (i mému manželovi, který tam šel z donucení, neboť od středoškolských let divadla nesnáší).
Byl nadmíru spokojen. Děkuji. Úchvatný zážitek.

Samkovi 12.11.2016

Jednou Pavlu napadlo,
navštíviti divadlo.
Sama lístky zakoupila
a nás všechny oslovila.
Dárečky jasme připravili,
Na Jezerku vyrazili.
Komedie, ty nás baví,
smích je přece půlka zdraví.

Rodiny z Moravy

a Pavlína Svobodová 11.11.2016

Všem kamarádům musím napsat svůj divadelní zážitek ze hry v divadelní společnosti Jana Hrušínského Na Jezerce - SHYLOCK. Jedná se o představení jednoho herce a Milan Kňažko je skutečně senzační. Celý monolog je tak dokonale napsaný (Mark Leiren-Young), že Vás nenechá vydechnout. Primárně se zdá, že je to o antisemitismu, ale v zásadě je to o demokracii, toleranci a lidské malosti. Každý, kdo si něco nenalhává, se ve hře nalezne. Všem doporučuji.

Cyril Neumann 12.10.2016

Vážený pane Hrušínský,

dobrý den, rád bych Vám poděkoval za včerejší vřelé přijetí a za pěkný večer. Velmi se nám s paní u Vás včera líbilo, představení Zahraj to znovu, Same bylo skvělé a rádi se k Vám do divadla přijedeme opět podívat. Stejně tak Vás rádi přivítáme i u nás v Proseči.

Přeji Vám hodně pracovních a osobních úspěchů, ať se Vám ve všem daří.


S úctou a pozdravem

/kráceno - pozn. DNJ/

Bc. Jan Macháček, starosta města Proseč 23.09.2016

Milý Honzo, chci poděkovat za včerejší představení – Milan Kňažko byl úúžasný – a Ty jsi odvážný, že jsi takto náročný titul zařadil do repertoáru. Měj se fajn, ať se daří a ještě jednou dík.

dr. Zdena Žárská, Odbor kultury MHMP 21.09.2016

Milý pane řediteli,

chci Vám poděkovat za Vaši významnou podporu akci Letního domu - Dobročinnému bazaru. Navzdory průtrži mračen, navzdory nepřízni počasí, můžeme považovat akci za velmi zdařilou i Vaší zásluhou. Výtěžek celé akce činí 102 337,- Kč. Prosím o vyřízení poděkování všem Vašim kolegyním a kolegům, členy Vaší rodiny nevyjímaje. Udělali jste radost nejen všem, kteří na náměstí Míru zavítali, ale i nám, pracovníkům Letního domu. Vaše účast na Dobročinném bazaru pro nás znamená jistotu, že se o naší práci pro děti "na okraji" ví.

Hezké dny přeje a děkuje

Jan Bárta, ředitel, Letní dům, z.ú. 13.06.2016

Dobrý den, rád bych poděkoval za včerejší velmi příjemný kulturní zážitek.
Kamarádi nás pozvali s manželkou do divadla na "Takový žertík" a vůbec se mi nechtělo, pondělí .............
Ale byl jsem opravdu mile překvapen … představení skvělé, v dialozích jsme se s chotí poznávali, zvláště pan Hrušínský a jeho manželka byli vynikající.
A na závěr výtečné tankové pivo.
Jsem osvěžen ještě dnes.

S pozdravem


Šetelík Jan 31.05.2016

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat za představení Shylock. Pan Kňažko byl vynikající, moc ho pozdravujte. Krom jeho umu musím říct, že je to pořád i krásný muž. :-)

Téma je náročné, ale já ráda přemýšlím. Díky, že kromě komedií uvádí Vaše divadlo i náročnější kusy.

Mějte se hezky.

Ludmila Křivancová 27.05.2016

Vážený a milý pane Hrušínský,

jsem studentem doktorského studia Katedry historie FF UJEP v Ústí nad Labem.
Dovolte mi, abych vyjádřil uznání Vaší umělecké činnosti. Z repertoáru Vašeho divadla jsem již spatřil 4 inscenace (naposledy v České Lípě Shylocka) a byl jsem vždy nadšen. V případě Shylocka, jako soukromá osoba, historik i jako občan! Je to skvostné představení, které by mnohým mělo sloužit jako učebnice demokracie.
Děkuji a přeji vše dobré!

Srdečně zdravím!

/kráceno/


Filip Stojaník 27.05.2016

Mimořádně chytré a mimořádně působivé. Úžasný herecký výkon.
Měli by to vidět všichni moji kolegové!


(Po repríze hry "Shylock")

Stanislav Zindulka 12.05.2016

Milan is so wonderful a captivating.
It is thrilling to see a COURAGE of the DIVADLO to do this piece!
Thank You.

David Berner, první představitel Jona v Shylockovi 12.05.2016

Gratuluji ke skvělému (pro mne) dramaturgickému objevu, hereckému výkonu a hlavně v dnešní době, přející demagogii, schovávající se za "korektnost", gratuluji divadlu k odvaze, že šlo do rizika a tuto hru uvedlo.
Přeji inscenaci dlouhý život (i když u dobrých her to mají inscenátoři i diváci těžké).

Přijdu zas, zlomte vaz!

(Psáno po první repríze Shylocka.)

Prof. Vladimír Just 29.04.2016

Honzo, nedá mi to nenapsat. Shylock byl zážitek. Byli jsme absolutně nadšení. S citem režírované, lidský projev pana Kňažka a skvělá atmosféra v divadle.
Stále na to myslím. DĚKUJEME!

Jiří a Hana Vaníčkovi 28.04.2016

Byl jsem rád na Shylockovi. Měli byste se brzy dočíst pozitivní recenzi, kterou napíši.
Inscenaci přeji dlouhý život.

Jan Kerbr 28.04.2016

Shylock. Bylo to úchvatné představení. Doporučuji navštívit rychle, než ho vláda zakáže.

Miroslav Kalousek, předseda TOP 09 28.04.2016

Byl jsem na "Shylockovi" v Divadle Na Jezerce. Mistrovský výkon M. Kňažka. Nadčasové, stále aktuální. Stojí za zhlédnutí a hlavně přemýšlení.

Daniel Herman, ministr kultury ČR 28.04.2016

Thank you so much for the opportunity to see Shylock here. I couldn´t believe and I could understand the show so well and I felt like I was watching in the original Czech! Amazing production! And everyone was been wonderful.
Thanks for a magical experience. DEKUJI!

Mark Leiren-Young, autor hry Shylock 28.04.2016

Vážený pane řediteli, milý Honzo,

za SHYLOCKA tisíceré díky a obdiv! Tak nám je takového divadla v tuto dobu třeba!
Od srdce vás zdravím a děkuju, že jsem zase mohla být „přitom“.
Držím vám palce, vzpomínám na paní Evu a na pana Hrušínského často – radovali by se z Vašeho divadla … A Vám gratuluju.
Upřímný pozdrav a dík.

Helena Tuháčková, bývalá tajemnice Činohry ND 28.04.2016

Vynikající. Kňažko je charismatický herec.
Jsem na "svoje" divadlo pyšná!


(Po premiéře inscenace Shylock.)

Jiřina Bohdalová 27.04.2016

Děkuji celému divadlu za mimořádný zážitek jinak docela „obyčejného dne“.

JUDr. Lenka Bradáčová 27.04.2016

S poděkováním za možnost se nad sebou zase zamyslet. Gratuluji.

Miroslava Němcová 27.04.2016

Milý Honzo, s ještě červenýma rukama od potlesku usedám k počítači, abych seřadil myšlenky. Dnešní představení je totiž docela jiné, než obvykle, naplněné úvahami, pochybnostmi, hledáním a soubojem s nekonečnou povrchní hloupostí, předsudky a pokryteckým papouškováním nesmyslné módní korektnosti. Aktuální a srozumitelné. Bezmocnost logiky proti tupé prázdnotě je někdy deprimující. Ale Milan Kňažko dokázal skvělou češtinou, humorem a úspornými hereckými gesty strhnout diváky, aniž by hrál divadlo – stačilo, že sděloval své myšlenky, nic nevnucoval, ptal se, hledal odpověď a nepochybně se trápil nad absurditou naduté hlouposti, s níž se přece všichni prakticky denně setkáváme. Je tu i ukázka naivní davové stádnosti, která postrádá rozumnou a logickou úvahu, protože není ochotna poslouchat. Myslím, že Shylock bude ještě dlouho doznívat v myšlenkách a zážitcích. A snad i trochu pomůže, aby obvyklé fráze přestaly fungovat a aby člověk nevzdával onen souboj s blbostí.

MUDr. Jan Cimický 27.04.2016

Milá paní Ferencová,
musím vám sdělit dojmy. I z Poslední aristokratky jsem byla nadšená! Teď vůbec nevím, které představení bych doporučila, protože se mi líbily všechny.
Poslední aristokratku jsem ještě předtím přečetla knihu (půjčila mi a doporučila kolegyně). Více mi to ještě přiblížilo děj. Pěkné zpracování!
Děkuj ještě jednou a zůstáváme v kontaktu.
Pozdrav též inspektorce hlediště, paní Markové.
Pěkný den.


Silvie Filová, pracovník manažerské podpory ČSOB 25.04.2016

Úžasné představení. Skvělé, že hrajete právě tohle a právě teď.

(Po veřejné generální zkoušce na hru Shylock.)

Michael Kocáb 25.04.2016

Dobrý den, vážený pane Hrušínský,
dovoluji si Vám poslat pozdravení z Jirkova a velký dík za včerejší divadelní zážitek. Asi před půlrokem jsem na doporučení četla knížku Poslední aristokratka a když jsem úplnou náhodou na Vašich stránkách zjistila, že ji hrajete u Vás v divadle, začala u nás doma snaha získat dvě vstupenky pro mě a dceru. Je to masakr, ale konečně se zadařilo (i když tedy do 14. řady - dcera si spletla řazení a prohodila první a poslední řadu, manželovi se to na jiném počítači nepovedlo vůbec, celé nám to "spadlo").
Všechno to stálo za to, jste všichni úžasní i ze 14. řady! A navíc vám není cizí LIDSKOST :-). Sbírám turistické vizitky a turistická razítka z různých míst (a Prahu jsme si s dcerou užily od rána, takže jsem jich několik ulovila) a o přestávce mě napadlo zeptat se paní uvaděčky na možnost získání otisku razítka Vašeho divadla. Mile mě odkázala na paní inspektorku a i ona byla velice milá. Razítko nepřinesla, ale přinesla mi podepsané vstupenky od vás všech a mně to udělalo opravdu velkou radost :-). Mnohokrát děkuji Vám i všem ostatním za autogramy a vstupenky si do deníku na památku nalepím. Ani to, že jsme pak s dcerou hodinu mrzly na dešti a čekaly, až náš tatínek najde divadlo a přijede pro nás, nám náladu nevzalo, protože jsme byly opravdu nabité dobrou náladou od vás.
Chtěla bych Vám i Vašim blízkým popřát hlavně hodně pevného zdraví, síly a energie a Vašemu divadlu pořád stejný počet nadšených diváků jako včera na "aristokratce".
S pěkným pozdravem, velkými díky a s úctou

Jana Kužminská, Jirkov 24.04.2016

Vážená rodino Hrušínských!

Děkujeme za příkladný vztah ke starší komediantské generaci.


(Po veřejné generílní zkoušce hry Shylock.)

Vděční senioři Herecké asociace 24.04.2016

Dnešní Poslední aristokratka byla super! Skvěle jsme se bavili! Díky všem na Jezerce a zase někdy na viděnou.

PS: "po kalíšku".... :)

Zdeňka Tukačová 23.04.2016

Vážený pane Hrušínský,
jmenuji se Richard Bláha (*1956), jsem z Pardubic a jméno Hrušínský mě "pronásleduje" celý můj život. Moje matka byla platonicky zamilovaná do vašeho otce, já pak sledoval nejen jeho role, ale celou vaši rodinu.
Upřímně říkám, že nepatříte mezi mé oblíbené herce, ale dnešním dnem (04. 04. 2016) se asi diametrálně mění můj pohled na vás.
Věděl jsem už dříve, že jste "zarytý podnikatel", možná "hazardér" na poli kultury (snad mi rozumíte...), ale dnes jsem vás slyšel v autě na stanici Vltava a skláním se před vámi. Myslím, že právě vy byste mohl mít věci nepoměrně jednodušší, ale nemáte.
Tušil jsem, že zřejmě nebudete konjunkturalista, ale vaše slova potvrdila, že jste opravdu hráč, který má svoje sebevědomí. Chtěl jsem vám za vaše slova poděkovat, protože už nevěřím žádným zásadám, a proto je doslova záchranné slyšet je z úst někoho, o kom jsem to spíše tušil a na koho jsem se díval všelijak.
Omlouvám se za svoje slova, ale snad to vezmete sportovně.
Asi si vyberu včas nějaké vaše představení a vypravím se k vám do divadla. Už mě to začalo zajímat...
Ať se vám daří
Zdraví

Richard Bláha, Pardubice 4.04.2016

Vážený pane Hrušínský,

zprvu bych Vám ráda touto cestou moc poděkovala za to, jak krásně a s láskou vedete Divadlo Na Jezerce. Je mi velkým potěšením, že jsem mohla shlédnout několik představení, která pro mě byla zejména velkou inspirací a pak samozřejmě i zážitkem.
Možná si říkáte, proč Vám píšu... V dnešní době není pro nás, pro mladé herce, jednoduché vybojovat si to své místo na "prknech". Všechno je chaotické, svět je tak nějak zrychlený a já mám dojem, že jedna z nejčistčích věcí které tu ještě máme je právě divadlo. Dlouho jsem se odhodlávala k tomu Vám napsat a oslovit Vás, protože respekt k takovým hereckým formátům jako jste Vy je obrovský....

...Byla bych moc ráda, kdybyste si tento můj email přečetl a mohla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za to, co pro divadlo děláte, co děláte pro nás, kteří jsme na začátku, na kterém to občas hodně bolí a za to, že mezi lidi přinášíte radost a lásku...

S co nejsrdečnějším pozdravem,

Anna
Anna Schollerová /kráceno/ 4.03.2016

Milí divadelníci,

představení Komedianti – to je pohádka, to se Vám tak povedlo, že jsem si myslel, že jsem byl opravdu v „Boudě“. Pohoda, klid, zábava a rukopis pana Goldflama, to byla krása.
A všichni hráli jako „Stradivari“. Tak už se k Vám zase těším…

Přeji hezký den a jsem s úctou


Michal Roček, www.rocek.info 21.02.2016

Přeji hezký den,

včera jsem s mojí maminkou, která je na invalidním vozíku navštívila vaše představení Poslední aristokratka.

Chtěla bych velmi poděkovat za vstřícnost a ochotu vašich zaměstnanců - přes emailovou komunikaci při objednání vstupenek, až po návštěvu (otevření dveří, předání vstupenek apod., vše od milých, usmívajících zaměstnanců).

Děkujeme moc a přejeme spoustu spokojených návštěvníků, tak jako jsme byly my.

S pozdravem


Veronika Paličková 11.02.2016

Vážený pane Hrušínský,

chtěla bych velmi poděkovat za ochotu a vstřícnost zaměstnanců Vašeho divadla - paní Ireně Neradové a paní Radce Ruster, které mi poradily a pomohly se zajištěním vstupenek na představení.

Každé představení ve Vašem divadle je milý a krásný zážitek a teď se k tomu přidala i skvělá zkušenost s rezervací vstupenek!

S pozdravem


Dáša Gabrielová 3.02.2016

Milá pani Ferencová,

dovoľte mi, poďakovať sa touto cestou v mene martinských a banskobystrických divákov za možnosť uvedenia predstavenia "Manželské vraždení". "Jarda" a pani Nataša nám priniesli nevšedný nielen umelecký, ale aj ľudský zážitok. Želáme im a aj celému divadlu veľa, veľa inšpirácie a podobne unesených divákov.

Srdečná vďaka za všetkých :-).

Soňa Buckulčíková, Divadelný klub Martin 13.01.2016

Dobrý den,

dovolte, abych vyjádřila velké poděkování, byla jsem na generálce hry Aristokratka a jsem unešená!

To bylo báječné představení, tak milé a úžasné podání všech herců, odcházela jsem a nadnášela jsem se, konečně hra, která pobaví.

Jsem knihovnice a kniha se hodně půjčuje.


Přeji všem krásné Vánoce a hodně zdraví v novém roce.

A. Hrobská 16.12.2015

Moji milí,
pokaždé, když se usadím v hledišti Divadla Na Jezerce, mám pocit, že jsem v Paříži! A ze všeho kolem, ze stěn, z foyeru i z jeviště, na mne sestupuje empaticky sváteční dobrá nálada. Uvolní se svaly úsměvu.To vaše divadlo má prostě kouzelnou moc: dokáže zapudit starosti, naladí pozitivně a vstřícně dokáže vtáhnout. A je to všechno blízké a přirozené. Nejlepší terapie stresu, jakou si můžeme představit! I tentokrát, v Poslední aristokratce, pohladí laskavý vtip, nechce se věřit, že je to už po třiatřicáté. Nepřestávám obdivovat, v jakém přirozeném souladu je výběr her a herecký projev, jak samozřejmě plyne dynamika představení, že člověk na konci lituje, že už je konec. A každý nový člen v souboru tak samozřejmě vstoupí do té vaší divadelní „hrušínské“ party, jako tentokrát Anička Polívková. S jakou noblesou zvládla přerod „Američanky“ do „aristokratky“ a začlenila se do týmu! Je to jako olympijská štafeta, kde si sehraní závodníci předávají kolík a navazují v ději. Opět jsem se parádně bavil! A stejně tak generálkové nabité hlediště! S jakou dychtivostí lapalo každý fór či narážku, jak bylo vděčné za nadsázku a nečekané situace... Tak zítra zlomte vaz!
Váš kamarád
Honza Cimický

MUDr. Jan Cimický 6.12.2015

Dobrý den paní Ferencová,

dovolte mi, abych Vám a Vašemu týmu ještě jednou poděkovala za zajištění divadelního představení pro naše zaměstnance a hosty. „Takový žertík“ byla správná volba.
Nezapomenutelný kulturní zážitek, skvělé výkony všech účinkujících, velmi příjemná atmosféra.
Přeji Vám a Vašim kolegům vše dobré a nadále mnoho spokojených diváků.

S pozdravem

Jana Švejdíková, Správa železniční geodézie Praha 3.12.2015

Dobrý den,
jmenuji se Lenka Mandziuková a jsem zdravotní sestřička u MUDr. Zaoralové (gynekologie).
Moc jsem vám chtěla poděkovat za úžasný zážitek z pátečního představení Tři v tom. Byly jsme s
kolegyní úplně nadšené, herci byli skvělí a zcela evidentně si to užívali také.
Prosím, můžete nám poradit jak postupovat aby jsme mohly s kolegyní navštívit i několik představení v příštím roce?
Říkala, že to ve vašem divadle není vůbec jednoduché, protože je o vstupenky velký zájem - to se, po zhlédnutí
představení, nedivím.

Ještě jednou děkujeme za velkolepý zážitek a přejeme krásný den.


Lenka Mandziuková a Drahomíra Dryeová 23.11.2015

Dobrý den,

než jsem se rozkoukala, na webu už nejsou vstupenky na silvestrovské představení od 17. hod. Mohu je ještě získat přes Vás? Potřebovala bych 4 kusy.

Děkuji,


Eva Holečková, Botanický ústav 4.11.2015

Přeji dobrý večer pane Hrušínský.
Dnes jsem cestoval z Londýna a o výstavě fotografií na Jezerce jsem věděl, jen ne to, že bude dnes tak parádní zahájení, jak Vámi, tak panem Menzelem. Cestou jsem to četl v taxi a rovnou kolem oběda jsem se byl zeptat v pokladně divadla. Pěkně jsem poprosil zda mohu přijít a potkat se s lidmi které uznávám a obdivuji a dostalo se mi kladné odpovědi. Zato posílám velké díky. Když jsem pracoval ještě v Čechách, tak jsem k Vám párkráte na představení přišel. Vždy skvělá představení. Doufám že se mi to někdy příště při mých průletech opět podaří. Rád jsem Vás osobně potkal, Vašeho bratra také a neméně pana režiséra Menzela. Ráno budu už v italských Benátkách, cestuji, práce volá. Krásný večer, vše dobré a hodně zdraví.

S přátelským pozdravem

Radek Ventruba 21.10.2015

Vážená paní (slečno)!

V úterý 16.6. t. r. jsme si díky Štěstěně jménem Xantypa udělali výlet do Prahy na představení Musíme si pomáhat. A protože jsme cestovali z Brna, brněnsky zdůrazňuji, že to byla "špica"! A protože i toto představení má dvě strany, budu v budoucnosti řešit následující problém:

Ve filmu Musíme si pomáhat už chci vidět jen paní Lenku Vlasákovou a pány Jiřího Macháčka a Miroslava Vladyku. Byli prostě skvělí!

Jen pro zajímavost v závěru ještě doplním, že jsme letos v Mahenově divadle v Brně navštívili Hostinu dravců. Představení nebylo o "malých" Češích a jejich chování za války, ale o Francouzích. Každému, kdo ještě pochybuje o Češích, doporučuji shlédnout i toto představení, pracovat, studovat historii, pochybovat, cestovat alespoň po Evropě a pořád se učit. V porovnání s Francouzi, Angličany, Italy, Američany a hlavně Němci (a jejich chování v době válek!!!) se opravdu nemáme za co stydět. A přisluhovače, zbabělce a pitomce má přece každý národ.

Za výhru Xantypě děkuji a přeji hezké nejen pracovní, ale i dovolenkové dny!
S pozdravem

Ing. Stanislav Novák, Brno 29.06.2015

Dobrý den pane Hrušínský,

chtěla bych moc, moc poděkovat za včerejší představení Musíme si pomáhat, se kterým jste hostovali u nás v Odrách.
Předejte, prosím, mé poděkování všem hercům, kteří v něm účinkovali. Byli skvělí. Jejich výkonům jsem naprosto věřila. Až mi chvílemi běhal mráz po zádech.
Ještě jednou děkuji za nezapomenutelný zážitek.

Srdečně zdravím a do další práce přeji Vaší společnosti hodně úspěchů a hlavně spoustu spokojených diváků.

Naďa Kaňáková, Odry 26.05.2015

Zdravím Vás, milý pane Hrušínský.
Dodatečně Vám musím poděkovat za úžasný zážitek z představení Darda v Brně. Byli jste všichni úžasní. A to jsem si myslela, že je Budžes nepřekonatelný!
Jakmile budete opět poblíž, dám si repete.

Marie Hučínová, Brno 24.05.2015

Pěkné ráno, vážený pane Hrušínský!

Moc díky za Paní plukovníkovou! Vaše divadlo je inspirací pro všechny ostatní a paní Jiřina...
Nejsem hoden komentovat, snad jen DÍKY MOC!

Opatrujte se a ať se Vám daří.
S úctou, Váš

Jarek Hylebrant 7.05.2015

Vážený pane Hrušínský,
včera jsem byla na Vašem představení Charleyova teta, které jsem dostala od své kamarádky a jejího přítele jako dárek k narozeninám. Byl to krásný večer a úžasné představení. Ale co následovalo potom,by mne ani ve snu nenapadlo. Ráda bych za to poděkovala, velmi si toho vážím a moc děkuji nejen paní Zawadské za milá slova, ale všem hercům, od kterých se mi dostalo takové pocty. Dnešek bude patřit právem mezi nejkrásnější dny v mém životě. Ještě jednou děkuji a přeji Vašemu Divadlu ještě mnoho dalších krásných představení a spokojených diváků. S pozdravem Martina Šmolíková

Dobrý den paní Ferencová,
představení bylo naprosto fantastické a přání také. Na konci, po závěrečném potlesku, vystoupila paní Valérie Zawadská a pronesla krásnou řeč. Naše kamarádka byla velice dojatá a celý večer tomu nemohla uvěřit. Chtěli bychom Vám a hercům ještě jednou hrozně moc poděkovat za nezapomenutelný večer a budeme se těšit na další představení v nejlepším divadle, jaké jsme kdy poznali.
David Keller a Simona Plíhalová

Martina Šmolíková, David Keller a Simona Plíhalová 28.04.2015

Dobrý den všem v divadle.
Viděli jsme pí. Kubánkovou 21. 04. 2015 v roli nápovědky ve hře "Komedianti" na půdě divadla Karlovy Vary v provedení Divadla Na Jezerce pod vedením p. Hrušínského.
Mimo dalších výkonů bylo její vzpomínání na dobu "tenkrát" plné šťávy a její "vedení" mladé herečky byl v jejím provedení uplný koncert. Klobouk dolů, paní Kubánková.
Pí. Kubánková dostala zcela zaslouženě potlesk všech diváků ve stoje a to několikanásobně. Tento potlesk po právu patřil i všem ostatním hercům.
Je neskutečné co tato žena ve svém věku dovede odvést na jevišti a divák jí bez problémů věří.
Velké poděkování pí. Kubánkové za úžasný zážitek a p. Hrušínskému za jeho zprostředkování.
Současně nelze opomenout ani ostatní herce,kteří i na zájezdovém představení odvedli výbornou a pro diváky úžasnou práci.
Díky všem za super zážitek.

Zase někdy - pokud možno brzo v KV naviděnou.

/Kráceno - pozn. DNJ/

Jan a Irena Suchomelovi, Karlovy Vary 26.04.2015

Již dlouho Vám chci poděkovat za Vaše představení. A pořád na to zapomínám. No nic.

Navštívil jsem s Lenkou (manželka) představení Komedianti. Skutečně moc se nám líbilo, jemné a teplé pohlazení po duši. Pobavil jsem, se jako už dlouho ne.

Děkuji pane řediteli, děkuji pane Goldflame.


Tak zase někdy na shledanou !

Petr Outrata 21.04.2015

Vážená Divadelní Společnosti Jana Hrušínského :)
Cítím potřebu přidat ohlas na představení "Já,Francois Villon", jako takové, neboť v ohlasech diváků dlouho již zmíněno nebylo. Toto povelikonoční úterý, 7.4.2015, jsem si dopřál, již potřetí a určitě ne naposledy, tu úžasnou dávku emocí, které představení divákům předává. Skvělé bylo, že se mi povedlo usadit se v řadě první :), takže kontakt s jevištěm byl maximální. Radost jsem měl o to větší, že paní Jana Malá měla zrovna tento den narozeniny, takže jsem vezl z Plzně květinu nejen pro Petru Vraspírovou, kterážto mi před časem Villona doporučila a tím zapříčinila moji závislost na Kateřině :), ale i pro oslavenkyni, paní Janu :) Takže, tímto ze srdce děkuji velice Divadelní společnosti, autorům a protagonistům za to, že naplňují moji duši blahem :) Cédéčko samozřejmě mám, pouštím si je ve vozidle pořád dokola, v průměru tak 3,5x denně. V kanceláři na nástěnce mám vyvěšený obrázek s titulní stránkou programu :) Stačí otočit hlavu ke stěně a mohu se zasnít.
S úctou Michal Payer z Plzně
P.S. Děkuji za pochopení dámám/slečnám přítomným v šatně před představením. Děkuji jim za jejich dokonalou asistenci při označování květin a dárečku jmenovkou. Nestihl jsem to v Plzni :)

Michal Payer 10.04.2015

Včera jsme výborně z první řady shlédli Tři v tom, moc se nám to líbilo. Pamatujeme se na adaptaci v Činoherním klubu na pana Kodeta atd. Opravud jsme se moc pobavili, komedie del arte je věčná.
Děkujeme a těšíme se na další hezké kousky.
Zdraví

Kristina Kopáčková, Hanatour.cz 1.04.2015

Dobrý den.
V pondělí jsme s manželem poprvé navštívili vaše divadlo (Tři v tom) a byli jsme nadšeni. Chci se proto zeptat,kdy u vás v divadle vyjde program na červen,případně září?
Předem děkuji za odpověď a přeji krásný den.
S pozdravem
=

Weroniczka Korbelová 1.04.2015

Dobrý den, vážený pane Hrušínský.

Včera jsem shlédla ve Vašem krásném divadélku komedii Generálka. Ještě dnes jsem plná dojmů. Musím hluboce smeknout před paní Bohdalovou, tato dáma, to je nadpřirozený úkaz, naprostý uragán! To, co dokáže zahrát na jevišti a s jakou noblesou, to ve mě bude ještě dlouho. Jsem velice ráda, že jsem tam mohla být a stát se tak součástí krásné podívané! Paní Jiřince, všem hercům a celému týmu ze srdce přeji stále tak krásná představení, kterými se mnoha lidem vryjete do srdcí!

Se srdečnými pozdravy.

Nováková Eva, Chotěboř 30.03.2015

Dobrý den.

Navštívili jsme dnes s maminkou představení Generálka a děkujeme za vyjímečně krásný kulturní zážitek.

Přeji hezký den.


Kabelová Ludmila 29.03.2015

Dobrý den, paní Ferencová,

píši Vám ještě plna dojmů ze včerejšího představení "Tři v tom" v Divadle Na Jezerce. Předejte prosím moje poděkování především panu Hrušínskému a jeho paní, ale i všem hercům. Byla jsem okouzlena celkovou atmosférou, která na nás dýchala z každého kouta. Od příjemných a usměvavých uvaděček, obsluhy v šatně atd. Tak milé a příjemné prostředí spolu s vynikajícími výkony všech účinkujících ve mně zanechalo nezapomenutelný zážitek. Hluboce smekám před panem Hrušínským.
Na závěr mi dovolte popřát všem pevné zdraví, štěstí a pohodu a co nejvíce krásných představení a spokojených diváků.

S pozdravem

Jindra Trojánková,
Vlašim

J. Trojánková 14.03.2015

Hezký slunečný den, pane Hrušínský,
především bychom vám s manželkou chtěli poděkovat za krásný umělecký zážitek, jehož jsme mohli být díky vám včera večer svědky při premiéře hry Tři v tom. Pro mne o to cennější, že jsem si mohl zavzpomínat na doby Činoherního klubu, kdy jsem tuto hru viděl poprvé. Budeme velmi rádi, když nezůstane u tohoto jednoho a budeme mít brzy příležitost vás (a samozřejmě, že i vaši paní a dceru) opět vidět v akci.

Ještě jednou děkujeme, pozdravujte manželku.
Srdečně, s přáním pohodového zbytku dne

Bohouš a Eva Brejžkovi

Bohumil Brejžek, redaktor 11.03.2015

Milý Honzo,
do divadla na Jezerce se chystám pokaždé s takovým zvláštním pocitem nedočkavosti a když se zhasne a hlediště ztichne, doléhá na mě ještě víc něco jako tréma. Zvláštní věc : připadá mi, jako bych sám šel na nějakou rigorozní zkoušku nebo útočil na nějaký sportovní rekord a v ten moment se uvolním a vnímám to vše v harmonii a klidu. Prostě řečeno, cítím se moc dobře. A to je známka toho, že divadlo má svou harmonickou duši a ta se na člověka přenáší.
Mohl bych i dnes napsat jak se mi představení "Tři v tom" líbilo a proč, jak jsem se vrátil do dychtivých roků Činoherního klubu a jak se mi zdálo, že jsem tam omládnul o hodně let a v té italské atmosféře plné bláznivých proměn jako bych tam někde v koutku na jevišti byl s vámi… Jenže já jsem si vybavil tentokrát něco úplně jiného : tvého tátu. Když v roce 1981 točil s Karlem Kachyňou „Pozor, vizita“, velice jsme se za těch několik měsíců spřátelili . Chodíval ke mně do pracovny denně, nechával jsem otevřeno, aby tam mohl jít i když jsem byl někde na vizitě, sedl si do „svého křesla“ – a okamžitě začal podřimovat. A přesto jsme si za tu dobu řekli tolik věcí! Jednou, to už jsme vlastně byli přátelé a mluvili jsme spolu velice otevřeně, zeptal jsem se, proč kouří, když má za sebou tolik infarktů?
Zamyslel se a povídá : „ Máš pravdu, neměl bych… Ale řekni mi, můžeš mi zaručit, že když přestanu, budu tady třeba o rok dýl? Ale opravdu!“
Taky jsem se zamyslel.
„No, Rudolfe… to úplně stoprocentně zaručit nelze…“
Podíval se na mě vítězoslavně .
„Vidíš, a já se kvůli tomu přece nepřipravím o cigaretu, když mi to chutná!“
Jistě bych mu to jako doktor měl vymlouvat, ale pochopil jsem to. Život se musí žít naplno. A divadlo se taky má dělat opravdu a upřímně. A tak si myslím, že kdyby tam v hledišti dnes tvůj táta seděl, že by měl radost. Divadlo, které člověk přináší radost a zážitek, dělá náš život o něco snazší. A za to tobě a divadlu na Jezerce dík!

Tvůj Honza

MUDr. Jan Cimický 10.03.2015

Vážený pane Hrušínský,

omlouvám se, že si dovoluji Vám napsat a navíc nevím, zda na dobrou adresu. Čtu Vaši knihu VÁŽNĚ JSTE TO NEČETLI? a je tak nádherná, že bych si ji chtěla koupit. Mohl byste mi prosím poradit, kde?
Děkuji Vám za odpověď i za krásný zážitek z četby a přeji hodně dalších uměleckých )úspěchů.

S pozdravem

Mariana Hasíková 10.03.2015

Vážený pane řediteli,

kromě potěšení z repertoiru Divadla Na Jezerce, výborných hereckých výkonů, jsme radostně přijali pro nás nový herecký talent, Vaši dceru.
Zdravíme i Vaši paní, skvělou Milušku a přejeme divadlu a celé rodině sílu k překonávání všech nesnází.

Za Klub seniorů Herecké asociace

Stanka Klapková 8.03.2015

Dobrý den,

kromě mnoha vyřčených osobních slov uznání bych Vám rád touto cestou moc poděkoval za skvělé, či přímo úžasné pocity, které máme z Vašich představení a které včera neskutečně pozitivně gradovaly. Představení Mandragora nás tak pobavilo, že ještě dnes jsme plni zážitků z představení.
Chtěl bych moc poděkovat nejen hercům za obrovskou dávku veselé, pozitivní energie, ale také veškerému „podhoubí“, které učinilo včerejší večer dokonalý. Děkuji obchodnímu oddělení, za krásná místa v hledišti, velmi přátelskou vstřícnost při řešení operativních změn i umění zvládnout a vyřešit okamžité komplikace, které jsme měli. Dík patří i restauraci s velmi přátelskou a ochotnou obsluhou, ale výbornou kvalitou pohoštění.
To vše bez jediné chyby učinilo neopakovatelný zážitek jako celek a já Vám všem za toto ještě jednou děkuji.
Nevím, jestli si to uvědomujete, ale takovéto okamžiky mně, mým kolegům i našim klientům přidávají radost do života, pořádnou porci štěstí do uspěchaného a nevlídného zimního období. Rád bych Vám předal slzy štěstí mých rodinných příslušníků, nadšené poděkování mých kolegů i slova velkého uznání a potěšení našich klientů. To vše jsem včera obdržel po představení a je pro nás nejkrásnějším důvodem s Vámi pokračovat v rozdávání radostných okamžiků.

S přáním krásného dne

Jiří Pelnář, Praha 10 - Uhříněves 12.02.2015

Dobrý den paní Ferencová,

ráda bych vám poděkovala za pondělní zájezd. Myslím, že se velmi vydařil. Diváci byli velmi spokojení.
Herci v "Musíme si pomáhat" odvedli skutečně skvělou práci.

Pěkný den a těším se na další spolupráci

Linda Rybáková, Divadlo Oskara Nedbala Tábor 22.01.2015

Děkujeme za výborný zážitek při sledování představení Musíme si pomáhat dnes v Táboře. Potlesk vstoje byl opravdu zasloužený.

Doudovi, Tábor 19.01.2015

Dobrý den,
chválím fantastické výkony herců na včerejším představení v České Třebové - Ženitba. Na to že to bylo drama, skvěle podáno.
Prosím předejte pochvalu všem hercům.
Jelikož jsem včera pospíáchal na vlak nestihl jsem autogramy herců. Byla by prosím možnost poslaní podpisů s věnováním?
Kdy budete u nás zase hostovat?

Filip Jetmar, Česká Třebová 17.01.2015

Dobrý den,

dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkoval za jedinečný zážitek z Vašeho představení Darda, který jsme spolu s manželkou shlédli v sobotu 20.12.2014. Děkujeme všem členům Vašeho souboru, v předvánočním shonu bylo Vaše představení oázou klidu, uvolnění a naprosté pohody. Skvěle jsme se bavili od začátku do konce, řada dialogů nás vedla nejen k úsměvu, ale i k zamyšlení.
Přejeme Vám do dalších let mnoho spokojených diváků a i nadále šťastnou ruku při výběru repertoáru, těšíme se na další návštěvu Vašeho divadla.


P.S. Byl jsem ten šťastlivec, který získal Vaše CD ( 10.řada, místo 1), v návalu emocí jsem si pozdě uvědomil, že jsem mohl sdělit Vašemu souboru i publiku, že moje manželka se jmenuje Helena Součková.
=

Antonín a Helena Součkovi 21.12.2014

Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za včerejší představení Práskni do bot, splnilo očekávání. Moc jsem se bavil. Až jsem měl místy strach, co se o sobě a svých stavbách dozvím :-) Očekávám, že zaměstnanci si ty 2 dvě hodiny u Vás napíšou jako přesčas. :-) Už teď se těším na další návštěvu Vašeho divadla.

S přátelským pozdravem


Martin Voháňka 8.12.2014

Dobrý den, paní Ferencová,

moc děkujeme za včerejší představení Musíme si pomáhat – velmi se líbilo – ideální kus pro nedělní večer. Publikum velmi spokojené – potlesk vestoje.
Tlumočte, prosím, ještě - jednou všem zúčastněným naše poděkování.
Vám samozřejmě patří můj dík za tradičně vstřícnou spolupráci.

Eva Zelená,
Městské divadlo v Prostějově, příspěvková organizace

eze 1.12.2014

Divadlo na Jezerce, Praha

Vážení na Jezerce,

váš divadelní kus DARDA to je teda darda. Vymyslela to židofka Dousková, režíroval židák Godflamm, řediteluje přejmenovanej židák Hrušinski, hrajou všehoschopný židácký prasata v čele s židofkou Hrzánovou, neobvykle velkým dobytkem. No jo v tomto takydivadle jsou zaměstnáni jak jinak samý židáci, to je náhodička.
To se to židákům líbí, tato společenská žumpa, kde si můžou židoprasata, na veřejnosti ventilovat jakoukoli prasámu a lži.

Zlatý socialismus, židi museli pracovat a nemohli kořistit!
Tomuto chcete říkat kultura vy odporný dobytkové a podlý svině, do takových prasáren a ubožáren se nebudou dávat veřejný peníze.

Táhněte si tyto prasámy dělat do vašeho izraele, židácký svině. Hitlera na vás, hnuse.


- anonym - 26.11.2014

Vážený Jene, milí vy Na Jezerce.
Děkuji za včerejší premiérový zážitek.
Poprvé v životě jsem aplaudoval ve stoje (o tom bych mohl vypravovat legendy... :-)
Dokonce se k tomu přiznávám v recenzní glose.
Raději vám ji posílám dneska v příloze.
Měla by v Právu vyjít v sobotu. Snad ji dají i na Novinky.
Vzhůru do vánočního měsíce.
Hezky


Jiří P. Kříž 21.11.2014

Vážený a milý principále, vážené celé obsazení „Generálky“, jen vám všem chci ještě dnes ,hned po premiéře, poděkovat z celého srdce, opět se konal divadelní zásah!, opět se mně tetelí divadelní duše! Je to nádhera, prožít ve vašem divadle takový večer! Přesvědčujete mne, že je divadelní radostí navštívit představení, které dokážete stvořit VY , „Divadelní společnost Jana Hrušínského“ . Díky za to! Škoda, že po premiéře nezažil potlesk i autor hry pan Hubač. I jemu ten potlesk patřil …..
A vždycky myslím na pana Hrušínského a jeho vzácnou ženu paní Evu! Také by se dnešní večer radovali …...

Honzo, od srdce Vás pozdravuji a opět upřímně děkuji.

Helena Kratochvílová (Tuháčková),
bývalá tajemnice Činohry ND

Helena Kratochvílová /Tuháčková/ 20.11.2014

Můj milý Honzo,
je radost sedět v divadle a přenést se přitom snadno na daleký ostrov Svaté Heleny, vstoupit nenápadně do přístřeší, kde nežije nabubřelý mocnář, ale nejistý a možná i zklamaný korsický kluk, je štěstí dívat se do zaujatých a spoluúčastných tváří ostatních diváků, je lákavým potěšením opravdu prožívat onen tragicko komický lidský osud. Skvělý Hubačův text je střízlivý a umožňuje přitom se v celé vážnosti i zasmát – ale co je hlavní, všichni na jevišti byli opravdoví, přesvědčiví. Samozřejmě vynikající Jiřina Bohdalová jako třetí a nijak nestárnoucí generálka a Radek Holub, jehož herectví je už dnes mistrovské. Jaký nádherný a vyrovnaný koncert! Výborné představení se pozná nejen z ovací ve stoje, ale především tak, že by divák chtěl, aby to ještě neskončilo, ale dál pokračovalo a vydržel by napjatě sedět i další hodiny. Milý Honzo, tvému divadlu na Jezerce se daří neuvěřitelná věc : vracíte lidem divadlo, které pomáhá a troufám si říct, že i léčí a bez zbytečných experimentů nabízí OPRAVDOVÝ zážitek. Díky!
Tvůj Honza C.

Jan Cimický 20.11.2014

Dobrý večer,

pane Hrušnský, děkuji za pozváni k Vám do divadla. Gratuluji k premiéře a úžasnému představení.Roman Dobeš 20.11.2014

Včera jsem byla s manželem a kamarádkou na 1. veřejné generálce Generálky. Lístky jsem měla koupeny snad tři měsíce dopředu, i tak jsem „chytla“ až 11.řadu. Překvapilo nás, že všechna místa i přístavky byly obsazeny. Představení začínalo od 11.00 hodin.
Naše dospělé děti se nás jízlivě ptaly, zda jde o představení dětské či důchodcovské. Představení bylo úžasné, Bohdalka a Holub (ten je obzvlášť moje srdeční záležitost!) – to se musí vidět! Potlesk ve stoje na konci představení, to není každý den.
I Mistr Gott s Ivankou v předních řadách tleskali jako o život. Ve vašem divadle jsme již viděli téměř skoro všechna představení, některá i 2x (Jeppe a Charleyka). Přejeme hodně hodně úspěchů, nejen Generálce, ale celému vašemu kolektivu, ať se vám daří!

Eva a Vladimír Navrátilovi Říčany 18.11.2014

Vážený pane Hrušínský,
do divadla chodím často, u Vás jsem viděla přes polovinu představení. Včera jsme byli na představení Já, Francois Villon, a protože je to opravdu velmi vydařené představení, musím Vám složit poklonu. Po všech stránkách to nemá chybu, děkuji Vám, hercům i tvůrcům za takový zážitek. Představení je plné pozitivní energie, hudba, texty, zpracování(odlehčené téma), herci, všechno výborné. Určitě Vám chodí podobných dopisů tisíce, já většinou nikam nepíšu, ale za tohle opravdu velké dík a ještě připojuji dík i za představení Mandragora. Je to sice z jiného soudku, ale myslím, také velmi příjemné a člověk jde z divadla s tím správným pocitem.
Držím palce do dalších let a přeji hodně štěstí, úspěchů a pohody.
Srdečně zdraví

Alena Vávrová 31.10.2014

Dobrý den pane Hrušínský.
Dovolte mi,abych Vám a spoluhercům poděkoval za krásný zážitek.
V úterý jsme s manželkou navštívili Vaše představení „Práskni do bot“ a měl jsem z něho velikou radost i za vloženou improvizaci podpořenou úsměvem diváků.
Dal jsem si Vás k 50-tým narozeninám a přiznám se, že zpáteční cestou až do Karlových Var jsme se při vzpomínkách ještě pořádně nasmáli.
V dnešním uspěchaném a ustaraném světě je dobrá komedie pro nás tou nejlepší vzpruhou.
Moc Vám přejeme hodně dobrých her, pevné zdraví, tvůrčí síly a stejné uspokojení jako při závěrečné děkovačce,kterou jsem na Vás viděl.

S pozdravem

Libor Marek 30.10.2014

Dobrý den pane Hrušínský,

včera jsme byli s otcem u Vás v divadle na představení Musíme si pomáhat. Chtěla jsem Vám poděkovat za překrásné představení, které nám udělalo velikou radost. Skvělé herectví, nádherná scéna, krásná muzika, prostě úžasný zážitek.
V neposlední řadě Vám musím říct, že máte krásné divadlo s úžasnou atmosférou. Držím palce ať Vám diváci chodí. Děkuji.

S pozdravem

Rozálie Víznerová 16.10.2014

Ahoj Honzo,

moc děkuji za skvělou zábavu a vynikající představení Zahraj to znovu, Same. Opravdu jsem se už dlouho tak nezasmál a pokud smích prodlužuje život tak tu budu do 100. 
Nádherný moment když tě Miluška prosí, aby sis ji vzal tělem i duší  Jsem u vytržení když vidím, že herci pouze nehrají, ale dokážou se hrou i bavit .

Moc díky.

Pavel Stránský, CZECH TRADE 10.10.2014

-Darda- (tato středa) Tož jsem (poprvé, ano stydím se) navštívil Jezerku a viděl a slyšel Dardu. Přátelé díky velice, protože to bylo takový pohlazení na duši, že bych šel znova.. Parádní, vtipný, krutý, dojemný, všechno, co tam ta Irenka má, jste naplnili beze zbytku. Všichni jste byli bóží a tak pěkný představení vám nemůžu než závidět.. A Honzovi ještě jednou díky za fleka..máš ho u mě (v Dlouhý) K.

Karel Zima 18.09.2014

Dobrý den,
vím, že podobných dopisů musíte dostávat stovky, ale přesto mi to nedá.
Včerejší divadlo v Ústí nad Orlicí Musíme si pomáhat byl úžasný zážitek a určitě nejen pro moji rodinu!
Snad to herci poznali i na závěrečném aplausu.
Neumím to víc komentovat, nejsem odborný kritik, jen jsem se předtím trochu bál, že ten film dobře znám a je velmi dobrý-
ale to pro herce nebylo na překážku- i v těch omezených jevištních podmínkách a tzv. na ostro- sehráli více než rovnocenný příběh.
Nechci ublížit ostatním hercům, kteří byli také perfektní, ale přece jenom pan Macháček... to je něco neskutečného.
I celkové technické provedení-osvětlení, ozvučení atd,super.
Díky za zážitek.

Pavel Tacl 12.09.2014

Dobrý den, chválíme včerejší představení Já, Francois Villon
v Trutnově. Veliký hlubokosklon jednak před autory muzikálu
a dále před všemi včerejšími protagonisty, zvláště pak před Martinem Písaříkem.
Ze srdce Vám moc a moc děkujeme za nezapomenutelný zážitek.

Josef a Simona Markovi 11.06.2014

Vážený pane Hrušínský

Byli jsme s rodinou na Charleyově tetě 24.května a chceme Vám upřímně poděkovat za skvělý zážitek. Moc jsme se nasmáli. Je krásné, že se i dnes dělá tak kvalitní divadlo. Nejlepší byl pan Holub - opravdu mistr herec, smeknout musíme i před panem Lipským - je úžasný ve svém věku. Také se nám líbily slečny Hrušínská a Daňková. Hrají u Vás ještě někde? Ale pan Holub byl stejně nejlepší - budeme na jeho výkon dlouho vzpomínat. Ještě jednou děkujeme z skvělý zážitek, půjdeme příští měsíc na Dardu, už máme lístky. Už teď se těšíme. Vlastně všichni se nám moc líbili a půjdeme znovu i na Charleyovu tetu.

S úctou

Kohoutovi 29.05.2014

Vážení,

včera jsme navštívili představení Já, Francois Villon. Děkuji za nezapomenutelný zážitek. Určitě se budeme rádi vracet. Přeji Vám všem touto cestou šťastnou ruku ve výběru her i herců a mnoho dalších uměleckých úspěchů.

Jaroslav Šimeček 28.04.2014

Vážený divadelní kolektive,

v pátek 25. 4. 2014 jsme byli na představení LÁSKY PANÍ KATTY. Přijeli jsme s manželem z Brna. Byl to pro nás velký zážitek s kvalitním hereckým obsazením. Všíchni byli výteční,ale ať nikoho neurazím PANÍ HEREČKA JIŘINA BOHDALOVÁ byla excelentní.Jsem šťastná,že jsme si vybrali Vaše divadlo. Velmi ráda ještě dodávám,že paní Bohdalová s námi hovořila při svém odjezdu z představení - a všechny nás přesvědčila,že nejen umí,ale nemá hvězdné manýry.

Celému kolektivu přejeme zdraví a jen to nejlepší. Zasloužíte si to.

Alena a Vladimír Markovi, Brno 27.04.2014

Dobrý večer, pane Hrušínský. :-)
Dnes jsem se díky rodinným vazbám dostala na zadané představení "Práskni do bot".
A chci Vám velice poděkovat za úžasný večer ve Vašem překrásném divadle.. bavila jsem se jako už dlouho ne.. všichni jste byli okouzlující, bezvadní a dlouho jsem neviděla tak přirozené výkony, jaké jste dnes předvedli.. jsem nadšena a patří Vám má hluboká poklona a úcta!!!!!
Ještě jednou ze srdce děkuji!!!!!

Ivana Stejskalová 18.04.2014

Vážený pane Hrušínský,

chtěla bych Vám poděkovat za Vaši vstřícnost při objednávání lístků na představení Cesta kolem světa – měli jsme všichni opravdu úžasný zážitek! Vzhledem k tomu, že jste nám umožnil koupit lístky za příznivé ceny, tak šla celá naše třída (26 dětí) a ještě půlka třídy mojí kolegyně.
Snažím se chodit s dětmi každý měsíc na nějaké představení již rok a půl a teď v pátek jsme se shodli na tom, že to bylo jedno z nejlepších představení, jaké jsme dosud viděli.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se znovu do Vašeho divadla!

Třída 7.B a třídní

Marcela Kloudová 12.04.2014

Dobrý den, paní Růster.
Chtěla bych Vám poděkovat za krásný večer prožitý včera u Vás v divadle. Celý večer byl balzámem na duši a všichni jsme si ho náramně užili. Na všech hercích je vidět jejich profesionalita a svou práci určitě milují. Radek Holub byl vynikající a já osobně "miluji" Jana Hrušínského, který je můj vrstevník a divadlo vede skvěle. Ale opravdu všichni byli úžasní a velký dík. Jistě jsme u Vás nebyli naposledy a budeme se k Vám s radostí vracet.
Hezký den přeje

Marie Žatečková, Humpolec 2.04.2014

Vážený pane Hrušínský,

úvodem mého emailu zůstávám s pozdravem! Dovolte mi Vážený Hrušínský abych Vám touto cestou vyslovil velmi vřelé a srdečné poděkování za skvělé a výborné Představení Cesta kolem světa, mé vřelé a srdečné poděkování všem hercům všichni byli výborní velká díky všem!
Toto Představení jsem navštívil včera s kamarádem důvodem je postižení pohybuji pouze pomocí invalidní vozíku.
Vážený pane Hrušínský ještě jednou Vám chci velmi poděkovat, a chci Vám také popřát mnoho úspěchů a stále plné hlediště a mnoho spokojených diváků.

Zdraví a děkuje

Tomáš Procházka, Mladá Boleslav 26.03.2014

Zasloužilý divadelní řediteli Jane Hrušínský!

Děkuji za náš Klub seniorů Herecké asociace, kterému již léta umožňujete navštěvovat inscenace Divadla Na Jezerce. Přinášíte nám tím pohodu a povzbuzení setkávat se s naší životní láskou – divadlem. Děkujeme Vám i za letošní sezonu a přejeme divadlu i Vám další krásné inscenace k potěše diváků.

Pěkné jaro a veselé Velikonoce za Klub HA a Vaše příznivce přeje bývalá tajemnice pražského Realistického divadla, nyní obstarávačka vstupenek na generálky,

Stanka Klapková 17.03.2014

Dobrý den,

včera jsem byla na představení s kamarádkami ve Vašem divadle. Chtěla bych moc touto cestou poděkovat Vaší zaměstnankyni, která mně zavolala sanitku a starala se o mně, do jejího příjezdu, když se mi udělalo nevolno. Bohužel neznám její jméno. /Lucie Marková - pozn. DNJ/. Věřím, že představení Darda shlédnu u Vás někdy znovu a dokoukám ho do konce.

Ještě jednou moc děkuji.

Michaela Kalhotková 9.03.2014

Milé Divadlo Na Jezerce!

Navštívili jsme již několik Vašich představení a vždy se nám velice líbilo.
Včera se nám díky výhře v soutěži poštěstilo zhlédnout 50.reprízu komedie Práskni do bot. Smáli jsme se od začátku až do konce, stejně jako všichni kolem nás. Bylo vidět, že i samotní páni herci si hraní velice užívají.
Nejúžasnější byl představitel Drátěnky, Martin Sitta. Toho úplně vidím, jak v reálu přijíždí na stavbu s dodávkou označenou nápisem "SITTA - OBKLADY A DLAŽBY" a vykládá materiál.
Ještě jednou veliké díky za krásný divadelní zážitek.
Hodně sil, invence a vždy plné hlediště přeje Divadlu Na Jezerce

Radka Brožová 6.03.2014

Dobrý den, pane řediteli,

dovolte mi prosím, abych Vám srdečně poděkoval za to, co děláte. Na Jezerku chodíme s partnerkou pravidelně a navštívili jsme i včerejší představení. A přestože jsem teď pod slušným pracovním tlakem, zapůsobila na mě včera Mandragora jako elixír života. A tak mě napadlo, že ač to možná návštěvníci nebo mediální partneři divadla často nedělají, já Vám napíšu a poděkuju. Když totiž člověk sedí u Vás v divadle, tak si říká, že se účastní něčeho, co má skutečně smysl.

Tak ještě jednou: díky.

Pavel Renčín, ředitel marketingu
Lagardère Active ČR

Pavel Renčín 13.02.2014

Děkuju za včerejší neskutečně vtipný představení Práskni do bot! Chechtali jsme se s mužem tak,až jsme na chvíli zapomněli na únavu z cesty (přijeli jsme z jižních Čech) a hlavně na angínu,která nás momentálně oba kosí(přece nenechám propadnout lístky,že jo! Strávili jsme s Vámi krásný večer,moc děkujeme a těšíme se na příští návštěvu Vašeho divadla!

Kačka (z facebooku DNJ) 8.02.2014

Vážený pane Hrušínský,
z vlastní zkušeností vím, že je pravděpodobnější, že se lidé ozvou spíš v případech, kdy jsou s něčím nespokojeni, protože všechno dobré se považuje za normální. Proto jsem ráda, že Vám mohu touto cestou vyslovit a předat poděkování za jednání a pomoc Vašeho personálu během nedělního představení Manželské vraždění.
Zanedlouho po začátku se manželovi udělalo špatně, zřejmě vlivem nízkého tlaku ho postihla slabost, tak jsem ho vyvedla ze sálu. Personál divadla i restaurace se nás okamžitě ujal, přinesli vodu, nechali ho položit na pohovku ve foyer a poskytli první pomoc i psychickou, velmi lidskou podporu, která mu očividně pomohla a v průběhu přestávky jsme byli schopni odjet domů.
Po celou dobu se o něj starala zřejmě paní Lucie Marková a další, paní Rüster z obchodního oddělení, která nabízela i náhradní návštěvu stejného představení. Omlouvám se všem, pokud jsem jejich jména v tom zmatku nezaznamenala. Manžel už je v pořádku, paradoxní je, že si jen na obsah představení, které bylo o ztrátě paměti, nepamatuje.
Chtěla bych všem ještě jednou poděkovat za velmi vstřícný, lidský přístup, který v dnešní době není samozřejmostí a jsem ráda, že jsou takoví lidé mezi námi a ve Vašem divadle. Děkuji.
Přeji Vám i celé společnosti vše dobré a hodně spokojených diváků.

S úctou Vaše

divačka Jaroslava 6.02.2014

Vážený pane Hrušínský,
dovolte mi nejdříve, abych se Vám stručně představil. Jmenuji se Pavel Krasnov, je mi 20 let a pocházím z malé vesničky zvané Bělorusko. Nedávno jsem byl na jednom představení ve Vašem Divadle Na Jezerce a neskutečně mne to zaujalo. Nejen herci, ale celé divadlo. Vše mělo velmi příjemnou atmosféru a nic takového jsem neviděl ani v Národním divadle. Sám jsem měl zkušenosti s hraním v malém divadélku na základní umělecké škole a Vaše představení ve mně naplno probudilo lásku k hraní. ...
Děkuji Vám.

/zkráceno/

Pavel Krasnov 1.02.2014

Jendo,
jste divadlo, které si drží svou kvalitu v době nevkusu. Taťka by měl a má radost !!!

Pavel Matějka 31.01.2014

Milý Honzo,

kdysi dávno, asi tak v sedmé nebo osmé třídě, jsem zcela propadl divadlu a chtěl jsem o něm vědět co nejvíc. Přečetl jsem všechny dostupné vzpomínky a od té doby mi utkvěly v paměti jména jako Červíček, Burda, Budínský, Eliška Zölnerová a taky Kaška, Vojta-Slukov, Jakub Seifert, Šmaha či Vendelín Budil, přečetl jsem vzpomínky starého Vydry i Kvapila…
A včera se přede mnou na Jezerce tohle všechno v Komediantech znovu objevilo a vrátilo! Asi nejen já, ale i ostatní v tom vašem vyprodaném divadle, byli vtaženi do života kočovných herců, kteří pomáhali křísit českou kulturu. Divadlo pro ni udělalo nesporně nejvíc. Bezprostřední kontakt s člověkem je totiž nejpřesvědčivější. Občas si divák musí uvědomit, že divadlo je něco jiného než soukromý život „modelingových celebrit“, ale především tvrdá dřina a láska k řemeslu. Zážitkem je i výkon skoro devadesátileté paní Věry Kubánkové! Díky za tu připomínku! Povedla se!

Honza

Jan Cimický 28.12.2013

Dobrý den,
doufám, že jsem vybrala ten správný kontakt. Na představení Charleyova teta s panem Holubem v hlavní roli jsem byla už téměř před půl rokem. Odešla jsem nadšená a s pocitem, že už jsem se dlouho tak upřímně a od srdce nezasmála. Když si na toto představení dnes vzpomenu nebo se podívám na ukázku, ještě pořád se musím nahlas smát. Proto jsem se rozhodla vám napsat. Děkuji, že jste mi tímto představením zlepšili náladu na téměř půl roku dopředu. V únoru se chystáme na Dardu a pevně věřím, že zážitek bude stejně silný a už se moc těším.
S přáním pěkného dne, klidných svátků a pracovních úspěchů celému souboru,

Helena Skřontová 18.12.2013

Dobrý den,

pokoušela jsem se na leden objednat 2 vstupenky na představení Darda a s politováním jsem zjistila, že je volný jen jediný lístek. Nebyla by šance, že by se třeba nějaké vstupenky vrátily a že bych si je mohla koupit? Nemusely by být třeba ani vedle sebe. Moc bychom chtěli toto představení vidět.
Děkuji za pochopení.

S přáním hezkých dní,

Jarmila Nedvědová 14.12.2013

Milý Honzo,

nedá mi to, abych Ti ještě takto nenapsala. Představení bylo skvělé, milé a doopravdy pohlazení. Ovšem jako vždy u Tebe.
Seděla jsem vedle Helenky Tuháčkové, obě jsme si lebedily. :-))))))

Mějte se celá rodinka krásně a v klidu.

Šárka Hejnová 13.12.2013

Vážený principále, milý Honzo,
Vrátila jsem se z Vašeho divadla před chvílí – zkrátka do divadla Na Jezerce jdu už na jistotu !!! Opět díky za pohlazení na divadelní duši, nadšená, a potěšená.
Umocněně jsem dnešní večer prožívala – protože jsem v posledních týdnech byla smutně zasažená z premiér , které jsem navštívila v jiném divadle.
Díky moc, že jste mne pozvali, že jste si vzpomněli ….. byla to nádhera – moc jsem myslela na Rudýnka, jak jsme říkaly my Heleny /Trojanka mně moc chybí/.
A paní Eva – ta se jistě v divadelním nebi radovala – takhle vás tam mít pohromadě a s takovým úspěchem !
Vyřiďte, prosím mé pozdravy Milušce .
Přeju vám všem radostné Vánoce a jen tak dál i v novém roce !
Od srdce vám držím palce a všude budu hlásat o vašem představení jen chvály a posílat k vám vděčné diváky ….

Upřímně Vaše Helena Tuháčková /Kratochvílová/
(Bývalá tajemnice činohry ND v Praze)

Helena Kratochvílová 12.12.2013

Dobrý den,

děkuji za pěkný zážitek. Nyní se nedivím, že se představení Zahraj to znovu, Same dočkalo tolika repríz. Velká poklona panu Hrušínskému za vtipně a upřímně ztvárněnou roli hlavního hrdiny.
Těším se na další představení a na novou vlnu zážitků ve Vašem divadle.

Hezký zbytek dne

Jaromír Hřebecký, Národní archiv 26.11.2013

Dobrý den,
chtěla bych tímto moc poděkovat paní Jiřince Bohdalové. I přesto, že bylo zrušené včerejší představení, nechtěla zklamat diváky. Večer s ní byl zážitek stejně jako představení Paní plukovníková. Je úžasná, velká profesionálka, prostě PANÍ HEREČKA. Máme ji s manželem moc rádi.
Přeji paní Jiřince hodně zdraví, štěstí a ještě spoustu krásných rolí.

Alena Kadaníková, Lhota pod Libčany 19.11.2013

Milá paní Ferencová,

zdravím z Prostějova – moc děkujeme za včerejší Ženitbu – moc se líbila, byla spokojenost a velký potlesk…. Tak, jak to máme rádi.
Vám děkuji za laskavou a vstřícnou spolupráci a těšíme se s Jezerkou zase někdy v Prostějově na viděnou.

Tlumočte, prosím, ještě jednou naše poděkování všem zúčastněným.

Eva Zelená, Městské divadlo v Prostějově 16.10.2013

ŽENITBA VE VÍDNI:

Mám desítky krásných ohlasů na včerejší představení, lidé nešetří slovy jako "senzační", "grandiózní", "nejlepší představení" nebo "smáli jsme se ještě doma". Za diváky i organizátory moc děkuji a zdravím! Těší mě, že máte dneska na procházce Vídní slunečné počasí.

P.S:
Právě jsem dostala tuto sms od jednoho diváka:
Včerejší představení bylo dokonalé! Agáta byla tak sladká a něžná, že jsem jí fakt přál, aby to aspoň tentokrát vyšlo!

Mirka Snášelová, Vídeň 15.10.2013

Dobrý den.
Chtěla bych touto cestou poděkovat za nádherné představení „Charleyova teta“, které jsme viděli včera 1.10. v Ústí nad Labem.
Byl to večer naplněný smíchem a pohodou. Na představení vašeho divadla jsme byli poprvé a určitě ne naposledy. Tetička v podání pana Holuba byla „kouzelná“ :-)
Ještě jednou děkuji všem hercům za úžasný zážitek a přeji vašemu divadlu hodně takových vydařených představení.

Iveta Michalová 2.10.2013

Zdravíme celou Vaší divadelní solečnost,

moc ráda bych takto poděkovala za užasné představení Práskni do bot, které jsme s manželem včera navštívili.
Opravdu perfektní provedení od všech herců, peprné dialogy a skvělé vžití do role.Uvolňující zážitek!!
Velice dobře jsme se bavili a příjemná atmosféra Vašeho divadla nás jistě brzy zláká k další návštěvě i přes dálku která nás dělí.

Srdečně zdraví

Pazděrovi z Ostravy 16.09.2013

Dobrý den paní Ferencová.

Velice děkuji za zprostředkování včerejšího představení. Divadlo se náramně povedlo, ohlasy máme naprosto skvělé.
Chtěla bych poděkovat nejen hercům, za skvělé výkony a úžasnou atmosféru, ale také všem zaměstnancům, kteří nám byli po ruce a o naše hosty se skvěle starali.
Představení Charleyova teta bylo skutečně výborné, celý sál se otřásal smíchy. Takové uvolnění naši zaměstnanci opravdu potřebovali a dlouho na něj budou vzpomínat.

Děkuji za veškerou pomoc, budu se těšit na další spolupráci při dalším představení.


Mgr. Aneta Holcová, Telefonica CR, a.s. 12.09.2013

Před nedávnem jsem "on-line ulovila" vstupenky na představení Darda a už vytvoření rezervace
bylo pro mě opravdu důvodem k malé oslavičce ;-) .
Protože znám předlohu a všechna jména spojená s nastudováním ve vašem divadle slibovala sázku na jistotu, nepřekvapilo mě ani mého muže, jak zcela a úplně jsme byli 25. června 2013 v Divadle Na Jezerce nadšení. Že je k poznání, když se baví nejen hlediště, není už ani potřeba zmiňovat.
Posíláme touto cestou poděkování na Jezerku a přejeme samé spokojené diváky!

Dana a Marcel Markovi, Chlumec nad Cidlinou 26.06.2013

JÁ, FRANCOIS VILLON

Milá paní Rüster,

včerejší představení bylo nádherné – i přesto, že jsem nevyhrála CD. Ale koupila jsem si ho a nemůžu se nabažit. Vyřiďte prosím poděkování všem účinkujícím i lidem, kteří se na tomto muzikálu podíleli. Je to ještě lepší, než jsem si představovala a očekávala.

Takže díky a někdy zase na shledanou. 

Martina Vlčková
Ústí nad Labem

Martina Vlčková 18.06.2013

Vážený Honzo a celý soubore,

měl jsem včera možnost si v rámci naší firemní akce (ČPP) užít představení Zahraj to znovu, Same.

Moc Vám děkuji za ohromný zážitek. Jsem Vaším fandou ještě z divadla Bez Zábradlí, ale dlouho mě nepotkal takový zážitek. Na jedné straně smích se slzami, na druhé straně přemýšlení nad obsahem. V září nebo v říjnu si to velmi rád (tentokrát s manželkou) zopakuji.

Jste skvělí, ať se Vám daří a máte trvale plno.

S úctou a díky

Milan Nidl
Člen představenstva

MIlan Nidl 7.06.2013

29.05.2013 - Výborné představení "VEČER TŘÍKRÁLOVÝ" dlouho jsem se tak nepobavila - bylo to úžasné. :-) Děkujeme. :-)

Lenka Štroufová 2.06.2013

Dobrý den,

rád bych Vám poděkoval za včerejší představení Jeppe z vršku, které jste hráli v Teplicích.
Výborný zážitek, ještě jednou děkuji.

S pozdravem

Jan Filip 1.06.2013

Včerejší představení Mandragora mi prodloužilo život.
Chci poděkovat všem, kteří se na tomto skvělém kousku podíleli a především hercům, kteří byli do jednoho naprosto skvělí.
Všem vřele doporučuji!!!

Patrik Schmidt 11.05.2013

Dobrý večer,
chci poděkovat za dnešní parádní představení Mandragora. Už dlouho jsem se tak nepobavil :)) Skvělé herecké výkony Milušky Šplechtové, Radka Holuba a Jana Hrušínského, pobaví snad každého. Na tohle představení musím alespoň ještě jednou, stojí vážně za to.
Díky.

Jakub Velechovský 10.05.2013

Dobrý den,

chtěla bych Vám velmi poděkovat za včerejší představení Charleyova teta (už po osmé). Jako vždy jste byli úžasní. A už teď se těším, až k Vám zase přijdu.
Dále bych Vám moc a moc chtěla poděkovat za velmi milé překvapení v podání podepsaného programu. Udělali jste mi takovou radost, kterou nedokážu ani slovy vyjádřit. Byla jsem velmi dojatá. A už teď má, tento program, doma své místěčko a budu ho opatrovat jako oko v hlavě.
A doufám, že se hercům kytky líbily a že si na nich třeba i pochutnají.

Ještě jednou Vám moc děkuji za krásný a příjemný včerejší večer.

S pozdravem Vaše věrná divačka

Endlicherová Jitka 6.05.2013

Milé divadlo,
Děkujeme za pohlazení. „Na dotek“ jsme si všichni užili, ostatně jako u Vás i jiné večery.
Budeme se těšit v další divadelní sezóně. V květnu a červnu jsme již rozevlátí jinak.
Přejeme všem Jezerákům natěšené publikum, další báječná představení a hodně sluníčka.
Za celý kolektiv

Táňa Šmejkalová 16.04.2013

Dobrý den,

už od rána se vám chystám napsat, ale nějak jsem to odkládal, až jste mě předběhla.
Já jsem takový, že sprostá slova na jevišti moc rád nemám a tak jsem měl z tohoto představení strach, ale je to tak úžasně napsané a hlavně zahrané, že to prostě neuráží, i když je to skutečně neuvěřitelná smršť snad všech možných výrazů. Prostě jako vždy úžasná hra vašeho divadla. Asi bych ani nedokázal posoudit kdo ze čtyř herců je nejlepší. Jako bonus beru i velice humorné odbourání pana Sitty Radkem Holubem i Václavem Liškou. Asi bych mohl takhle pokračovat, ale prostě říkám jedním slovem SUPER.

Moc děkuji za možnost příjemně stráveného večera a už se zase těším na nějaké vaše představení

Lukáš Vejražka, Pojišťovna GENERALI 11.04.2013

Vážený pane principále, milý Honzo,

zase jste nás ve Vašem divadle pohladili, zase jste nás utvrdili, že ANO, že Vaše divadlo nás oslovuje, poznamenává, že máte divadelní pokoru a velké nasazení ……
Díky za včerejší představení DARDA!
Díky všem zúčastněným …… Tentokrát byl s námi můj bratr, který žije ve Stockholmu – a byl nadšen. A těší se příští týden na Jeppeho !
Děkuji, že se mně u vás vždycky tetelí má divadelní duše. Těším se na další návštěvy ve Vašem divadle.
Od srdce vás pozdravuji a držím palce na další premiéry …….

Helena Tuháčková

/Bývalá tajemnice činohry ND v Praze/

Helena Tuháčková 24.03.2013

Právě jsme se vrátily z představení Darda a mockrát děkujeme za krásný kulturní zážitek.

Jana Korandová a Jana Burčová,
Ústí nad Labem.

Jana Korandová a Jana Burčová 23.03.2013

Vážený pane Hrušínský,

včera jsem byla v rámci naší spolupráce pozvána na divadelní představení Takový žertík.
Z divadelního představení jsem odcházela nadšená, ale hlavně Vaším absolutně fantastickým, hereckým výkonem!!!
Trochu ostudně přiznávám, že do včerejška jsem Vás znala pouze z filmových a televizních rolí. Na divadelních prknech jsem Vás zažila poprvé a Váš výkon mě ohromil!
Váš projev je tolik podobný projevu vašeho tatínka, - gesta, mimika, hlas, vyjadřovací schopnosti – kdybych zavřela oči, jako by tam stál on...
Vašeho otce jsem poznala v Nadaci život umělce, kde jsem nějaký čas pracovala (už v té době jsme spolu byli pracovně v kontaktu).

Mějte se moc hezky.
S pozdravem

A.Stušková
redaktorka, www.zena-in.

Alexandra Stušková 21.03.2013

Dobrý den,

po shlédnutí úžasného představení Darda jsem usoudila, že ho musí vidět i zbytek rodiny. V pokladně je však do května vyprodáno – zkouším tedy variantu možnosti objednání přes obchodní oddělení.
Prosila bych 6 ks vstupenek na DARDU, kdykoliv.
S pozdravem

Eva Dojáčková, vaše věrná divačka


Eva Dojáčková 19.03.2013

Byli jsme 8.3. na Práskni do bot. Super zábava a naprosto vyprodáno. Jste jedničky!!!!! Jezdíme Na Jezerku pravidelně z Pardubic a vždy se perfektně pobavíme.

Ivo Ročeň 10.03.2013

Milý pane Hrušínský,

děkujeme za skvělý zážitek z premiéry představení Práskni do bot – nesmírně jsme se pobavili. Děláte to skvěle a přeji Vám i celému souboru i nadále šťastnou ruku ve výběru a hlavně hodně spokojených diváků.
Srdečně zdravíme Vás i Vaši paní,


Fisteinovi 9.03.2013

Dobrý den pane Hrušínský,
chci Vám velice poděkovat za pozvání na včerejší premiéru a výborný zážitek a pogratulovat k perfektnímu představení.
Zdraví Zdeněk Ptáček

PS: Prosím vyřiďte gratulace a poděkování i panu režisérovi Hřebejkovi

Zdeněk Ptáček 9.03.2013

Premiéra Práskni do bot

Ahoj Honzo !!
Moc jsem se nasmála, máte další evidentně úspěšné představení. Jste v těch figurách naprosto úžasní, volové !!! Jeden jak druhý ....!!
Hanka

Hana Hodková 9.03.2013

Premiéra byla skvělá. Skvělé představení. Honza Hřebejk zase předvedl, jak bravurně umí balancovat na hranici mezi "vážnem a nevážnem". Krásné obsazení. Skvělé herecké výkony. Skvělá scéna. Bravo :-)
PS: abych nezapomněla, díky za včerejší "jsi v tom sám, vole", za "šukina" a další :-)

Veronika Krištofová 8.03.2013

Premiéra "Práskni do bot"

Milý Honzo,

bylo to jako když se člověk nepřipraven ocitne pod palbou čtyř kulometů, ale když se počáteční dým rozptýlil, byli najednou na jevišti čtyři mušketýři, plovoucí na osaměle na jednoduchém potápějícím se prámu. Vnímáme, jak ten prám nabírá vodu, někde dokonce drhne o dno. A právě v té chvíli se nad hladinou vynoří několikeré nejisté volání o pomoc.Stydlivé, schované za siláckou dikci zastydlých puberťáků či unavených a zdánlivě smířených skeptiků. Jen proud je příliš silný! Jednoduchý slovník, který i ten nejzapřísáhlejší intelektuál zažil a má odposlouchaný. A tak je publikum strhávan&ea cute; smrští specifické komunikace, kupodivu snadno pochopitelné a zároveň je konfrontováno ( a trochu i zaskočeno) obyčejným lidským trápením, nejistotou a touhou najít způsob jak neztroskotat úplně, zachránit se z potápějícího prámu…. A možná se proto i zaskočené publikum ostýchá dát najevo, že se ho dotýká upřímnost přiznání těch čtyř mušketýrů, jejich nejasná touha najít lepší svět pro svoje děti nebo povýšit svou práci do noblesního umývání výloh…To vše skryté v několika paletách dlaždiček!
A najednou řeč těch čtyř trosečníků, kteří se pokoušeli najít naději v typické „zkratce“ přestává být nezvyklá či neobvyklá. Už jí rozumíme „kurvafix, jak dobře jí rozumíme…“
Mám pocit, že divadlo na Jezerce zase udělalo odvážný krok a nabídlo představení plné života, na který mnoho diváků zírá překvapeně.
Inu, kluci, odvedli jste představení, které v tolika směrech vede člověka k přemýšlení.
Honza

MUDr. Jan Cimický 7.03.2013

Darda je Darda! :-)) Gratulace!!
Honza

Jan Hřebejk 11.02.2013

Radko,

to bylo nejkrásnější divadlo, co jsme kdy viděli (neděle 10. 2. – Já, Francois Villon) Děkujeme za úžasný zážitek!!!

Zdraví

Šilhánkovi 11.02.2013

Dobrý den,
dnes jsem byla s maminkou ve vašem divadle, původně jsme měly lístky na Dardu, ale jelikož došlo ke změně programu a jsme z Ústí n/L. rozhodly jsme se zůstat na náhradní představení Jepe z vršku – moc se nám líbilo. Přesto bysme chtěly vidět i představení Darda, takže prosím o rezervaci 2 ks vstupenek na březen (bylo nám řečeno u vchodu do divadla, že rezervaci rádi zajistíte).

Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Jana Korandová 25.01.2013

Dobry vecer,

prave jsme opustili vase divadlo a predstaveni Petrolejove lampy. Bylo to poprve kdy jsme v divadle povstali.
Dekujeme vsem a prejeme hezky vecer a krasne vanoce. Tesime se na priste. Radi k vam jezdime z Mlade Boleslavi cela rodina.

Odesláno z iPhone

Jana Jančáková 15.12.2012

Milý Honzo,
přemýšlel jsem večer o tom, proč je na Jezerce taková fajnová atmosféra - nejspíš je to proto, že obecenstvo přichází motivované naději, je připravené spoluúčastnit se představení a je trochu napjaté, jako dítě před rozsvícením vánočního stromečku a odchází z divadla s pocitem uspokojení a vděčnosti, protože představení potěší duši. Ani se mi nechce věřit, že to je 26. premiéra!
A včera se nadělovalo, byl to takový časný vánoční dárek. Tím, že na jevišti vládla pohoda a naprostá přirozenost, bez nervozity a nejistoty, přenášelo se to i na diváka. Proto obecenstvo i hýkalo při každém nečekaném gagu a musím přiznat, že i mě jste několikrát dostali na lopatky!
Tvůj psychiatr je dokonalý, jen co jsi vešel na jeviště! Byl jsi krásně otráveně nepřítomný a já jsem si vzpomněl na Mirka Plzáka, který mi vyprávěl, jak ještě jako mladý sekundář obdivně při nějaké poradě oslovil profesora Vondráčka: Pane profesore, vy jste úžasný a přitom nijak nedáte najevo, že vás otravují ty blbosti, co pacienti říkají! A pořád nasloucháte, nasloucháte. nasloucháte..." A Vondráček se prý rozhlédl a pravil: Kdo že naslouchá?.
Psychoterapie je dokonalá miniatura a myslím, že i ten, kdo něco takového nezažil a neviděl, ocenil sebeironii vdechnutou nesporně i Arnoštem Goldflamem - byla laskavá a milá! Plačící pacientku Lenky Vlasákové bych ocenil za každý detail. Ani nemusela promluvit. (Ostatně její zavírání lednice botou je taky dokonalé!). A úžasná popová hvězda Miluška! Myslím, že by vyprodala Lucernu! (a to nemluvím o dokonalé postavě dramaturgyně...) A episoda o konci Brna! A tak bych mohl pokračovat!
Jako divák moc oceňuji, jak jste dotáhli souznění textu , využili všechny atributy prostředí, celé jeviště, všechno v lehké nadsázce, bez moralizování, bez předstírání. Je to dokonalá opravdová terapie pro ten hašteřivý svět kolem nás, přesně na míru vyhladovělým divadelním fandům!
A to nemluvím o Báře Hrzánové, která dokáže najít přesnou míru od laskavé prezentace, po vnitřní bolest a trápení inrtoverta až po spontánnost emoce, její rejstřík od smíchu po pláč je strhující.
Prostě se to zase povedlo!
Tak díky! Zaplať pánbůh že jsi tenkrát měl ten nápad založit divadlo!
Tvůj
Honza

MUDr. Jan Cimický 13.12.2012

Vážený pane Hrušínský, velice mně pobavilo, že 12.12.2012 uvádíte ve Vašem divadle novou hru ,, Darda".
12.12. mám totiž narozeniny a jmenuji se Dardová. Beru to jako krásný dárek k narozeninám a přeji Vám ať se tato hra drží ve Vašem repertoáru co nejdéle a samozřejmě přeji celkově hodně úspěchů.

Hezký den přeje za celou rodinu Dardových.

Eva Dardová 9.12.2012

Vážený pane Hrušínský,

včera jsem byla účastnicí Vašeho představení "JEPPE Z VRŠKU", které hostovalo u nás v Ústí nad Orlicí. Chci Vám poděkovat za krásný zážitek, který jsem jestě nestačila strávit a proto Vám chci moccccccccc poděkovat, všichni byli úžasní, ale Jeppe v podání p. Radka HOLUBA - tak to byl koncert.
Ještě jednou velké díky a ještě více takových představení. Přeji Vám do Nového roku 2013 hodně úspěchů a mnoho spokojených diváků!

Žďárská Jaroslava 8.12.2012

Dobrý den paní Ferencová,
dodatečně Vám mailem ještě posílám velké poděkování za realizaci představení ŹENITBA u nás v Zábřeze. Představení bylo úžasné, diváci nadšeni.
Myslím, že proběhlo vše v pořádku a jsem rád, že jsme navázali spolupráci. S tím také souvisí i další prosba. Rádi bychom, kdybyste našli pro nás nějaký podzimní termín 2013 pro představení MUSÍME SI POMÁHAT. Byli bychom velice rádi. O toto představení máme v Zábřeze veliký zájem.

Děkuji za odpověď, přeji krásné předvánoční dny.

Vratislav Jarmar
produkce, Zábřeh

Vratislav Jarmar 6.12.2012

Vážený pane Hrušínský,

během jednoho týdne jsme se synem navštívili dvě Vaše představení a to Lásky paní Katty (23. 11.) a Charleyova teta (včera). I když je synovi teprve 9 let, má odmalinka rád divadlo a vstupenky si dáváme jako dárky. Dovoluji si Vám, touto cestou, poděkovat za úžasné zážitky, které jsme ve Vašem divadle mohli prožít. Prosím ještě jedno poděkování paním uvaděčkám, neznám přesně jména, ale jejich ochota a milý přístup je neobvyklý.Ochotně synovi nechaly podepsat památníček, což pro takové dítě znamená velmi mnoho. Přeji Vám i celému divadelnímu obsazení mnoho zdraví, štěstí a dalších úspěchů. Už se těšíme na další představení, které nadělíme synovi pod stroměček.
Srdečně zdraví Mgr. Markéta Kočí, Jaroměř

Markéta Kočí 29.11.2012

Dobrý večer, děkuji za potvrzení na FB. Využívám tuto cestu na vyjádření svých sympatií a poděkování za úžasný zážitek z Večera tříkrálového - bylo to zajímavé pojetí, zvláště tím, že to nebyla vždy jen ta legrace. Velké díky a přání úspěchu a spokojených diváků.

Marie Karbusová 28.11.2012

Dobrý den,
včera jsem shlédla vaše poslední letošní představení hry Večer tříkrálový. Velice se mi líbilo, byla to úžasná zábava po ne moc příjemném dni. Musím přiznat, že jsem šla do divadla na jména jako jsou Šplechtová, Kodetová, Maryška, Holub, o kterých již vím, že jsou výborní herci. Pokud bych poděkovala za příjemný večer jen těmto umělcům, tak bych ostatním velice křivdila. Pan Hrušínský odvedl skvělou práci s výborným kolektivem. Hodně mne překvapil Martin Sitta, kterého jsem znala zatím jen ze seriálových rolí. Roli Blázna zvládl moc dobře a velice se mi líbilo jak zpíval. Kristýna Hrušínská má velké štěstí, že zdědila po předcích obrovské množství hereckého talentu.
Ve vašem divadle jsem byla na druhé hře, první byla Já, Francois Villon, a opět to byl nezapomenutelný zážitek.

Určitě si brzy vyberu zase nějaké představení z vašeho repertoáru

Hodně úspěchů při výběru nových her

Vlaďka Radová 16.11.2012

Milé divadlo, vážená paní Bohdalová,
vypravila jsem se s maminkou k Vám do divadla na Večer s paní Jiřinou Bohdalovou. Nevěděly jsme, co od "představení" můžeme očekávat a byly jsme doslova okouzleny.,Paní Jiřinko, Vámi!
Byl to opravdu báječný zážitek, poslouchat Vaše vyprávění, historky. Jste neuvěřitelná žena! Moc Vám děkujeme a udělujeme Vašemu divadlu pochvalu. Již teď jsme si objednaly vstupenky na Vánoční sestkání a přibereme ještě někoho "do party".
Přejeme Vám mnoho úspěchů, spokojených diváků a těšíme se na viděnou 7/12.

Hana a Johana Fialovy 15.11.2012

Dobrý den, včera večer jsem viděla Váš muzikál "Já, Francois Villon" v divadle v Jablonci n/N. Byl to pro mne velký zážitek a dle závěrečného potlesku i pro ostatní diváky. Je to muzikál se vším všudy, proto prosím vyřiďte celému sboru a tvůrcům velké poděkování a hodně dalších úspěšných představení.
S pozdravem

Renata Šolcová 13.11.2012

Dobrý den, prosím o zařazení do pořadníku na „Paní plukovníkovou“ v termínu leden – březen 2012. Prosím celkem o 4 lístky (systém 2 + 2, tzn.: klidně 2 rozdílné termíny, důležité však je, aby byly vždy 2 lístky vedle sebe).

Děkuji a přeji hezký den


Jakub Jech
kuchyňské studio SYKORA

Jakub Jech 13.11.2012

Zdravím Tě Honzo,

když jsi s Miluškou hrál v Ústí n/Labem, setkávali jsme se, v divadle jsem byl tenkrát tzv. pečený vařený (ještě s jedním býv. boxerem Ondrou). Také jsi v té době chodil k holiči k mé manželce. Proto to tykání. V pondělí jsem byl v Ústí na představení Tvého divadla "Jeppe z vršku". Byla to "bomba" - paráda! Dobře jsme se s manželkou(i celý sál) pobavili.
Díky za toto příjemné odreagování se od běžných starostí a přeji hodně štěstí jak na divadle, tak v osobním životě.

S pozdravem

Mgr. Svatopluk Žáček
prezident České boxerské asociace

Svatopluk Žáček 6.11.2012

Vážení kolegové ze Štúdia L+S, z Divadla Palace a z Divadla Na Jezerce, děkuji Vám všem za vstřícnou spolupráci při realizaci představení v rámci prostějovské minipřehlídky Aplaus 2012.

Výsledky ankety diváků:

1.místo - 326 hlasů – Paní plukovníková - Divadlo Na Jezerce, Praha
2.místo – 309 hlasů – Pohleď a budeš udiven – Divadlo Palace, Praha
3.místo – 298 hlasů – Malé manželské zločiny – Štúdio L+ S, Bratislava

Ještě jednou – díky.

Přeji Vám krásný den a těším se na případnou další spolupráci.

Eva Zelená, Městské divadlo v Prostějově 24.10.2012

Vážený pane Hrušínský, k divadlu jsem nikdy netíhnul , ale po včerejším shlédnutí Charleyovy tety jsem úplně uchvácen a rozhodnut toto představení v budoucnu vidět ještě alespoň jednou. Tak od srdce jsem se už dlouho nenasmál a když na to vzpomínám, tak se směju ještě teď. Zažitek to byl přimo bombastický. Děkuji celému obsazení Charleyovy tety za nádherný zážitek.

S přáním hezkého dne

Josef Václavík 23.10.2012

Dobrý den paní Ferencová,
předem se omlouvám za nevyžádaný email.
Včera jsem byl na představení „Zahraj to znovu, Same“ a musím říci, že jsem odcházel opravdu se silným zážitkem. Děkuji, představení opravdu stojí za to.
Přeji hezké odpoledne.

S pozdravem
Europe Easy Energy a.s.

Jan Vaníček DiS.Marketing Manager 19.10.2012

Včera večer - v sobotu 13.října - jsme využili možnosti v rámci hradeckého festivalu Čekání na Václava a navštívili představení Já, Francois Villon. Byl to úžasný zážitek s vynikajícími hereckými výkony, perfektní hudbou a vůbec vším a nemůžeme si vzpomenout, kdy jsme něco tak pěkného na divadle viděli - a to nám je 70 let a spoustu let jsme abonenty Klicperova divadla v Hradci Králové. Ocenili jsme zejména herecké nasazení pana Martina Písaříka - něco úplně jiného než v přihlouplých seriálech. Že jsme nebyli nadšeni sami, o tom svědčila mnohonásobná děkovačka na závěr představení a také potlesk, při kterém stáli všichni diváci.
Přejeme Vám pane Hrušínský i celému souboru další úspěchy a pevné zdraví! Vaši vděční diváci

Milada Hartmanová a Vladimír Janků 14.10.2012

Dobrý den,

vyřiďte prosím naše velké poděkování za nezapomenutelný zážitek z představení "Ženitba" ze dne 3.10.2012.
Cestovala jsem na poslední výlet do Prahy se svou třídou 4.C z hodonínské průmyslovky a koupila jsem svým 23 studentům vstupenky na Vaše divadelní představení víceméně proti jejich vůli. Někteří se mi později svěřili, že byli v divadle vůbec poprvé. Tím spíše jsem nechtěla, aby je tento zážitek v příštím životě odrazoval od návštěvy divadla.
Představení bylo úžasné, studenti byli nadšení, tleskali ve stoje a nechtěli přestat. Neustále na představení vzpomínají, i když už zase sedí ve školních lavicích.
Musím poděkovat taky účinkujícím za vstřícnost po představení, posedět s nimi a vyfotit se s nimi přímo osobně je pro většinu ze studentů zážitek, o kterém budou ještě vyprávět i svým dětem.
Rozhodně jste rozbořili pověst, že "divadlo je dům, kde vás zavřou, zhasnou a dvě hodiny na vás křičí...."
Ještě jednou děkuji za všechny své studenty.

Mgr. Jana Slováková, Hodonín 9.10.2012

Dobrý den, pane Hrušínský,
včera jsme opět navštívili Vaše divadlo, představení Jeppe z vršku a musím říct, že toto představení bylo excelentní. Moc mne potěšilo, že díky paní uvaděčce jsem získala podpisy herců. Nesmírně mne to potěšilo. Opět sledujeme program představení a chystáme se jít na hru Zahraj to znovu, Same (již jsme to viděli, nicméně nás to nikdy neomrzí).
Přejeme mnoho úspěchů.
S pozdravem

Tomášková Jana s rodinou 5.10.2012

Dobrý den,
byla jsem na Vašem představení Já, Francois Villon a bylo to úplně úžasné. Teď jsem se někde dočetla, že bude vydáno CD s hudbou z tohoto představení a ráda bych si ho koupila, tak jsem se chtěla zeptat, kdy a kde ho bude možné zakoupit.Děkuji a hezký den.

Odpověď DNJ: "CD je k dostání v pokladně DNJ a při každém představení v divadelní šatně."

Jana Kroutilová 1.10.2012

Dobrý večer, vrátila jsem se před chvílí z vašeho příjemného divadla. Chodím k vám často, ráda a pravidelně se vracím domů s dobrou náladou a rozesmátá, ale dnes jsem byla snad poprvé i velice dojatá.. Martin Písařík jako Francois Villon mě prostě naprosto odzbrojil a při závěrečné písničce a bouřlivém potlesku mě přemohly emoce. Díky za takové představení a díky za takové kumštýře! Přeji vám i nám všem, ať se Jezerce i nadále daří a spoustu krásných představení a nadšených fanoušků jako jsem já.

Jolana Vyhnálková, Praha 10.09.2012

Dobrý den,

včera jsem navštívil představení Vašeho divadla a zase jsem se krásně pobavil. Radek Holub je v roli tety naprosto úžasný a nemá chybu.
Do Vašeho divadla chodím moc rád už budu mít shlédnutý téměř celý repertoár. Jste opravdu úžasné divadlo a měl jsem dneska potřebu vám to sdělit, protože v dnešní době spousta lidí píše nadávky, stížnosti a jsou nespokojeni a pochval je jako šafránu. A já z Vašich představení odcházím vždy velice spokojen. Navíc mě velice potěšilo, že Vaše divadlo uvede hru Darda s Bárou Hrzánovou v hlavní roli. Její představení Hrdý Budžes jsem viděl už 4x a toto představení ve Vašem divadle s Bárou bude jistě taky perfektní. Už se těším.
Mějte se krásně a ať se Vám i nadále daří.
S pozdravem,

Lukáš Vejražka, Generali Pojišťovna a.s. 15.06.2012

Děkujeme Vám za krásné zpříjemnění pátečního večera představením Jeppe z vršku.

Děkujeme všem účinkujícím, hlavně p. Holubovi za herecký koncert a přejeme Vám do budoucna hodně tak krásných

představení a ať se Vám všem daří. Spokojení diváci Města Bohušovice nad Ohří.

Za všechny

Jandová Dagmar 11.06.2012

Milý Jane,

děkuju za přístavek. Bylo zajímavé vidět představení, které se vymyká tradičním jezerkovským žánrům. Myslím, že Villon je dramaturgická trefa; nevím, s jakým očekáváním chodí na tento titul vaše obecenstvo, ale věřím, že reakce je nakonec stejně nadšená, jako byla včera. Vyřiďte, prosím, panu Balašovi, že mu gratuluju k výbornému představení, spousta situací byla vymyšlena dokonale. A Martin Písařík je skvělý. Přeji hezký víkend.

Pavel Dominik 8.06.2012

Milý pane Hrušínský :),
přeji Vám, vašemu divadlu i jeho členům mnoho úspěchů a stále plné hlediště :).....Byla jsem ve vašem divadle už na několika představení a mimo jiné i na JEPPE Z VRŠKU a musím Vám poděkovat za pěkný zážitek :). Je to naprosto skvělé představení !!!
Srdečně zdraví

Radka Boudníková 18.05.2012

Milý pane Hrušínský,
dnes jsem navštívila divadelní představení Takový žertík. Chci Vám poděkovat za krásný kulturní zážitek. Představení bylo skvělé. Moje bránice dostala zabrat a prodloužili jste mi život o několk let. Byl to herecký koncert Váš a Milušky Šlechtové a poděkování vyřiďte prosím i Zdendovi Hruškovi. Přeji Vám mnoho krásných her a vždy plné hlediště spokojených diváků.
S pozdravem

Štěpánka Krejčová 23.04.2012

Milý Honzo,

v tom světě nervozity a stresu je divadlo na Jezerce oázou s živou vodou! Poslední premiera "Já, Francois Villon" odehnala prvními tóny hudby Ondry Brzobohatého všechnu melancholii za nepřítomného Jirku Hubače a Pavla Vrbu! Obdivuhodné spojení krásy slova příběhu, poezie, muziky a jednoduché scény s pohybem. Potvrdilo se dva tisíce let staré poznání doktora Galena a jeho následovníka Caelia Aurelia, že divadlo má zázračnou moc. Dvě hodiny jsme bez dechu prolétli časem do středověké Paříže a temperamentem všech unášeni, jsme zapomněli na naše podivné století! Tomu se říká speciální očistná theatroterapie! Energie Martina Písaříka a všech ostatních je hodna víc než obdivu.Díky za tuhle léčbu, díky za opravdové divadlo, kde z jeviště proudí radost a opravdovost!

Tvoji vděční diváci

Honza a Marcela Cimických 23.03.2012

Vážený pane řídící - milý Honzo,

ještě jednou Vám děkuji, že jsem v mohla vidět Vašeho Villona a k dnešní premiéře přeji zlomte vaz a jen úžasné diváky a kritiky.

O hercích nemluvím, neb ti už bezvadní jsou.

Zdravím,

Jarka Zimová 22.03.2012

Dobrý den!

Včera jsem shlédla předpremiéru muzikálu Já, Francoise Villon. Dovolte mi touto cestou poděkovat a složit poklonu všem zúčastněným a bohužel už i nezúčastněným, kteří se na tomto představení podíleli.Ve všech směrech se představení povedlo. Se slzou v oku jsem si zavzpomínala na svůj teenegerovský věk, kdy verše F. V. pro mě byly to nejkrásnější.
Ještě jednou děkuji a přeji, aby se dnešní premiéra líbila hlavně divákům a potažmo i "šťouravým" kritikům. Hezký den!

Věra Jiráková 22.03.2012

Dobrý den,

chtěla jsem poděkovat za báječný večer. Byli jsme včera s manželem pozvaní na Vaše představení Mandragora a moc jsme si to užili. Dlouho jsme se v divadle tak nepobavili, herci byli úžasní. Jsem nadšená a těším se na další představení.

Irena Vlasáková 22.03.2012

Dobrý den,

v pátek 9. března jsme navštívili Vaše divadelní představení Jeppe z vršku. Bylo to skvělé,úžasné a potlesk vestoje naprosto zasloužený.

Radek Holub,Zdeněk Hruška,Miluška Šplechtová, ale i ostatní byli fantastičtí. Pane principále i Vám skládáme velké uznání za režijní zpracování.

Moc děkuje

Jaroslav Bejdák, divadlo Těšetice 12.03.2012

Dobrý den, pane Hrušínský,

včerejší představení KUMŠTu v Odrách bylo pro mne obrovským zážitkem nezměrné velikosti. Moje divadelní srdíčko zaplesalo tak silně, že ještě dnes nemohu vydýchat tu fantastickou atmosféru. Vidět své idoly "v akci",takto společně, to je splnění mých tajných snů. Všichni tři Janové jste byli báječní, famózní, neodolatelní a já Vám z hloubi duše přeji hodně zdraví, štěstí, sil a ještě hromadu krásné divadelní práce. Dojali jste mne k slzičkám a já nemohu jinak, než ještě jednou z plných plic zakřičet
: "BRAVO...."
S úctou

Silvie Holubová 27.02.2012

Milý pane Hrušínský, ještě ve mně doznívá to Vaše nádherné představení včera v Písku a děkuji Vám třem Janům za ně. Už jsem Kumšt viděla asi před 3 lety Na Jezerce, a byla jsem uchvácena. Takže Vám ještě jednou děkuji. Zdravím Vás a přeji další krásná představení ve Vašem divadle.

Zora Malečková 24.02.2012

Dobrý večer,
srdečně zdravíme Divadlo Na Jezerce a děkujeme za velmi pěkně strávený večer ve vašem divadle :).
Dne 18.2. jsme s manželem byli na představení Jeppe z vršku a moc se nám to líbilo!!! Moc rádi bychom se přišli podívat na vaše divadelní představení Charleyova teta, Večer tříkrálový a Lásky paní Katty a ráda bychom si včas lístky rezervovali. Do konce března jsou již vstupenky téměř vyprodané.
Mohla bych prosím vědět kdy aktualizujete program na vašem webu? Předem děkuji za odpověď a přejeme vašemu divadlu mnoho úspěchů!!!!!!!!!!!
S pozdravem

Radka Boudníková 19.02.2012

Ahoj Honzo,
nedá mi to a musím Ti napsat - klobouk dolů. Krásné představení, úžasné divadelní prostředí, atmosféra která na premiérách bývá většinou na bodu mrazu, tak tady skvělééé. Byla tam úžasná energie. To by tatík koukal.
Tak hodně štěstí a síly...

Šárka Hejnová 18.02.2012

Milý Honzo,

chci Ti zase poděkovat za včerejšek - každá premiéra u Tebe v divadle mně dává pocit, že existuje ještě opravdové divadlo, kde se diváci nejen baví, ale prožívají s herci jejich příběh, kde nejen sedí a zaplácají, ale dávají najevo spontánně svoje pocity. Obdivuji, jak šťastnou ruku máš na hry i na herce! Představoval jsem si včera, jak by se asi tvářil táta, kdyby tam byl po představení s námi : asi by si sedl do křesla a mlčel, pak by zvedl hlavu a zabručel by "dobrý", "jo, moc dobrý" a zase by mlčel...

Možná ani netušíš, jakou obrovskou zásluhu o české divadlo máš! Jsi takový ostrůvek, kde divadlo je divadlem a ne zvráceným experimentem a kde naplňuje všechny svoje role - tedy nejen pobavit, dát lidem chvíli, aby mohli zapomenout na své trápení a navíc aby si odnesli kus vnitřní pohody.

Díky!


Tvůj Jan Cimický 17.02.2012

Dobrý den pane Hrušínský,

mockrát děkujeme za včerejší představení! Moc se nám to líbilo!Musím také říct, že mě Jeppe z vršku pozitivně ovlivnil. Ráno jsem oznámil přítelkyni, že z postele nevstávám a pokud mě bude nutit tak odjedu do "tam-ta dam". Bohužel to ale dost negativně ovlivnilo i jí protože mi pohrozila, že jestli z postele nevylezu tak si dojde pro řemen :-D...

S pozdravem

David Slavík 17.02.2012

Skvele! Vsichni jsou k sezrani.
Radek Holub k zulibani.
Nejradeji bych libal Kristynu Hrusinskou.
Ale to nejde.
Jak muzete polibit maly zarici drahokam?
Vas
Honza

Jan Tříska 17.02.2012

Vážený a milý pane režisére, pane principále, vážený a milý Honzo,

tetelí se mně divadelní duše, prožila jsem zázračný večer, dlouho, předlouho jsem se nevracela z představení tak pohlazená a nadšená jako dnes po JEPPE Z VRŠKU . Moc a moc vám děkuju, že jsem dnes mohla přijít k vám do divadla a být poznamenána tím večerem. Pánové a dámy – povedlo se vám to !!! Dožíváme ten zázrak a děkujeme z plného srdce a přijdem zas !!!

Bývalá tajemnice činohry ND,

Vaše Helena Tuháčková 16.02.2012

Dobrý den,
velice Vám chceme poděkovat za včerejší představení Zahraj to znovu, Same.
Představení bylo naprosto famózní, pan Hrušínský nás velice pobavil, je to opravdu pan herec, samozřejmě se nám líbili i ostatní představitelé.
Vaše divadlo navštívíme opět, v tuto chvíli si vybíráme další představení, protože víme, že ten večer je nezapomenutelný.
Přejeme mnoho spokojených diváků.
S pozdravem

Tomášková Jana s rodinou 8.02.2012

Ahoj Honzo,

ještě jednou moooc děkujeme za krásný zážitek z Petrolejových lamp. Jste všichni opravdu úžasní!

Už se těším na Kumšt :-)

Markéta Hrubešová 8.02.2012

Dobrý den,
prostě mi nedá nereagovat na tak vyjímečný zážitek, jakým pro mě bylo včerejší představení Charleyovy tety ve Strakonicích. Vynikající Zdeněk Maryška, Martin Sitta a zejména nepopsatelný Radek Holub. Buďte tak laskavi a vyřiďte jim náš dík za jejich práci a nasazení, které jim navíc dělá i radost a to je to, čeho si divák vždycky všimne.
Dojemný byl také aplaus, jehož se dostalo panu Lubomíru Lipskému.
Přejeme mu stálé zdraví a možnost ještě dlouho hrát....

Andrea Karlovcová 6.01.2012

Vážení a milí přátelé,

jménem naší Základní organizace Svazu postižených civilizačními chorobami ( ZO SPCCH) se sídlem v Roztokách Vám děkuji za krásné chvíle strávené ve Vašem divadle díky všem Vašim pracovníkům divadla od vedení přes režiséry, herce, obchodní oddělení až po ty nejobyčejnější lidičky, kteří se starají o zdárný chod divadla.

Děkuji za ochotu,se kterou nám vycházíte vstříc při vyřizování objednávek pro naše držitele průkazu ZTP a ZTP/P.

V této pohnuté době, do které nečekaně zasáhla smrt vzácného člověka, kterým byl náš bývalý president pan Václav Havel Vám všem za naši organizaci přeji krásné a klidné Vánoce, hodně zdraví, štěstí, úspěchů a maximum spokojených diváků v celém roce 2012.

Ať se Vám práce daří!

Za ZO SPCCH Roztoky přeje

Sylva Kytková 22.12.2011

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat Vašemu divadlu za to, jak umožňujete lidem zamyšlení a upřímné pobavení. Vysoce hodnotím, jak se ve Vašem divadle dbá na pečlivou výslovnost a srozumitelnost slovního projevu i za krásné zajímavé režijní nápady. Nebývá to všude zvykem. Máte krásná představení a těším se, že se zase podaří přijít.
Chtěla bych všem pracovníkům divadla popřát pěkné (byť pracovní) svátky, aby i vám byly dopřány chvilky klidu a pohody a do nového roku pak především dobré zdraví, hodně úspěchů, energie a chuti rozdávat dále lidem potěšení a radost.

S pozdravem Eva Piarová 21.12.2011

Zdravím vás. V sobotu 10.12 jsem byl u vás v divadle na představení Zahraj to znovu,Same a byl jsem neuvěřitelně a strašně mile překvapen...divadla moc nenavštěvuji ale asi začnu....vaše představení nemělo žádnou chybu a skvěle jsem se pobavil.....opravdu úžasné!!
Přeji vám hodně dalších úspěšných představení, veselé vánoce a šťastný, úspěšný rok 2012

Marek Antoš, Náchod 12.12.2011

Dobrý večer,

dnes jsme byly na představení Charleyova teta a chtěly bychom Vám poděkovat za neopakovatelný zážitek. Bylo úžasné se smát a zároveň sledovat, jak se baví i herci na jevišti. Divadlo opravdu žije!

Příště na shledanou.

Markéta Danteová a Andrea Zimová 11.11.2011

Srdečně zdravím z Liberce a děkuji Vám,pane Hrušínský, Vaší manželce, dceři, panu Holubovi. panu Lipskému- všem za překrásný zážitek, který jsem já a přátelé zažila včera 6. listopadu 2011 ve Vašem milém divadélku při návštěvě představení Charleyova teta, DĚKUJEME!!!
Rádi se k Vám budeme vracet! Již nyní se moc těšíme!
Zdravím a ještě 1X děkuji!

Připojují se Jarka a Martin Vyskočilovi LBC

Eva Vávrová Liberec 7.11.2011

Pane Hrušínský,

posílám vám veliké díky za divadelní představení dnes 29.10.2011 od 15 hodin s milou paní Bohdalovou v hlavní roli.
Představení se mi velice líbilo v podání velké herečky paní Jiřinky a navíc děkuji za podpis,který jsem od paní Bohdalové při jejím odchodu domů dostala.

Děkuji a s úctou

Libuše Smržová z Karlových Varů 29.10.2011

Vážený pane Hrušínský,

promiňte, že používám tuto e-mailovou adresu k následujícímu, ale cítím nutnost toto napsat.
Navštívila jsem s rodinou vaše poslední představení Zahraj to znovu, Same. Nejen, že jsme se přímo královsky bavili, slzy tekly smíchy, ale později mi došlo, že to byl pro mě letos ten nejlepší, nejpřínosnější zážitek. Hotový dar, tolik se zasmát. Děkuji!!! Bohužel, z nejrůznějších důvodů nepatřím k častým návštěvníkům divadel, nicméně tím víc je to pro mě absolutní svátek a já to tak s patřičnou úctou a blažeností přijímám.
Tak bych alespoň touto cestou chtěla ještě dodatečně poděkovat, bylo to skvělé, jste mistři svého oboru!
Přeji mnoho úspěchů a citlivé,vřelé,vděčné publikum.

S úctou

Eva Čapková 22.10.2011

Skládám poklonu všem účastníkům včerejšího představení Othella v Teplicích.
Scéna, kostýmy i provedení bylo úžasné. Děkuji všem zúčastněným a těším se na další představení.

Hana Uhlíková, Občanské sdružení Nová Ves 10.10.2011

Vážený pane Hrušínský,

některé věci máme udělat hned. Právě jsme se s manželkou vrátili z mladoboleslavského divadla, kde Vaše divadlo zahrálo Ženitbu. Chci Vám vyslovit uznání, poklonu a prostě všechno jen to nejlepší... Výkony vás všech herců byly úžasné, zasmáli jsme se, pobavili, a na chvíli i zamysleli. Vyzdvihnout výkon někoho konkrétního by nebylo férové, protože tahle hra je stručně řečeno skvostná.

Moc Vám děkujeme za krásný zážitek, po němž se nám nechce ani spát.

Ještě jednou velký dík. Držíme pale a přejeme všem v DNJ krásný večer, noc, den – dnes, zítra i pak…

S úctou a pozdravem

šéfredaktor region Střední Čechy + Pražský Deník

Jiří Macek 30.09.2011

Dobrý den,

právě jsme se vrátily z našeho mladoboleslavského divadla a nemůžeme než Vám
napsat, jak úžasný večer jsme díky Vám a Gogolově Ženitbě prožily. Nemohly
bychom být šťastnější a ani tleskat víc bychom neuměly. Příště se uvidíme u
Vás v Praze, těšíme se na brzkou shledanou.

Markéta Danteová a Andrea Zimová 30.09.2011

Hezké páteční dopoledne.
Musím ještě jednou poděkovat a pochválit včerejší představení. Pan Radek
Holub zahrál Jaga naprosto skvěle! Řekla bych že"Jago" je něco jako dnešní
masivní masmediální"reklama". Nejen on,ale i všichni ostatní si představení
dost užívali = tak to má být. Proto je divadlo vždycky lepší než
film..naživo.Ráda bych pochválila i jednoduchost,ale naprostou příjemnost
jeviště + hlediště. Krásné byly i kostýmy=pochvala paní Sittové a jejím
pomocníkům. Prostě..Othello byl pro mě i partnera super zpříjemněním našeho
pracovního shonu.
Mnoho úspěchů pracovních i soukromých a krásný víkend Vám přeje

M. Šímová 30.09.2011

Vážený pane Hrušínský,
srdečně Vás zdravím a dovoluji si přiložit fotografie ze setkání po představení Kumštu. A ještě jednou děkujeme, že jsme mohli tuto hru shlédnout.
A ještě něco: před 14 dny jsme byli se členy Hollara na tematickém zájezdu v Německu a Holandsku /Cesta za Rembrandtem/ a strhujícně nás vedl pan prof. František Dvořák. V Kolíně nad Rýnem v městské galerii je asi 12 obrazů od Rembrandta a následně pokračuje vývoj malby přes Picassa až po současnost a hle, pan prof. zahlédl bílý obraz a´la Kumšt a svolal 40 členů Hollara k tomuto obrazu a rozpovídal se o Vaší hře, o hodnotách obrazů tohoto typu a velice všem doporučil hru i Vaše divadlo. Zkrátka Jezerce udělal reklamu.
Přeji Vám a rodině vše dobré, hezké prázdniny a těšíme se na další shledání.
S úctou Jan Škoda,
dokumentarista pana prof. Dvořáka

FOTOGRAFIE V RUBRICE GALERIE

Jan Škoda 21.06.2011

Milý p. Hrušinský, dnes jsem byla na představení Othella. Chtěla bysem Vám moc poděkovat za krásný kulturní zážitek. Představení bylo skvělé a herecké výkony všech byly úžasné, ale byl to herecký koncert pro Zdeňka Hrušku a Radka Holuba a také pro Martina Sittu. Přeji Vám a všem Vašim kolegům krásné léto a těším se po prázdninách v Divadle Na Jezerce nashledanou!
S pozdravem Štěpánka Krejčová

Štěpánka Krejčová 20.06.2011

Dobrý den,

nejprve bych chtěl panu Hrušínskému popřát hodně štestí a zdraví k dnešním narozeninám, a také Vašemu divadlu hodně úspěchů do dalších let.
V úterý jsme byli v jabloneckém divadle na hře Zahraj to znovu, Same, bylo to moc pekne. Moc děkuji a těším se na Vaši další návštěvu v Jablonci.

S pozdravem Petr Kovář, Jablonec

Petr Kovář 9.06.2011

Milá paní Ferencová,

v příloze posílám objednávku vaší inscenace Ženitby na květen 2012.
Přidávám i obrovské poděkování za úžasné představení Charleyovy tety, diváci byli nadšeni!!!!
S díky a přáním všeho dobrého :)))
Alena Mutinská, Kulturní centrum Rakovník.

Alena Mutinská 9.06.2011

Dobrý den pane Hrušínský,

chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za Vaši ochotu a vstřícnost. Koupila jsem dceři lístky k 25. narozeninám na Charleyovu tetu, kterou moc chtěla vidět. Ovšem osud zamíchal karty jinak a my se toho 8. 5. připletly cestou domů k bouračce a bohužel vstupenky propadly. Zkusila jsem u vás v divadle poprosit alespoň o přístavek, třeba i na jinou hru (dost jsme toho u Vás již viděly), ale Vaše pokladní přišla se vzkazem od Vás, že si můžeme vybrat jiné představení. Nevěřila jsem vlastním uším, že jste tak velkorysý a hned jsme viděly Zahraj to znovu Same a líbilo se nám to také moc. Chtěla jsem Vám poděkovat osobně, ale nepřišlo mi to vhodné Vás rušit.
Ještě jednou Vám moc a moc děkuji a až zase něco ušetřím (jsem v důchodu), tak určitě zase přijdeme a tu Tetu si nenecháme ujít. Přeji Vám hodně zdraví a pevných nervů a také šťastnou ruku ve vybírání her. Vaše paní je také báječná. Ještě jednou děkuji a zdravím.

Olga Trochová 26.05.2011

Milý pane Hrušínský,
chci Vám poděkovat za krásný kulturní zážitek. Dne 19.5. jsem byla na představení Večer tříkrálový, které se mi velice líbilo a herecké výkony všech herců byly úžasné. Vyřiďtě prosím mé poděkování všem! Přeji Vám, ať se Vašemu divadlu daří a mnoho hezkých divadelních her!
S pozdravem Štěpánka Krejčová

Štěpánka Krejčová 20.05.2011

Dobrý den,
ve čtvrtek 28/4 jsem byli na představení Paní Plukovníková, byli a stále ještě jsme nadšeni famózním výkonem paní Bohdalové a vlastně všech jejích kolegů. Celé divadlo nakonec aplaudovalo vestoje. Do prázdnin už to asi nestihneme, ale na podzim bychom rádi zašli na představení Lásky paní Katty.
Víte jestli budete toto představení uvádět i po prázdninách?
Díky za odpověď.

Vojtěch Hofmann 1.05.2011

Milý Honzo,
musím Ti ještě za čerstva nejen poděkovat, ale zase hluboce smeknout . Byl to skvělý Shakespeare - napínavý, vyrovnaný a plynul dynamicky  - snad  jsem za posledních dvacet roků tak skvělou  inscenaci klasiky neviděl! Ve Zlaté kapličce, na Vinohradech a jinde by se měli přijít učit, jak se dá udělat
dobré divadlo!  Blahopřeju! Váš věrný divák

Jan Cimický 6.04.2011

Dobrý den,
moc bych Vám chtěla poděkovat za tip na představení Zahraj to znovu Same, které jsme absolvovali včera, 3.3.2011. Bylo to úžasné.
Mám dotaz: 18.4. - Othello - máme 8 lístků do 2.řady, je možné ještě přikoupit 1 lístek tamtéž?
Ještě jednou děkuji

Magda Malíková 4.03.2011

Vážený pane Hrušínský,

děkuji za odpověď. Na představení jsme nakonec byli s jinými přáteli. Bylo úžasné. Přeji Vám i celému kolektivu divadla všechna představení tak krásná jako bylo toto a Vám osobně šťastnou ruku při výběru repertoáru i herců jakou máte dosud.
Potěšila mě návštěva divadla vedeného pokračovatelem tak slavného rodu.

Hezký den.

Václav Rohouš 6.02.2011

Vážený kolektive Divadla Na Jezerce,

chci vám všem velmi poděkovat za úchvatnou hru Charleyova teta. Radek Holub je naprosto brilantní herec a jeho kolegové samozřejmě taktéž. Toto představení jsem viděla v roce 2009 a byla jsem jím natolik okouzlena, že jsem se rozhodla vyrazit znovu.
Tímto bych chtěla také poděkovat i za ochotu a pomoc při shánění lístků na toto stále vyprodané představení.
Takže se na vás moc těším v březnu, kdy se zase od plic pořádně zasměji.

Přeji stále vyprodaná představení a nadšené diváky.

Jana Vargová, Praha 26.01.2011

Dobrý den, pane Hrušínský,

chtěla jsem Vám poděkovat za příjemný páteční večer strávený ve Vašem divadle. Večer tříkrálový se nám velice líbil. Ještě jednou děkuji.

Dana Bryndová, nakladatelství Brána 25.01.2011

Dobrý den, v pátek jsme byli na úžasném představení Mandragora. Děkuji za všechny moje kolegy, shodli jsme se, že jste dokázali zázrak: smáli jsme se víc jak dvě hodiny, počítám v to i přestávku i cestu z divadla.


Personální odd./HR
OLYMPUS CZECH GROUP, S.R.O., ČLEN KONCERNU

Dagmar Ježková 17.01.2011

Milá paní (nebo slečno) Zemánková,

srdečně Vás zdravím a velice Vám děkuji za ochotu a pochopení, se kterým jste v pondělí se mnou řešila můj problém se ztracenými vstupenkami. A tak se můžeme s manželem opět těšit do divadla!

Celá záležitost – jak se zdá - šťastně dopadla a já Vám ještě jednu touto cestou moc děkuji. V každém případě mě telefonický rozhovor s Vámi přesvědčil o tom, že jsou mezi námi prima lidé, kteří mají snahu pomoci a dokáží tak činit s citem a laskavostí.

S pozdravem a přáním hezkých dnů

Jana Máchová, Vodňany 12.01.2011

Dobrý den,

děkuji za zaslaný program a co se týká představení „Paní plukovníková“ zájem bychom určitě měli. Představení „Večer tříkrálový“ v pondělí bylo prostě úžasné. Výborné herecké obsazení, repliky, kostýmy, zpěvy – zkrátka divadlo jaké už se z klasiky (obvykle zmodernizované nevhodně a s pokusem o hlubokomyšlenku, kterou málokdo pochopí) jen tak nevidí. Bravo!

Libuše Logojdová 8.12.2010

Vážený pane Hrušínský,

rád bych Vám poděkoval za milou spolupráci v procesu realizace dekorací Večera tříkrálového.
Z představení jsem byl nadšen. Přeji Vám mnoho úspěšných repríz!

S pozdravem

Stanislav Hrdlička , COM-PARS s.r.o. 4.11.2010

Milý pane Hrušínský,

ještě jednou gratuluji k Večeru tříkrálovému. Byla to radost - zdaleka nejen pro mne. Myslím, že diváci inscenaci ocení a budou ji mít rádi.

S pozdravem a přáním všeho dobrého

Martin Hilský 1.11.2010

Vzkaz pro pana Hrušínského od Kalinů.

Dobrý den, chtěla jsem Vám velice poděkovat za krásné představení Večer tříkrálový a vůbec za celý nepopsatelný zážitek. Myslím, že to budu pár dnů rozdýchávat.Nicméně se těším, že Vás zase uvidíme a budem moci Vám nějak dnešní den oplatit, alespoň z části, protože i kdybych sebe víc přemýšlela tak bych tak hezký den nevymyslela.

Děkujem moc moc.

Kalinovi z Plané nad Lužnicí 25.10.2010

Dobrý den pane Hrušínský,

zdravíme ze Žďáru nad Sázavou. Ráda bych vám ještě jednou poděkovala za vaši Ženitbu, která má ve Žďáře ohromný ohlas. Můj muž, který představení fotil, málo slyší. Viděl již mnoho představení, ale poprve slyšel to vaše. Tak pěkný projev slova je pohlazením po dušičce. Na našich stránkách jsou fotky z představení, pokud budete mít trošku času a chuti, nahlédněte. S paní Ferencou již domlouváme na příští jaro Charleyovu tetu, tak se moc těšíme.
Ještě jednou díky, mnoho dobrých štací a těšíme se.

Ing. Marcela Lorencová 25.10.2010

Milý p.Hrušínský, moc bych Vám chtěla poděkovat za krásný kulturní zážitek z dnešního představení Mandragora.Představení se mi velice líbilo a herecké výkony Vás všech byly skvělé a zvlášť úžasný byl Zdeněk Hruška.Prosím vyřiďte mé poděkování všem hercům.Přeji vašemu divadlu mnoho úspěchů a vždy plné hlediště spokojených diváků.S pozdravem

Štěpánka Krejčová 20.10.2010

Vážená divadelní společnost,
včera jsem poprvé navštívila Vaše divadlo.Komedie Paní plukovníková se mi velice líbila,dlouho jsem se takhle nebavila(brečela jsem smíchy:o))přijela jsem domů plná dojmů a ještě těšně před spaním jsem si celou komedii v hlavě přehrávala.Moc Vám Děkuji za skvělý zážitek a už teď se těším na 25.10.,kdy přijedu opět k Vám,na Lásky paní Katty.Přeji Vám,mnoho úspěchů,plné divadlo diváků a pevné zdraví.

S pozdravem

Simona Šumovská(Mladá Boleslav) 12.10.2010

Dobrý den, Veroniko,
včera jsem se byla podívat na Honzu Hrušínského v divadle - Zahraj to znovu,Same.
Byl úžasný,smíchy jsem až brečela, je prostě v té roli nepřekonatelný.Jeho taneční kreace,
mimika v obličeji, melodika v hlase při přesvědčování sebe sama, a jako bonbónek
veslování na "křeslolodičce" = to vše bylo prostě skvělé.
DĚKUJI MOC ZA KRÁSNÝ ZÁŹITEK.
papa M

Marcela Nevečeřalová, mediální konzultant MMS 1.10.2010

Dobrý večer,

přijeli jsme zrovna domů z představeni Takový žertík a řeknu vám, cesta byla nelehká. Házeli jsme po sobě v metru a autobusu hlášky ze hry a znovu a znovu propukali v neutuchající smích. A bylo nám jedno, že se na nás ostatní koukají jako na blázny. Bylo nám prostě strašně dobře!

Celému divadlu děkujeme, již několikátou sezónu se chodíme ujištovat, jak jste báječní.

A promiňte, že nebudu vyjmenovávat kdo všechno se nám líbí, byl by to dlouhý článek, ale prosím vyřiďte paní principálové, že jí to moc a moc slušelo.


Děkuji

Jolana Vyhnálková a spol. 28.09.2010

Dobry den,

chtěla jsem předat poděkování za dnešní tlumočené představení Manželského vraždění nejen od nás tlumočníků (herci i publikum byli opet vytecni), ale i od neslyšících, kteří se představeni zúčastnili.

Rada bych se domluvila na dalším terminu, kdy by bylo možné hrát tlumočenou verzi predstaveni (neslysici nam psali, že měli zajem jit na toto predstaveni, ale ted uz se nedostali-bylo vyprodanoL


Dekuji

Naďa Dingová

Česká komora tlumočníků znakového jazyka, o.s.

Naďa Dingová 20.09.2010


Dobrý den paní Neradová,


velmi Vám děkuji za zajišťění vstupenky na představení Kumšt. Představení bylo nádherné, nemůžu na něj zapomenout a i přístup Vašich spolupracovníků, byli nesmírně ochotni.
Velký kulturní zážitek se vším všudy.
Budu hlídat, jestli to ještě někdy budete dávat a určitě bych se přijela ještě jednou podívat.

Ať se Vám daří přeje

Alena Kuthejlová

Děkuji

Alena Kuthejlová 16.09.2010

Dobrý den,

na včerejší Kumšt jsme se s přítelkyní strašně moc těšili.
Když jste před začátkem představení přišel na jeviště a oznámil nám skutečnost, že pan Kačer je ve špatném zdravotním stavu a proto ho nahrazuje jiný herec tak bylo vidět, jak moc je Vám to líto. Určitě to byla taková ta chvíle, kdy si člověk říká, že by před tím vším nejradši někam utekl. Třeba do Mexika...

Proto Vám prostě musim říct, že to bylo uplně skvělý a strašně nás to bavilo. O čemž ale určitě svědčí i to, že celé divadlo tleskalo vestoje. Herec v roli Borise, který nahradil pana Kačera je Pan Herec a jeho výstup byl naprosto dokonalý!!!

Hrozne moc děkuju za včerejší představení! Bylo to skvělý!
S pozdravem David Slavík

P.S. Když já jsem já a ty...

David Slavík 10.09.2010

Vážený pane Hrušínský.
Právě jsem se vrátila /ne z Hradu ;-)/,ale z divadelního představení Kumšt, se kterým jste se svými kolegy zavítali do Teplic. Můj muž byl na tomto představení před lety, když jste byli také v Tce a byl nadšený.
Moc jsem se těšila, další důvod byl-vystoupení mých idolů mládí pana Třísky a pana Kačera. Bydleli jsme v Praze, jak jsem mohla, lítala jsem po divadlech, kde hráli.
Hra mi /asi i ostatním, dle potlesku/ udělala velikou radost, krásný zážitek a nádhernou tečku na ukončení jarní divadelní sezóny.
Překlad je skvělý a ta čeština vás všech SUPER.
Vaše divadlo přiveze do Teplic vždy pěkné představení, těším se na podzim, četla jsem, že přijedete s hrou Musíme si pomáhat.
Přeji Vám i Vašim kolegům, ať se vám daří, vybírejte pěkné hry, hlavně zdraví, opatrujte se, je to třeba.
Je to trochu zmatené, ale zážitek móóóc velký. Díky.

Zuzana Fridrichová, Teplice 21.06.2010

Chtěla bych Vám a vašemu divadlu poděkovat za krásný dojem, který jsme si odnesly z představení Paní plukovníková. Mně je 53 let a vzhledem k tomu , že jsem „vinohraďák“, chodím od dětských let do Vinohradského divadla. Vzpomínám na krásná představení, ve kterých excelovala paní Bohdalová, paní Štěpánková, ať už to byl Dům na nebesích /viděla jsem ho 3x/ nebo Kočičí hra, ve které byly obě dámy neopakovatelné, a další. Proto jsem velice špatně nesla fakt, že zcela nepochopitelně nemám šanci vidět tyto skvělé Paní Herečky na jevišti. O to větší byla proto moje radost mít možnost prožít báječný večer a sledovat úžasné výkony obou dam a samozřejmě všech ostatních představitelů v Divadle na Jezerce.

Však už mě paní ředitelka zaúkolovala zajistit dva lístky na toto představení na září či říjen. Určitě vřele doporučím i Lásky paní Katty, které jsem viděla, ale bylo by milé vidět toto představení znovu s paní Bohdalovou v pojetí vašeho divadla.

Každý máme nějaké starosti, ať osobní či pracovní, ale právě takové povznášející chvíle, které si odnášíme z představení /i celá atmosféra divadla zasazeného do malebného prostředí, včetně kafíčka na terase/ jsou pohlazením po duši a životabudičem pro další všední dny.

Ještě jednou děkuji za sebe a své kolegyně.

Srdečně zdraví

Daniela Maurencová, OJGAR, s.r.o. 11.06.2010

Milé Divadlo Na Jezerce, právě jsem se se vrátila z krásného představení Ženitba. Představení se mi velice líbilo a herecké výkony Vás všech byly úžasné. Přeji Vám všem krásné prožití léta a po prázdninách se těším nashledanou ve Vašem divadle!

S pozdravem

Štěpánka Krejčová 30.05.2010

Dobrý den pane Hrušínský.
Chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu divadlu.Včera 26.5.2010 jsme jeli z Děčína na představení Lásky paní Katty a dostali jsme se do zácpy a nakonec ještě zabloudili.Všichni v autobuse jsme byli zklamaní že neuvidíme začátek představení.Po telefonické domluvě s Vašimi pracovníky byl začátet představení posunut a my mohli shlédnout celé toto báječné představení.Zjistili jsme že jsme se neopozdil jen my, ale také zájezd z Plzně.Děkujeme všem kteří nám vyšli vstříc.Opravdu si toho moc vážíme.
Ještě jednou děkuji všem.

Loudová Edita 27.05.2010

DOBRÝ DEN,

DNE 30.DUBNA JSEM NAVŠTÍVILA U VÁS PŘEDSTAVENÍ S PANÍ JIŘINKOU BOHDALOVOU.
JELA JSEM Z BRNA JEN KVŮLI TOMUTO VEČERU A CHCI PODĚKOVAT PANÍ BOHDALOVÉ ZA NEVŠEDNÍ ZÁŽITEK
A TAKÉ JÍ POPŘÁT KE VČEREJŠÍM NAROZENINÁM.
VŮBEC SE NEDIVÍM, ŽE SE STALA MILÁČKEM NÁRODA A PŘEJI JI DO DALŠÍCH LET HODNĚ ZDRAVÍ A JEN A JEN DOBRÉ VĚCI.

PROSÍM O VYŘÍZENÍ MÉHO POZDRAVU A PODĚKOVÁNÍ.

ZDRAVÍM

Stanislava Hemalová 4.05.2010

Milý Honzo,
musím Ti ještě za čerstva nejen poděkovat, ale zase hluboce smeknout . Byl to skvělý Shakespeare - napínavý, vyrovnaný a plynul dynamicky  - snad  jsem za posledních dvacet roků tak skvělou  inscenaci klasiky neviděl! Ve Zlaté kapličce, na Vinohradech a jinde by se měli přijít učit, jak se dá udělat
dobré divadlo!  
Blahopřeju! Váš věrný divák

Jan Cimický 6.04.2010

Hezký den, paní Ferencová,
dnes jsem se dívala na Vaše stránky a zjistila, že je máte zbrusu nové.
Musím Vám říct, že jsou po všech stránkách moc povedené!!! Moc se mi líbí!!!
mějte se krásně.

Ivana Řídká
program.ved.
Městské kulturní středisko Třebíč

Ivana Řídká 30.03.2010

Dobrý den všichni v divadle ,

chtěla bych Vám napsat a hlavně moc a moc poděkovat, za přenádherné večery, které jsem si u Vás dopřála v divadle - ve společnosti úžasně talentovaných herců! Lásky paní Ketty, Paní plukovníková, je famózní koncert paní Jiřinky Bohdalové. Paní Bohdalová mne neustále dostává svými výkony. Její dcera Simona jí dělá čest a má po ní v genech mnoho talentu. Děkuji jim za ty krásné chvíle.

S přáním všeho nej, s obdivem a pokorou

A.Vedralová 26.03.2010

Dobrý den, v pátek jsme navštívili představení Charleyova teta ve vašem divadle. Pro nás všechny to byl skvělý zážitek, prosím o předání díků a obdivu všem účinkujícím, především panu Holubovi – jeho výkon byl excelentní! Určitě vaše divadlo ještě navštívíme.

Za lékárnu Centrum Mělník M. Krpálková

Petr Krpálek 22.03.2010

Chci Vám touto cestou pogratulovat k novým webovým stránkám-jsou bezvadné. Díky Gregorovi

Regina Gregorová 22.03.2010

Když´s mi, Honzo, napsal "jukni se na naše nové stránky, ev. video", najížděl jsem na ně tak "pro informaci a ze slušnosti". Výsledek?
Byl jsem na nich doteď! Principále Jane, Ty´s se svými spolupracovníky vytvořil na internetu knížku o vašem divadle!
A neuvěřitelně přehlednou a našlapanou! Informace, ohlasy, rychlé a snadno dostupné odkazy, historie, recenze, tak to má být a tak to mám rád, ale vy jste doslova na zlatou medaili! Hodnotím dva weby jako špičkové:
- město Český Krumlov + DNJ!
Jako Cyrano smekám s úklonou svůj širák... kdybys měl pocit, že bych Tvému divadlu mohl být přínosem, bude to pro mne čest.
Dobře si vzpomínám, jak jsi měl před 1. premiérou DSJH se "Samem"...
Postavil jsi divadlo na zelené louce, a to je už dneska nesmrtelný počin a výrazná kapitola v dějinách české Thálie.
Stejně jako dílo Tvého otce, který se na Tebe se spokojeným úsměvem kochajícího se "doktora" dívá z Nebeského baru;-)) Blahopřeji!

Milan Šimáček 22.03.2010

Vážený pane Hrušínský,
dovolte mi, abych Vám poděkovala za příjemnou spolupráci týkající se zadaného divadelního představení, v úterý 26.1.2010, " Paní plukovníková ". Představení se setkalo s vynikajícími ohlasy.

Ráda bych také poděkovala za vstřícnost a profesionalitu paní Ferencové a ostatních zaměstnanců Vašeho divadla.

Dovolila bych si požádat o předání speciálního poděkování paní Jiřině Bohdalové, jejíž výkon byl ohromující a v tomto uspěchaném čase potěšením našich srdcí, stejně jako výkony všech ostatních učinkujících.

Těším se na další spolupráci a přeji příjemný den a úspěšný rok 2010.
S pozdravem

Klára Zlatohlávková ČSOB 29.01.2010

Do kulturního domu ve Strakonicích přijelo Divadlo Na Jezerce s Petrolejovými lampami. Byl to krásný zážitek, zvlášť pro nás, kteří jsme před lety viděli Petrolejové lampy s Ivou Janžurovou a Petrem Čepkem, a možná, že jsme si mysleli, že budeme porovnávat umění hlavních představitelů tenkrát a dnes. Bára Hrzánová v roli Štěpy a Radek Holub v roli Pavla Maliny byli skvělí a na jevišti excelovali. Byl to pro nás nezapomenutelný zážitek.

Marie Kovářová, Strakonický deník 29.01.2010

Vážený pane Hrušinský,
právě jsme se s kamarádkou vrátily z Divadla Na Jezerce,kde jsme shlédly vaše další nádherné představení Takový žertík, které se nám moc líbilo.Děkujeme Vám i Vašim kolegům za toto milé pohlazení na duši u kterého jsme se skvěle pobavily.Těšíme se na další představení ve Vašem divadle.

S pozdravem

Štěpánka Krejčová 29.01.2010

Vážená paní tajemnice,
děkuji za silvestrovské představení Paní plukovníková. Musím pogratulovat celému Vašemu divadlu. Představení bylo vynikající, stejně tak i herecké výkony všech herců. Již v minulosti jsem shlédla u Vás v divadle představení Na dotek a Ženitba, které byly famózní.
Zajímalo by mne, zda plánujete natáčení vystoupení na DVD. Myslím, že mnoho lidí by to potěšilo, vidět takové představení častěji.

Děkuji za odpověď.

S pozdravem L.Otrubová 8.01.2010

Milé Divadlo Na Jezerce,
právě jsem se vrátila ze silvestrovského představení Paní plukovníková.Představení bylo úžasné a také herecké výkony všech herců byly skvělé.Moc děkuji za krásný večer ve vašem divadle.Do nového roku 2010 vašemu divadlu přeji mnoho úspěchů a mnoho krásných her a vždy takhle vyprodané hlediště.

Štěpánka Krejčová 31.12.2009

Děkujeme Vám za příjemně prožité chvíle při inscenacích Vašeho divadla a přejeme Vám všem hodně zdraví a úspěchů v novém roce 2010. Na další zážitky ve Vašem divadle se těší zaměstnanci Ministerstvo obrany - VZ 5847 Praha.
S pozdravem

Marie Bočanová 30.12.2009

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za krásné lístky na Manželské vraždění. Dobře jsme viděly a Dušek nezklamal, jako vždy. Představení úžasné, moc jsme se pobavily, i když některá vyřčená moudra jsou pravdivá až do morku kostí a mrazí Vás po celém těle. A pak si uvědomíte, že ten život ve dvou zase tak velká legrace není.

Úžasné, díky.

Iva Kolářová 9.11.2009

Vážení herci divadla Na Jezerce,
děkujeme Vám ještě jednou za nádherný zážitek z pondělního představení hry Paní plukovníková. Všichni jste byli úžasní, samozřejmě nejlepší Jiřinka, ale i ostatní byli skvělí. Mile nás překvapila paní Jana Štěpánková, byla dáma i když posluhovala.
Děkujeme. 16 příznivců z Kamenice u Jihlavy.

Javůrková Libuše 9.11.2009

Dobrý večer, zasedám hned po návratu z představení Charleyova teta k internetu a musím se přiznat, že mne bolí bránice, oba lícní svaly a utleskané dlaně.
Další úžasné představení Vašeho divadla, které nesmírně rádi a pravidelně navštěvujeme. Přiznám se, že v této roli miluji pana Hrušínského, ale Radek Holub byl skvělý. Vlastně nejde srovnávat, prostě je to jiné představení s jinou tetou. Obě jsou báječné. A vstup sluhy na konci představení je alespoň malou vzpomínkou na tu první.
Díky Vám za smích, pohodu, laskavý humor a za Vaše divadlo.

Jolana Vyhnálková 19.10.2009

Dobrý den pane Hrušínský,
děkujeme za skvělý divadelní zážitek. Představení Charleyova teta minulý týden bylo jedinečné.

S přáním krásného dne

Kamila Brabcová, BAŤA, a.s 19.10.2009

Dobry den, jmenuji se Zuzana Baronova je mi 32 let a s rodinou velmi casto a radi navstevujeme vase divadlo, minuly tyden 16.10.2009 jsme byli na predstaveni Chareyova teta, ktere bylo naprosto uzasne, timto bych Vam rada sklonila poklonu a podekovala za nadherne predstaveni, nekolikrat jsem videli toto predstaveni v divadle ABC a tak jsme se tesili na nove provedeni teto hry, kde vzdy pan Hrusinsky exceloval.

Uz dloho jsem se tak nenasmala a smichem jsem pulku predstaveni probecela, v teto hekticke dobe si clovek rad udela cas na divadlo a opravdu jsem mela pocit jakoby se zastavil cas a predstaveni nas pohladilo po dusi, timto bych chtela jeste jednou podekovat za krasny zazitek a musim rict, ze vsichni herci byli skveli.

Dekuji, s pozdravem

Zuzana Baronova 19.10.2009

Milé Divadlo Na Jezerce,
moc vám děkuji za krásný kulturní zážitek při dnešním představení Paní plukovníková.Představení bylo skvělé a dvě hodiny strvávené ve vašem divadle dávají zapomenout na denní starosti. Herecké výkony všech byly úžasné, ale byl to herecký koncert pro paní Jiřinu Bohdalovou. Přeji celému souboru mnoho úspěchů na prknech, co znamenají svět a vždy plné hlediště spokojených diváků.

S pozdravem

Štěpánka Krejčová 7.10.2009

Dobrý den , včera jsem byla na Vašem představení Mandragora. Již dlouho jsem se tak nezasmála a neuvolnila. Chtěla bych Vám moc a moc poděkovat za toto představení. Pan Hrušínský byl skvělý, ale nejvíce ve mne zanechal pan Holub, který byl bombastický, přímo excelentní. Takže již nyní vím, že 16.9.2009 budu opět sedět v hledišti Vašeho divadla a nechám rozechvět své bránice smíchem.

Takže: stojím a tleskám……Děkuji

Martina Kapuciánová, Praha 23.06.2009

Vážený pane,
dovoluji si touto cestou poděkovat Vašemu divadelnímu souboru za dnešní fantastické provedení Petrolejových lamp u nás v divadle v Chomutově. Očekával jsem, že se bude jednat o jedinečný zážitek, ale výkon jak Báry Hrzánové, tak Radka Holuba a vůbec celého týmu předčil veškerá má očekávání. Nelze jinak, než před touto Vaší bezvadnou partou alespoň pomyslně smeknout.

Latinák Petr, Chomutov 29.04.2009

Dobrý den,
především bych chtěla poděkovat za všechny naše zaměstnance za „parádní „ podívanou a opravdový požitek z představení Mandragora (v úterý 21.4.2009). Všichni jsou ještě dnes skvěle naladěni a ptají se: "Kdy pojedeme zase Na Jezerku?". Byli jsme u vás poprvé a dojem byl úžasný z divadla, parku, ale i přilehlé restaurace, kde jsme si před představením poseděli u kávy.

Chtěla jsem Vás poprosit, až bude znám program na měsíce září a říjen, o jeho zaslání, abychom si mohli vybrat a objednat vstupenky na některé představení.

Velice předem děkuji.
Základní škola a mateřská škola Kněžmost

Kubová Jana, hospodářka školy 23.04.2009

Dobrý den pane Hrušínský,
prosím chtěla bych s kamarádkou poděkovat za včerejší super představení Válka Roseových. Nemělo to chybu. Tímto posílám obrovskou virtuální kytici panu Dlouhému a paní Kodetové. Škoda že mě nenapadlo jí koupit a předat osobně. Protože znám knížku, film i svůj vlastní rozvod, tak takovéhle divadelní zpracování s minimem prostředků není žádná taškařice, ovšem bylo to uděláno naprosto skvěle. Ještě teď se chechtám. No nemám slov, prostě prosím vyřiďte poděkování oběma Roseovým touto cestou. Již se těším na představení s pí. Bohdalovou v květnu. Ještě jednou díky, díky!!!!!!!!!!! A hodně úspěchů.

Magda Matoušková 14.04.2009

Dobrý večer vážený pane Hrušínský,
chtěli bychom Vám s manželkou ještě jednou zpětně mnohokrát poděkovat za lístky na včerejší Paní plukovníkovou. Představení je opravdu skvělé, velmi dobře jsme se bavili a vzkažte prosím za nás hlubokou poklonu paní Bohdalové - jednak za excelentní herecký výkon a jednak, že jí závidíme její vitalitu, svěžest, smysl pro humor a jak skvěle vypadá.

Už teď se těšíme na Ženitbu.

Ing. Milan Grubauer - Grubauer-projekty 8.04.2009

Dobrý den.
Především bych chtěla poděkovat za „parádní „ podívanou a opravdový požitek z představení. Byla jsem na Prokletí nefritového škorpióna a na Kumštu. Díky za taková představení. Jsou jak balzám na duši, velmi člověka osvěží. Prosím pěkně, nechystá se p. Hrušínský s představením Paní plukovníková do Českých Budějovic? Rozhodně bych si to nenechala ujít.
Děkuji za případnou informaci.

Přeji celému souboru hodně úspěchů a p. Hrušínskému šťastnou ruku ve výběru her.

Zuzana Bínová, České Budějovice 7.04.2009

Vážená paní Bohdalová a vážení herci Divadla na Jezerce,
v sobotu jsem měla možnost navštívit Vaše přestavení Paní Plukovníková. Děkuji za krásný zážitek všem. Je to opravdu velmi krásné představení, ve výborném obsazení. Přeji mnoho dalších hereckých úspěchu a v osobním životě zdraví a spokojenost všem.

Šárka Baldová 23.03.2009

Milý Honzo,
chtěla bych vám opravdu moc a moc poděkovat za včerejší nádherný večer, jaký už jsme dlouho nezažili. Vaše divadlo má, samo o sobě, nějaké velmi osobité kouzlo (vzdělanec by mluvil o geniu loci). Navíc Kumšt byl nesmírně pohodový a doslova hýřil humorem, který "uslintané novácké estrády" jakoby vytlačily z povrchu českého. Vy tři Janové na jevišti jste hráli každý vlastně něco jiného, ale jako celek to do sebe skvěle zapadlo. Čišela z toho i vaše radost, která se okamžitě přelila do hlediště. A tak se zřejmě nikdo (vy tři ani my, v naprosto zaplněném hledišti) nětěšil, kdy už to bude mít "za sebou" (což se hercům i divákům v řadě divadel stává)a už bude doma. Prostě nádhera!!! a mně je jasné, že tam nahoře, v hereckém nebi, znám jednoho tuze pyšného otce.
Z celého srdce vám děkují a gratulují

Milica a Mirek Pechánkovi 27.02.2009

Vážení,
pondělní představení Kaviár nebo čočka se nám moc líbilo. Vyřiďte prosím hercům poděkování za jejich výkon a za 2 hodiny dobré zábavy.

Eva a Franta Skálovi, Zábřeh 11.02.2009

Vážená paní Bohdalová,
právě jsem se vrátila z Divadla Na Jezerce z představení Paní plukovníková. Bylo to úchvatné, vtipné, doslova odzbrojující a Vy jste byla naprosto úžasná, už dlouho jsem se takto nepobavila. Chtěla jsem Vám tento dík říci osobně, když jsem Vás v divadle potkala, ale netroufala jsem si. Proto alespoň poděkování a přání všeho dobrého touto cestou, byl to pro mne krásný zážitek a už teď se těším na další představení.
Krásný konec zimy,

Vážená paní Bohdalová, 11.02.2009

Vážený pane Hrušinský,
dovolte mi, abych Vám poděkovala za vynikající spolupráci týkající se včerejšího včera, 4. 2. 2009, realizovaného divadelního představení " KUMŠT" pro klienty ČSOB.
Představení se setkalo s výbornými ohlasy, které jsme již během večera od klientů dostávali. Ráda bych také poděkovala za vstřícnost a profesionalitu ostatních zaměstnanců Vašeho divadla.
Děkuji ještě jednou, těším se na další spolupráci a přeji příjemný den

Klára Zlatohlávková ČSOB 5.02.2009

Vážený pane Hrušinský,
včera jsem měla možnost opět shlédnout představení Mandragora. Toto představení ve Vašem a v podání Vašeho souboru je neuvěřitelné a neopakovatelné, i proto jsem se rozhodla ho vidět již podruhé. Především herecký a komický výkon pana Holuba je fenomenální a vidět ho v kněžském hábitu s pruhovanými trenýrky, je zážitek nezapomenutelný. Samozřejmě ani Vás ve vojenské uniformě s bičíkem nelze přehlédnout. Věřte, že ani jedno oko celé naší rodiny nezůstalo během přestavení suché a že brániční svaly dostaly co proto. Skládám Vám i celému Vašemu souboru holt za toto nádherné umění, díky němuž se člověk alespoň na chvíli dostane do jiného světa. Přeji moho spokojenýc diváků a ať se Vám i celému Vašemu souboru hodně úspěchů do dalších let.
Vaše věrná divačka

Ing. Kateřina Zoubková 20.01.2009

Vážená paní tajemnice,
včera jsme shlédly s kamarádkou představení Manželské vraždění a byly jsme opravdu nadšené. Já mám taková představení, kde se snoubí humor a hloubka nejraději. Vyřiďte prosím velké díky panu Hrušínskému i hlavním protagonistům. Byla jsem ve Vašem divadle už potřetí a vždy jsem odcházela spokojená.
S pozdravem

Ludmila Křivancová 19.01.2009

Vážený pane Hrušínský,
včera jsem v Městském divadle v Jablonci nad Nisou viděla představení Válka Roseových. Nevěřila jsem svým očím a výborně se bavila perfektním představením od začátku až do konce. Herecké výkony úžasné, a po technické stránce naprosto výborně vymyšlená scéna. Bylo to už několikáté představení Vašeho souboru, který jsem viděla a těžko říci, které bylo lepší. Gratuluji také k výborné režii a všechny srdečně zdravím - hlavně pana Fišera - děkuji za úžasný zážitek a přeji ještě mnoho tak zdařilých představení. Zároveň přeji všem z Vašeho divadla krásný adventní čas a Vánoce. A do nového roku šťastnou ruku při výběru repertoáru a hodně spokojených diváků.

Ing. Adriana Zikmundová, Jablonec nad Nisou 10.12.2008

Dobry den,
rada bych Vam podekovala za uzasny zazitek na predstaveni Petrolejove Lampy. Vzala jsem na nej mamcu, ktera byla vzdy velkou obdivovatelkou Petra Cepka a nedokazala si predstavit, jak by Malinu mohl zahrat kdokoli jiny... Po dokonalem vykonu Radka Holuba vsak prohlasila, ze neco takoveho necekala, a ze je p. Holub proste uzasny a v leccem by Petra Cepka i predcil :-) Zdravim Baru Hrzanovou, Radka Holuba i Jana Hrusinskeho, jejichz vykony ve hre byly excelentni a jeste jednou moc dekuji. Parada!

Lenka Charvatova CROWNE PLAZA PRAGUE HOTEL 24.11.2008

Vážený pane Hrušínský,
od známých obdržela moje rodina dárek a to 3 lístky do první řady na Mandragoru hranou Vaším divadlem 1. 11. t.r. Chci Vám a celému kolektivu tohoto představení poděkovat za báječný večer plný humoru, veselí a perfektních hereckých výkonů. Vím, že nejsem oprávněný k hodnocení, ale tolik vím, že divadlo má pohladit, pobavit, ale i poučit. To vše jsem tam našel. Dokonalá režie, podtržená funkční hudbou, spádem představení s italským temperamentem, mi nedala místy ani vydechnout. K něčemu se musím, ale přiznat. Nevím proč, ale v minulosti jsem nemusel vidět pana Holuba. Viřiďte mu prosím, že po Mandragoře se mu za to omlouvám. Byl, jako všichni, úžasný. Přeji mnoho dalších představení, které potěší obecenstvo, tak jako Michavelliho Mandragora napsaná někdy v roce 1520.
S úctou

Luboš Brodský s rodinou 2.11.2008

Dobrý den pane Hrušínský,
právě jsme přišli z představení Války Roseových a musím říct, že tak fantastické výkony jako zde podali Michal Dlouhý a Barbora Kodetová jsme opravdu dlouho neviděli. Úžasné nasazení, ale bez přehrávání, uvěřitelné herectví a opravdovost, to jsou asi hlavní atributy jejich divadelního podání. Nádherný zážitek.
Děkujeme.

René a Milena Hoffmanovi 19.10.2008

Dobrý večer.
Dnes jsem u Vás v divadle na představení NA DOTEK a musím Vám pogratulovat, opravdu úžasné. Zajímalo by mne, zda plánujete natáčení vystoupení na DVD. Myslím, že mnoho lidí by to potěšilo, vidět takové představení častěji. Děkuji za odpověď. S pozdravem

S. HUML 30.09.2008

Vážený pane Hrušínský,
včera jsme s kamarádkami shlédli v divadle ve Varech představení Kumšt. Byl to koncert. Skvělé výkony, příjemný humor, moc jsme si to užili. Téma přátelství mě hodně zaměstnává a tohe byl svěží pohled.
Vše dobré přeje

Ludmila Křivancová 5.09.2008

Dobrý den vážený pane Hrušínský,
chceme vám s manželkou ještě jednou mnohokrát poděkovat za včerejší, pro nás excelentní divadelní zážitek. Máte moc krásné divadlo a s manželkou jsme se naprosto shodli , že jsme si počínaje včerejškem zvolili naše nejoblíbenější divadlo. Hodláme u vás v nejbližší budoucnosti navštívit všechna představení a už teď se těšíme na paní Bohdalovou.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se zase někdy na shledanou.

Ing. Milan Grubauer - Grubauer-projekty 4.09.2008

Dobrý den všem z Divadla Na Jezerce,
v úterý jsem opět navštívila Vaše divadlo a s velkým nadšením shlédla představení Mandragora, při kterém jsme se úžasně pobavili. Často navštěvuji i jiná divadla, ale mohu říci, že lepší divadlo neznám. Váš repertoár je úžasný a výkon všech herců je jedinečný. Chtěla bych poděkovat paní Zuzaně Kronerové za úžasný výkon ve hře Sklenka sherry. Těším se, že znovu shlédnu představení Kumšt, které je mistrovským dílem všech tří herců.
Díky za Vaše skvělé divadlo, které mi dává sílu do dalších dní. Přeji Vám hodně štěstí zdraví a divadlu stále plné hlediště. S pozdravem Vaše věrná divačka.

Mirka Pacholíková, SUDOP PRAHA a.s. 15.05.2008

Děkuji za včerejší večer. Kumšt byl herecký koncert, nádhera, nikdy mi představení tak rychle neuběhlo, jako včera, jsou to mistři. Tak ještě jednou díky.

Hana Slavětínská, České Budějovice 30.04.2008

Měla jsem to štěstí,že jsem za poslední rok navštívila z Vašeho repertoáru dvě představení – Kumšt a 5.4. v Prostějově Mandragoru.... A nesmírně se těším na Petrolejové lampy v rámci abonentu...
Představení báječné, zážitky nezapomenutelné a HERCI A HEREČKY vynikající... Napadají mne jen samé superlativy..Opravdu úžasné... Moc Vám děkuji..Navštívit Vaše představení je záruka skvělé kvality.Jsem nadšená, výborně jsem se bavila.Bylo to jako pohlazení. Pozdravujte prosím, pana Vladyku a pana Preisse. Velmi mne překvapili svým milým a pokorným přístupem k nám....divákům... Přeji Vám všem jen to nej.... a říkám si, že když už potřetí dojedete Vy za mnou...tak počtvrté bude řada na mně.

Jen tak dál...a líp už to snad ani nejde...

S pozdravem Andrea Eyerová 6.04.2008

Dobrý večer,
velmi děkuji za rezervaci vstupenek na představení Na dotek a tím i za velmi vydařený večer. Byli jsme u Vás poprvé a odcházeli naprosto nadšeni jak hrou, výkony herců, tak i celkovým dojmem z divadla i restaurace, bravo!!!!!! Díky, budu se těšit na Vaši odpověď

Eva Jarešová 29.03.2008

Milé divadlo,
vcerejsi premiera Sklenky sherry se velice povedla. Ve vasem divadle jsem byl poprve. Vse se mne moc libilo a moc vam dekuji take za bajecne pohosteni.
Se srdecnym pozdravem.

Martin Hosek 28.03.2008

Dobré odpoledne pane Hrušínský,
dovolujeme si s kolegou z Oldies rádia poděkovat Vám touto cestou za pozvání na premiéru hry Sklenka sherry. Musím se přiznat, že to bylo nejlepší představení, které jsem viděla. První část byla laděna komediálně, což nás mile naladilo a druhá polovina měla nostalgicky příjemné vyvrcholení.
Paní Kronerová tomu dala lidskost a šťávu a Vaše charisma s melodií hlasu odlehčilo vážnost tématu.
Prostě to bylo super.!!!! K celé atmosféře skvělé nálady přispělo i osvětlení divadla a velmi příjemný personál.S velkým zájmem jsme si prohlédli i výstavu věnovanou Vašemu otci Rudolfu Hrušínskému.
Děkujeme za velmi příjemný večer.

Marcela Fantová a Ondřej Šula, Radio Oldies 28.03.2008

Včera jsem ani nestačila poděkovat a gratulovat, takže to napravuju aspoň takto - děkuji za pozvání a za příjemný zážitek a gratuluju k zábavné a hodně zamýšlení hodné Sklence sherry.

Dagmar Dřímalová 28.03.2008

Milé divadlo,
nevím, jestli mám vůbec šanci, ale potřebovala bych na 14.3. nebo 15.3. čtyři vstupenky na Vaše představení. Přijedou mi rodiče zdaleka a já bych je chtěla vzít do divadla. Samozřejmě k Vám, protože to, co Vy hrajete, je úplná špička! Byla jsem u Vás několikrát a vždy jsem se báječně bavila. Vím, že je to šibeniční termín, ale aspoň to zkouším.

Děkuji, Jarka Feilerová 11.03.2008

Milý pane Hrušínský,
velice Vás zdravím z havlíčkobrodské Čechovky. Chtěla bych Vám moc poděkovat za včerejší divadlo Petrolejové lampy, které jste u nás odehráli. Divadlo bylo vynikající, herci i technici moc milí, prostě super. Cením si toho, že jste nedali na radu Divadla Bez Zábradlí, že jste si všechno přijeli obhlídnout, a že vše dopadlo snad k oboustranné spokojenosti. Je vidět, že si považujete svých klientů. Až budu vybírat podzimní divadla, určitě na Vás nezapomenu

Eva Vařejčková 27.02.2008

Poděkování ředitele Domova Sue Ryder.

Matěj Lejsal 26.02.2008

Dobrý den,
v pátek 25.1.2008 jsme navštívili Vaše divadelní představení Prokletí nefritového škorpiona, bylo to naprosto úžasné, vtipné, herecký výkon pana Hrušínského skvělý,ale i ostatních herců, velice jsme se pobavili a odreagovali, velmi děkujeme a přejeme všem hodně úspěchů s Vaším divadlem

Najmanová Iveta, Mitas a.s. 28.01.2008

Dobrý den,
ještě jednou bych Vám chtěla i za celou naší firmu moc poděkovat za skvělou organizaci divadla, všichni naši hosté byli moc spokojení a představení jako takové bylo opravdu úžasné. Poštou Vám ještě posílám pozvánku, kterou jsme posílali našim hostům. Chtěla bych Vám popřát příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2008 a doufám, že budeme mít možnost celou akci v příštím roce zopakovat.
S přáním pěkného dne

Michala Kvízová, GJW Praha spol. s r.o. 21.12.2007

Dobrý den,
když jsem před více než 30 lety viděla film Petrolejové lampy Juraje Herze, byla jsem uchvácena a nadšena. Loni jsem se dozvěděla, že Petrolejové lampy nastuduje Vaše divadelní společnost a pan režisér se rozhodl obsadit moji milovanou Báru Hrzánovou a Radka Holuba a bylo jasné, že tohle představení musím vidět. Včera 16.12. se to konečně podařilo. Dokonce jsem viděla i obdivovaného režiséra v roli Štěpčina otce, takže můj zážitek byl umocněn. Vynikající výkony Báry a Radka a ostatních účinkujících. Z tohoto kulturního zážitku budu ještě dlouho žít.
Pane Hrušínský,
děkuji Vám a vaší divadelní společnosti za nádherné inscenace se kterými zajíždíte i k nám do Mladé Boleslavi a doufám, že i na Petrolejové lampy dojde a my si budeme moci opět užít. V Divadle Na Jezerce jsem byla včera poprvé a je to krásná budova s příjemným interiérem a výborným personálem.
Pane Herzi,
děkuji Vám za všechny Vaše filmy a divadelní inscenace. Přeji Vám i Vaší ženě Terezce mnoho sil do práce, ať se máme na co těšit.
Paní Hrzánová,
opět jsem se včera přesvědčila o nekonečném rejstříku vašeho umění.
Pane Holube,
Váš Pavel neměl chybu. Akorát se bojím, že pokaždé, když Vás uvidím v divadle či filmu, připomenu si pozdní syfilitidu. :-))
Přeji pěkný den.

Hana Vorlová, Mladá Boleslav 17.12.2007

Vážení přátelé v divadle na Jezerce,
odpusťe prosím mou zvědavost, ale ráda bych se zeptala: jak často hraje pan režisér Herz roli otce v Petrolejových lampách, nebo to byl včera jen mimořádný záskok? Byli jsme jeho výkonem nadšeni a byl to pro nás ještě bonus navíc ke zdařilému představení.

Děkujeme za pěkný zážitek a srdečně zdravíme.

J. a B. Hoffmannovi 6.12.2007

Dobrý den všem z Divadla Na Jezerce,
Chtěla bych poděkovat všem co se podíleli na velmi příjemném večeru. Mám samé kladné reference na včerejší představení a večer a velmi ráda bych se s Vámi o ně podělila. Přeji mnoho spokojených klientů a diváků.

Děkuji

Marcela Brejšová, NLB InterFinanz Praha 29.11.2007

Vážená paní Ferencová,
zdravím Vás z Prostějova: Ještě jednou děkujeme za představení Kumšt, které naše početné diváky velmi potěšilo a nadchlo (příležitostně pošlu CD s fotografiemi).
Přeji Vám hezký zbytek dne

Děkuji.
Eva

Eva Zelená, Městské divadlo Prostějov 5.11.2007

Vážený pane Hrušínský,
minulou sobotu jsem s potěšením shlédla Vaše představení Kumšt, které jste uváděli v táborském divadle. Jedním slovem - byla to nádhera!!! Jsem dlouholetá návštěvnice divadel, v těch pražských je to pro mně vždy svátek. V životě by mě nenapadlo, že ještě někdy uvidím na scéně idoly svého mládí - rytíře Armina von Heide a svého milovaného Romea, kterého jsem viděla snad v roce 1963 v ND. A musím říct, že v panu Třískovi jsem zahlédla i teď jeho záblesky a bylo to pro mně velmi dojemné a překvapivé. Vašemu divadlo se uvedením této hry podařila báječná věc, přeji Vám hodně tak krásných her a také hodně sil v boji s těmi, kterým jakákoliv kultura nic neříká. Pokud by to bylo možné, byla bych Vám vděčná za tlumočení mých díků i pánům Kačerovi a Třískovi, netroufám si je obtěžovat osobními dopisy.

Děkuji.

Jana Zelenková, Tábor 23.10.2007

Vážený pane Hrušínský,
děkujeme Vám i Vašim kolegům panu Třískovi a Kačerovi za skvělý zážitek pro nás i návštěvníky benefičního představení Kumšt v Divadle Na Jezerce, které nám pomohlo opět se přiblížit k otevření nového Centra Sue Ryder pro seniory s Alzheimerovou chorobou. Moc příjemná pro nás byla i bezvadná spolupráce s Vaším pracovním týmem.
Děkujeme Vám za významný dar a Vaší podporu, díky níž se nám daří uskutečňovat naše poslání a vytvářet "šanci pro důstojné stáří".

zástupci Domova Sue Ryder o.p.s. 22.10.2007

Ahoj Honzo,
dneska jsem byla na Kumštu a děsně se mi to líbilo. Měj se hezky a dobrou noc. :-)

Maruška Novotná 6.10.2007

Děkuji,děkuji,děkuji,
Díky Vám 3+1 Janové, Kumšt je paráda. Bylo to velmi příjemné představení,všici skvělí!!! A navíc jsem zjistila, že i pan Tříska se směje:-))). Opravdu moc děkují

dívačky Ludmila a Milena 4.10.2007

Dobrý den,
chci Vám poděkovat za úžasný zážitek z představení KUMŠT v Ústí nad Labem. Nemohu najít nic, než samé susperlativy. Něco tak báječného jsem dlouho neviděla. Výkony pánů byly strhující. Děkuji a jen tak dále.
S pozdravem

Hoffmanová, Ústí nad Labem 3.10.2007

Mile divadlo,
chtela bych podekovat za krasne predstaveni Kumst se kterym jste byli v Jicine.Dekuji hercum za krasny zazitek.

Stepanka z Jicina 15.09.2007

Dobrý den!
Chtěla jsem všem z Divadla Na Jezerce moc poděkovat za Kumšt v Čáslavi. Byl to opravdový zážitek, na který se jen tak nezapomene!! Všichni tři Honzové zaplnili divadlo báječnou atmosférou a skvělými hereckými výkony...neopakovatelné.
Ještě jednou díky a ať se všem Na Jezerce daří!!!

Lada Tvrdíková 15.06.2007

Vážený pane principále, srdečný dík za senzační vystoupení Vás a Vašich kolegů p. Kačera a p.Třísky, ve středečním představení komedie "Kumšt" u nás v Čáslavi.
Vděčný obdivovatel všech tří Janů

Jan Malátek, Čáslav 14.06.2007

Shlédnutím a prožitím divadelního představení Kumšt v Čáslavi se mi vrátila víra v opravdové lidské hodnoty člověka, které nás odlišují od ostatních stvoření. Po přečtení ohlasů diváků i kritiky se nechci opakovat. Snad jen matematicky vyjádřit KUMŠT na druhou.
Děkuji.

Hana Pekárková 14.06.2007

Milé divadlo,
chtěla bych vám moc poděkovat za krásné představeni Petrolejové lampy -úžasné. Děkuji moc všem hercům!

Zdraví Štěpánka z Jičína 3.06.2007

Ahoj,
Dneska jsem byla na Lampách a jen proto, že jsem měla make-up, jsem nebulela jako želva.
Moc krásný, díky...

Zu. 3.06.2007

Vážení,
minulou sobotu 26.5.2007 jsem s dcerou navštívila Vaše divadelní představení KUMŠT v Brně v Semilasse, ve kterém doslova exelovali tři Janové v režii čtvrtého Jana. Patří jim všem dík za velmi pěkně prožitý podvečer. Jejich vynikající herecké výkony zanechaly určitě ve všech divácích hluboký zážitek. Už teď se těším na další setkání s nimi. Představení Vašeho divadla v Brně často navštěvujeme. Většinou však hrajete v Divadle Bolka Bolívky.

Přeji Vašemu divadlu do dalších let mnoho úspěšných předtavení.

Miluše Chovancová, Brno 1.06.2007

Dobrý večer!
Po každé návštěvě jakéhokoliv představení pádím domů k počítači, protože si nemůžu nechat pro sebe pocity, které si odnáším z Vašeho divadla. Dnes to bylo představení Kumšt. Samozřejmě byla skvěle volená hra. Viděla jsem v ní sebe, příbuzné, známé :-) zkrátka klasické dialogy ze života, o to víc se můžeme smát vlastně i sami sobě.. A pak naprosto okouzlující herecké výkony..Noblesní pan Kačer, temperamentní pan Tříska a miláček celé naší rodiny Jan Hrušínský.

Takže díky za Vaše divadlo, které je oázou v dnešní době a kde načerpávám sílu do dalších všedních dnů.

Za celou rodinku Jolana Vyhnálková 30.05.2007

Zdravím Vás,
včera jsme byli na Kumštu a myslím, že to bylo nejlepší ze všech, co jsem viděla. Kdysi jsem to viděla u Heřmánka jako Obraz a pak při dnech Slováků, ale toto bylo nejlepší. Stáli jsme a tleskali.

Renáta Bížová, Komerční banka 30.05.2007

Dobrý den,
v pátek 18.5. 2007 jsem navštívil v Kroměříži představení Kumšt, které se mi velmi líbilo - lépe řečeno - které mě naprosto nadchlo. Chtěl bych Vás tímto poprosít, jestli by jste mi mohli sdělit, ve kterých městech na Moravě v nejbližších 2 měsících s tímto představením vystupujete, případně která jiná představení budete na Moravě uvádět. Děkuji za odpověď.

Dušan Tupý, Holešov 21.05.2007

Dobrý den,
představení bylo jak jinak, než úžasné.
Jedná se o bláznivou konverzační komedii, která je plná vtipných monologů i dialogů, skvělých perliček. Výkony všech herců byli úžasné a většina studentů nemohla ani lapat dech, jak se v jednom kuse smáli, co smáli, přímo řechtali na celý sál. Jelikož jsme trávili v Praze celý den stále jen chodili, již před začátkem všichni slibovali a varovali, že se jim v těch úžasných sedačkách bude krásně spát a kdyby náhodou chrápali, tak jen že tvrdě spí a nebudit ..... Díky bohu se tak nestalo a já měl vždy úsměv na rtech, když jsem se ohlédl za sebe a viděl všechny s radostným úsměškem na rtech .... Jak říkám, představení bylo opět povedené .... Jedná se o jiný žánr, než jsou též úžasné Petrolejové lampy, ale člověk se baví u všeho, když je perfektní obsazení a krásné zpracování. Velice Vám tedy děkuji za nabídku a doporučení. Nekulturní studenti dle ohlasů zcela změnili svůj pohled na divadlo a kulturu vůbec. Ještě jendou moc děkuji a určitě budu Divadlo Na Jezerce podporovat a propagovat mezi přáteli a jinými školami.

S pozdravem Vít Pávek 7.05.2007

Dobrý den,
Vážená paní, jsem velice mile překvapen, již nehodlám opěvovat jiné divadlo, než "Jezerku" ... po 2 představeních mohu říci, že skvělejšího divadla není .....Celý komplex a areál je úchvatný, celé divadlo působí krásným osbním a domácím dojmem, sál je nádherný a krásně zvučný a Vaše inscenace se pohybují na té nejvyšší úrovni a přátelský přístup všech zaměstnanců je báječný ... smekám klobouk před vedením divadla, ale hlavně i před všemi zaměstnanci ..... Mnoho lidí moc děkuje ..... Jen houšť a víc ..... S pozdravem za "SUchdolské Divadlo",o.s. ze Suchdola nad Lužnicí a za Gymnázium v Třeboni všem moc děkuje...

Vít Pávek 5.05.2007

Dobrý den!
V úterý 17.4. jsme se s rodinou potřetí vydali k vám do divadla Na Jezerce na představení Kaviár nebo čočka a velmi jsme se všichni bavili. Strašně nás potěšila paní Syslová a Svobodová a především Jan Hrušínský, kteří byli prostě jedineční. Opravdu to byl velice krásně strávený večer. Zároveň bych se chtěla zeptat na herce, který hrál ten večer Antonia. Bohužel jsme si nekoupili program a na vašich internetových stránkách uvádíte Martina Preisse. Jeho výkon byl fantastický, tak bude-li možné vyřiďte mu to. Ještě jednou velké díky a přejeme do budoucna jen tak dál!!!

Marta Vondráčková 24.04.2007

Dobrý den pane Hrušinský,
včera jsem byl s manželkou na vašem představení Takový žertík v divadle u Bolka Polívky. Chtěl bych Vám poděkovat za krásné a vtipné představení, byli jsme se ženou moc rádi, že jsme se na Vás šli podívat. Proto bych touto cestou chtěl Vám i vašim společníkům popřát co nejvíce takových představení.

S pozdravem Petr Znoj s rodinou 5.03.2007

Vážení,
ráda bych Vám vyjádřila několik poděkování. Včera jsem zhlédla hru Petrolejové lampy a musím přiznat, že ač jsem téměř divadelní maniak a do divadla chodím opravdu často, už dlouho jsem nezažila takový "koncert" a moc příjemnou atmosféru! Skvělé herecké obsazení, skvělá hra - ještě dlouho o ní a o lidech v ní budu přemýšlet! Také oceňuji interiér a pochvala patří i příjemné obsluze a dobře vybavenému baru. Opravdu vedete divadlo po všech stránkách dobrou cestou!!!
Děkuji za krásné odpoledne a těším se na další návštěvu u Vás!

Erika Olbertová 26.02.2007

Středa 24. ledna 2007. Sněhová nadílka během dvou dnů, jako by o tom rozhodovali v Bruselu a my museli vyčerpat příděl na celý rok pro střední Evropu. A přece nás nic neodradilo, abychom se vypravili do Příbramského divadla na Mandragoru. A zapomněli jsme na celý hmotný svět kolem sebe, na všechna 100x nic, která umořila už celá stáda oslů. Báječně jsme se bavili, protože to nebyla obyčejná povrchní zábava, ale hluboké vnitřní poselství v mistrně nastaveném zrcadle.
Rozdáváte radost plnými hrstmi, a tak Vám na oplátku přeji, abyste sklízeli jen a jen potlesk.

Ing. Lenka Vlková, Chraštičky 3.02.2007

Dobrý den,
včera jsem měla to štěstí úplnou náhodou shlédnout Vaše představení Mandragora a musím upřímně říct, že jsem byla více než nadšena. Myslím, že tím smíchem, který mě provázel od začátku až do konce představení, jsem si notně prodloužila život.
Ráda bych se zeptala na jméno herce, který ztvárnil roli Syra. V programu byl uveden Martin Preiss, který však nehrál...mladík, který Syra hrál nebyl v programu uveden. Ráda bych znala jeho jméno, protože jeho herecký výkon byl výborný.

Děkuji a přeji příjemný den.

Veronika 2.02.2007

Dobrý den,
v sobotu jsme shlédli představení Petrolejové lampy. Chtěla bych obzvlášť poděkovat Báře Hrzánové a Radku Holubovi za jejich skvělé a přesvědčivé výkony. Ale také Vám, pane Hrušínský, protože v divadle jsem byla už podruhé (jsem z Varů) a byla jsem moc spokojená i s vybavením divadla, přístupem šatnářek a všech okolo a v hospůdce máte vynikající vína.
Přeju vše dobré, hodně sil a samé spokojené diváky.

Ludmila Křivancová 22.01.2007

Vážení,
děkujeme za skvělý zážitek a večer s "Manželským vražděním" tento pátek (19.1.07). Bylo to úžasné, profesionální, od srdce. Hodně štěstí a úspěchů, ať se vám daří herecky i provozně, rozhodně na to máte.
S pozdravem

Cepín a Seky 20.01.2007

Vážený pane Hrušínský!
Moc Vám a celému hereckému týmu děkuji za nádherné představení, Prokletí nefritového škorpiona.Tak skvělou náladu, kterou jsem získala při tomto představení jsem neměla už dlouho. Váše herecké výkony neměly chybu. Přeji Vám spoustu a spustu spokojených diváků, kteří se budou rádi do Vašeho divadla vracet.Celému hereckému týmu hodně zdraví a štěstí. Spokojené a vždy rozesmáté diváky Vám přeje Vaše spokojená divačka.

K. Komendová z Prahy 17.01.2007

Dobrý den,
nejprve bych ráda poděkovala za všechny mé kolegy, kteří byli včera na představení Prokletí nefritového škorpióna. Hned prvními minutami jsme byli vtaženi do děje, nepustil nás a litovali jsme že hra trvá jen 2:30. Byli jsme daleko od reálných starostí v práci a tak to u divadla má fungovat. Díky tedy za prosmátý večer všem, i těm kteří nestáli na jevišti, a jen se starali v osvětlovacích kabinách, či šatně.
Přejeme panu Hrušínskému a celému jeho ensemblu samé dobré hry, plně obsazená představení a spoustu spokojených diváků, jen těch, kteří se budou rádi vracet, tak jako my.
Ráda bych se zeptala, zda na březen do programu zařadíte hru "Zahraj to znovu, Same". Bude-li hra uvedena v průběhu pracovního týdne, opět bych Vás poprosila o rezervaci 20 ks vstupenek v první polovině hlediště. Děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne.

Za ck Agence de voyages GEOPS s.r.o.

Jandlová Jitka 17.01.2007

Vážená paní Ferencová,
obracím se na Vás se žádostí o informaci, zda mohu nějak jako maminka dětí pomoct zařídit, aby představení vašeho divadla, VABANK, hostovalo v našem Moravském divadle v Olomouci.
Naše dcery zbožňují paní Preissovou a připomínají nám každé představení v Praze. Jsou naprosto neodbytné, všude mají její fotky a plakáty na její blížící se představení, je mi jich líto.V dnešní době děti moc zájem o divadlo nemají, zvláště tady v Olomouci, chtěla bych je v tom podpořit.
Bohužel se VABANK nehraje často a ještě ve dnech všedních a to je nad naše možnosti. Představovalo by to samozřejmě omluvit je ze školy jet hned po obědě do Prahy, zajistit si ubytování, protože jet v noci zpátky a poslat je zase druhý den do školy mi připadá vzhledem k jejich věku (13 a 11) neúnosné. Navíc máme ještě 16-ti měsíční dceru, což stěžuje celou situaci.
S panem ředitelem Moravského divadla se zná manžel, zkusila bych zjistit možnosti z této strany, jen by mne zajímalo, jestli stačí, aby Moravské divadlo projevilo zájem a pozvalo Vás na hostování.
Pro ilustraci zasílám, ve velmi malém rozlišení, nástěnky z pokoje dcer, no jako matka nemám slov.
Děkuji předem za každou informaci a přeji pěkný den do Prahy.

Věra Novotná, Olomouc 15.01.2007

Byla jsem na (už) včerejším představení Petrolejových lamp ve Vašem divadle. Skvělé!!! :) Pan režisér navodil atmosféru, ansámbl prožíval příběh. Paní Hrzánová zazářila. Děkuji, děkuji, děkuji. V každé tmě září světlo nepoznaného, které jste dokázali rozsvítit.
Nádherný večer.

Olga Běhounková 16.12.2006

Dobrý den,
chtěla bych Vám všem poděkovat za skvělé zážitky ve vašem divadle. Po Čočce a Kaviáru, Nadílce a Zahraj to znovu, Same jsme vzhlédli v sobotu 14.10. skvělou komedii Mandragora. Moc dobře jsme se s přáteli pobavili a již dnes objednáváme lístky na další představení 25.11. Prokletí nefritového škorpióna. Dojíždíme sice z venkova, ale pokaždé to stojí za to. Ještě jednou díky a těšíme se na další skvělá představení.

Petra Hájková, Kralupy nad Vltavou 18.10.2006

Vážená paní Ferencová,
předně bych Vám velice ráda poděkovala za realizaci akce pro naše významné zákazníky. Dle mého názoru i dle názoru našich klientů se večer vydařil. Představení hry Woodyho Allena je opravdu nádherné.
Vzhledem ke kladnému ohlasu budeme u vás podobnou akci pořádat i příští rok.
Velmi Vám děkuji.
S pozdravem

Lenka Nováková 19.09.2006

Milé divadlo,
z 29.12. máte mezi ohlasy i ten náš, nadšený z představení Prokletí nefritového škorpióna. Dnes jsme stejné představení navštívili znovu i s naším 10-ti letým synem a musím zopakovat, byla to paráda!!!! Pro nás i pro něj..a pro všechny tam. Děkujeme!
Již se z nás staly vaše stálice, viděli jsme většinu repertoáru a za měsíc nashledanou na Mandragoře.

Vyhnálkovi 20.04.2006

Vážení,
včera jsem byla na vašem představení Prokletí nefritového škorpióna v děčínském divadle a přestože nepatřím k pisálkům, nemohu než reagovat- bylo to SKVĚLÉ. Mám moc ráda specifický humor W. Allena, znám samozřejmě i filmovou předlohu. Byla jsem moc zvědavá , jak se pan Hrušínský popere s postavičkou tak neurotické a nervózní postavičky ,jakou W. Allen je. Až do včerejška jsem si myslela, že napodobit nelze. Výkon pana Hrušínského byl opravdu vynikající. Zároveń musím ocenit práci ostatních herců a jedinečnou scénu.
Až do včerejška bylo mým favoritem Diavdlo pod Palmovkou, ale rozhodně si nějaké další předtstavení vaší divadelní společnosti nenechám ujít. Pokud tedy budete nadále " oblažovat " maloměšťáky, máte novou věrnou divačku.

S pozdravem Kateřina Kreuzingerová 12.04.2006

Dobrý jarní den milá Divadelní společnosti Jana Hrušínského.
Minulé pondělí (20.3.2006) jsem byla s přáteli na Vašem představení "Čočka nebo kaviár". Již od prvních minut jsem se bavila a nebojím se říci, že i smála. Tento smích se stupňoval a od bolesti břicha mě zachránila přestávka :-). Moji přátelé na tom byli podobně. Všichni jsme očekávali, jak bude představení pokračovat a mysleli, že si bránice a břicho malinko odpočinou. Velice jsem se mílila ! Nejenže bránice smíchem přidávala a dokonce jsem se začala smíchy předklánět. Což po chvíli vedlo k nárazu nosu přes brýle o sedačku přede mnou. Následkem toho se mi udělala odřenina a modřina na nose. Zbytek představení jsem se snažila smát více decentně (bez předklonu), což se mi až na ještě jeden náraz nosíka podařilo. Za vyjikající přestavení a herecké výkony Vás chválím a děkuji. Za odřený nos bych velice ráda uvítala nějaký ten volňásek či slevu na další přestavení.

S pozdravem Veronika Galusová 27.03.2006

Pane Hrušínský a Vy všichni u Vás,
včera jsme byly s dcerou v Jaroměři na Kaviáru nebo čočce. Jsme dost zmlsané, neb chodíme pravidelně (máme předplatné). Do Jaroměře jste přijeli poprvé a hned s hrou, ze které nebolí duše, hlava ani ruce. Bezva. Cestou domů jsme si povídaly mezi balancováním po zamrzlých chodnících a konstatovaly jsme shodně to, že jste nás získali. Máme asi dvě tři představení z toho kvanta, která se nám opravdu, ale opravdu dostala pod kůži.
Jedním je KAVIÁR NEBO ČOČKA - řehtaly jsme se, ačkoli jsme dopoledne byly v Krkonoších lyžovat. Jezdíme každý týden, a pokud není hra dostatečně působivá a poutavá, bráníme se spánku z únavy. Vy jste to u nás dokázali! Neusnuly jsme a ještě cestou domů jsme si připomínaly, jak jste se vždycky ptal, jestli až na ulici.
Musím Vám říci, že jsem v kontaktu s docela mnoha herci a umělci, protože mi vždy ochotně (fakt - až jsem se divila, ale byli vstřícní) přijeli na besedu do hotelu Alessandria v HK - to ještě když jsem byla na tom gymplu. Od nich jsem se doslechla, že jeden z včerejších aktérů prý nedosahuje kvalit svého otce. Tak to jsme s dcerou také zdrbly. Moc se nám líbil. Dokázal reagovat na hru v různých polohách a situacích. Líbili jste se nám všichni a moc. Děkuji za to, byli jste úchvatní. Těším se na Vaše další představení, rejdila jsem na Vašich stránkách, samozřejmě, že Vás doporučím té své kamarádce a ta zas dál. Až se vypravím do Phy, přijedeme se mrknout na Manželské vraždění. Mám ve zvyku křičet bravo, ale na malém městě se po mně divně koukají. Jsem za exota. Ale u toho Jak jsem se ztratil jsem opravdu řvala bravo, to bylo kouzelné. Tak snad u toho Vraždění odpustíte exotovi z venkova, že Vám dává najevo svou spokojenost. Ještě jednou: Byli jste skvělí. Jen pozor - když mrtvola vstávala z koše, bálo se celé divadlo, že koš sjede do hlediště a někdo přijde k úrazu. Ta kolečka byla dost pohyblivá a naše jeviště docela malé. Opatrujte se a v roce 2006 dodatečně hodně úspěchů!

Zdraví

Mgr. Irena Prokopová 12.02.2006

Dobrý den,
zdravíme Divadelní společnost Jana Hrušínského a moc děkujeme za velice krásné představení Kaviár nebo Čočka v sobotu 11.2. v městském divadle v Jaroměři. Představení mělo u diváků veliký úspěch.Moc se těšíme do budoucna na určitě další pěkné představení v Jaroměři.Byli bychom moc rádi.Mějte se moc hezky.Mnoho úspěšných představení a hodně diváků vám přejí

Luboš Hynek a Jana Jindrová 12.02.2006

Vážený pane Hrušínský,
mnohokrát Vám děkuji za vynikající spolupráci při přípravě a následné realizaci návštěvy prezidenta republiky a paní Livie Klausové v městské části Praha 4 v pondělí 6. února 2006. Návštěva v Divadle Na Jezerce byla z Vaší strany velmi dobře připravena a přispěla ke zdárnému průběhu návštěvy prezidentského páru v městské části Praha 4.
Srdečně Vás zdravím a těším se na další setkání s Vámi.

Bohumil Koukal starosta městské části Praha 4 9.02.2006

Vážení,
Včerejší představení „Manželské vraždění“, to nebylo divadlo, ale herecký koncert, po kterém se vstává ze sedadel a křičí se bravo! Ještě chvíli po ukončení představení jsme seděli v hledišti a hleděli! Hleděli s otevřenou pusou a přemýšleli a vstřebávali zážitek! Jak nádherně hra vystihuje soužití dvou odlišně myslících tvorů jako je muž a žena, ať již po patnácti letech soužití nebo třeba již po roce společného života. Oba protagonisté na jevišti nehráli, oni svými rolemi doslova žili, neuvěřitelné! Neumíme napsat všechny superlativy, kterými bychom chtěli pochválit a poděkovat. Jeden večer nás obohatil jako máloco za posledních několik let! Nasadili jste laťku hezky vysoko! Díky, díky moc!

Kateřina a Pavel 31.01.2006

Před chvílí jsme přišli domů z báječného představení Prokletí nefritového škorpiona a máme báječnou náladu a za to vašemu divadlu DÍKY!!! Vše nejlepší v příštím roce Vám všem přejí

Vyhnálkovi 29.12.2005

Vazeny pane Hrusinsky,
Rada bych Vam jeste jednou podekovala za moznost zucastnit se Vasi premiry Prokleti Nefritoveho Skorpiona, a jen jsem si potvrdila, ze u Vas v divadle v repertoaru nejsou lepsi a horsi hry, ale pouze ty vynikajici.
Dovolte mi poprat Vam prijemne proziti vanocnich svatku a mnoho uspechu v pristim roce,

Marcela Grafova, Hewlett-Packard 23.12.2005

Vážení,
moc děkuji za pozvání na premiéru, bylo to úžasné. Zase po dlouhé době jsem se zasmála chytrému humoru. Jak nemusím Allena jako herce a tento film vypínám, pan Hrušínský byl přímo roztomilý, ostatní herci skvělí, až se člověk pozastavoval, že dovedou vyslovit tolik slov najednou, že to sluch nestíhá. Je pravda, že zatím žádné představení Na Jezerce mě nezklamalo. Držím vám všem palce a přeji plné hlediště a hodně zdraví všem v novém roce.

Jaroslava Rubešová, Co kdy kde v Praze 22.12.2005

Dobrý den,
dovoluji si poděkovat za pozvání na včerejší premieru Prokletí nefritového škorpiona. Bylo to jako vždy skvělé, vynikající, nádherné... Hlavně v tom předvánočním shonu krásný pohodový večer. Moc Vás, i všechny ostatní, obdivuji pro termín premiery před vánocemi. Chtělo to od Vás hodně síly a pracovního nasazení, ale výsledek všechny moc potěšil. A tak vám všem přeji pohodové a klidné vánoce a hlavně hodně, hodně zdraví a elánu po celý příští rok.

Jana HERCEGOVÁ 21.12.2005

Milý Honzo, BRAVO!
"Škorpion" se nám moc líbil, všichni Jste hráli jako bozi a my jsme se ohromně pobavili. Díky a FŠE dobré!
Srdečně zdraví

Markéta Čaňková 21.12.2005

SMS: Mily pane Hrusinsky, zdravim Vas z Jicina. Tuto nedeli jsem navstivila divadelni predstaveni Lasky pani Katty v Divadle Na Jezerce a bylo to uzasne.

Stepanka z Jicina 12.12.2005

Vážený pane Hrušínský,
dovolte, abych tímto celému Vašemu kolektivu jménem naší firmy poděkovala za neuvěřitelně úžasný zážitek, kterým Vaše páteční divadelní představení Zahraj to znovu, Same, bylo. Ještě dnes mi chodí naši spolupracovníci děkovat a vyprávět, že vůbec netušili, že divadlo může být tak fantastické. Většina z nás má bohužel zažité povinné školní návštěvy divadla v tom negativním světle, ale již dnes vím, že jste jejich pohled změnili.
Za ně i za sebe Vám ještě jednou moc děkuji. S úctou

Dana Kubecová, PERI s.r.o 6.12.2005

Děkuji moc, Manželské vraždění Na Jezerce bylo nádherné.
Na kvalitní výkon pana Duška jsme již zvyklí, ale výkon jeho partnerky byl naprosto jedinečný. Vyřiďte jí naše díky.
Má neuvěřitelné vyjádření a herecký projev – její oči, pohyby... To je něco co dělá herce hercem.
Ještě jednou děkuji,

Hana Drbohlavová 10.11.2005

Mily pan Hrusinsky,
Vcera sme sa v bratislavskom divadle L+S zucastnili predstavenia "Manzelske vrazdeni". Toto predstavenie v nas zanechalo tak hlboky zazitok, ze sme nemohli odolat pokuseniu napisat Vam nase dojmy. Pan Dusek a pani Burger podali excelentny vykon. Cely dej mal smrnc a pocas celeho predstavenia sme boli v napati, ako to dopadne. A ta podmazova hudba ? No tak to uz ani nehovorime. Od rana pobehujeme po internete a snazime sa zistit, kde by sa dalo zohnat cedecko Vesny Caceres so skladbami z tohto predstavenia. Ak by ste nam vedeli poradit, kde by sme sa k takemuto CD dostali, budeme maximalne spokojne.
Takze touto cestou dakujeme za prijemne straveny vecer ( listkom na toto predstavenie som si dala zaroven aj super dakcek k narodkam :o) a prajeme stastnu ruku pri vybere dalsich divadelnych kusov, s ktorymi Vas netrpezlivo ocakavame v Bratislave.
S pozdravom nadsene divacky z Bratislavy v zlozeni :

Alexandra, Henrieta, Sylva a dve Moniky 7.11.2005

SMS:
Mily p.Hrusinsky, chci Vam moc podekovat za krasny vecer straveny ve vasem divadle. Hra Vajicko byla skvela.

Zdravi Stepanka z Jicina 27.10.2005

Vážený pane Hrušínský,
čirou náhodou jsem se dostala do vašeho divadla a shlédla představení Zahraj to znovu, Same. Nejsem psací typ, ale musím vám moc poděkovat - bylo to prostě super. Často navštěvuji nejrůznější pražská divadla, ale to vaše mne uchvátilo nejen nádherným prostředím, útulností, příjemným personálem a rozumnými cenami v baru :), ale především perfektním výkonem všech účinkujících. Vám osobně vyjadřuji obrovské uznání za to, že jste svůj sen uskutečnil a děláte s ním radost nám, divákům. Váš otec, který je symbolem "pana herce" by jistě byl právem hrdý na to, co jste dokázal.
Když to po sobě čtu, tak mi to připadá strašně formální - prostě teď mám několikery lístky ke konkurenci, ale pak chci vidět všechna vaše představení!

Hodně síly a úspěchů přeje Alena Čípová 26.10.2005

Dobrý den,
byl jsem Na Jezerce na představení Kaviár nebo čočka a Zahraj to znovu, Same a je to skvělý. Dala by se někde sehnat píseň Franceska z Kaviár nebo čočka nebo mohli byste mi ji poslat e-mailem? Mockrát děkuji.

Vláďa Křivka 22.06.2005

Milé DNJ,
chci vám moc poděkovat za skvělé představení "S poklonou, K.Hašler", které jsem viděla ve Dvoře Králové n. L.

Zdraví Štepánka z Jičína 21.06.2005

Vážená paní Ferencová,
chtěla bych Vám i panu Hrušínskému moc poděkovat za včerejší úžasný večer v Divadle Na Jezerce, který se všem moc líbil. Ještě jednou díky a těším se na další setkání.
Přeji krásný den

Zlata Jarůšková, Evropská Cestovní Pojišťovna, a.s 27.05.2005

Vážený pane Hrušínský,
máme ve škole báječnou kolegyni, která nám už několik let jednou za měsíc shání lístky do divadel, abychom ve škole úplně nezblbli a dostali se i mezi " normální " lidi.
Včera se nám poprvé povedlo přijet i k Vám do Vašeho divadýlka na představení " Zahraj to znovu, Same". Přiznám se Vám, že se mi tentokrát vůbec nechtělo. Byla jsem unavená, prostě nejlepší zalézt někam a nechodit mezi lidi. Bohudík jsem se překonala. Byla jsem moc zvědavá, protože Vašeho tatínka jsem jako herce milovala a Vás jsem ještě naživo hrát neviděla. Milé pro mě bylo už setkání s Vámi před divadlem a představení samo bylo báječné! Z představení jsem odjížděla jako úplně jiný člověk. Byla jsem odpočinutá, báječně naladěná a ve výborné náladě. Moc Vám děkuju, určitě se k Vám budeme všichni rádi vracet.
Do Vaší práce Vám přeju co nejvíce zdraví, sil a elánu, abyste tu radost, kterou jsem cítila i ze svých kolegů, mohl rozdávat co nejdéle.
Moc Vás zdravím a ještě jednou Vám i všem hercům děkuji

Lenka Lasáková, Kostelec nad Černými lesy 20.05.2005

Dobrý den,
včerejší představení Zahraj to znovu Same bylo opravdu vynikajicí!! Už dlouho mě žádná divadelní hra tak nepobavila!! Váš výkon byl excelentní!!!! Děkuji.

Kamila Hrušková, CSOB leasing 18.05.2005

Hezký večer,
chci Vám poděkovat za dnešní nádherný zážitek. Hráli jste úžasně a dokázali jste skvěle bavit celý sál. Zapomněl jsem na svět venku. Děkuji.

Radek Hlava 22.04.2005

Milý pane Hrušínský,
chtěla jsem Vám poděkovat za hru Zahraj to znovu,Same. Nemám pro něj ta správná slova, protože mě se zdálo víc než skvělé, víc než báječné, víc než úžasné. Bavila jsem se od začátku až do konce a od smíchu mě bolela pusa i břicho. Už se proto těším na další představení. Moc Vás obdivuji za to jak krásné divadlo s prima programem jste udělal. Člověk si potřebuje odpočinout a k tomu jste ideální. Smích je přeci báječná věc a je ho pořád málo. Ale u Vás ne. Mám Vás moc ráda a přeji Vám jen štěstí. Jen chci ještě říct, že Váš tatínek byl úžasný stejně jako jste Vy.
Až mi moje 18-ti měsíční Kačenka povyroste, bude chodit určitě se mnou.
Mějte se moc krásně.

Jana Procházková 10.04.2005

Milý pane Hrušínský,
chci Vám vyjádřit obrovskou úctu a poděkovat Vám za nádherné tři večery ve Vašem divadle Na Jezerce. Doufám, že se mi podaří sehnat ještě lístky na Vabank, přeji mnoho úspěchů.

Kolková Kateřina, 30 let, učitelka z Prahy 2.04.2005

Vážený pane Hrušínský,
dneska jsem se podívala na Vaše stránky a musím konstatovat, že jsou úžasné. Tak přehledné je nemá snad žádné divadlo. Zatím jsem Vaše divadlo nenavštívila ale určitě tak učiním a vyberu si z Vaší nabídky. Hodně úspěchů do další činnosti a spoustu diváků.

Jana Černá z Ústí nad Labem 9.03.2005

Vážený pane Hrušínský,
nejprve mi dovolte srdečně Vás pozdravit a poděkovat Vám za kouzelné zážitky z Vašich představení, která jsme měli tu možnost zatím navštívit. Poděkovat Vám za velice příjemné prostředí, které se Vám podařilo vytvořit, za perfektní bezbariérový přístup a hlavně poděkovat za Váš kolektiv – panu Jabůrkovi a panu Drahoňovskému děkujeme za maximální ochotu, vstřícnost a pozornost s kterou se nám věnují, paní pokladní za trpělivost s námi a nesmím opomenout mladé dívky v šatně. Navštěvujeme Vás totiž se skupinou vozíčkářů a věřte, že vím, o čem píši. Povedlo se Vám něco úžasného a tak přejeme hodně úspěchů a stále vyprodané hlediště. Děkujeme.
S pozdravem

Za Klub vozíčkářů Peterkova, Jana Vokurková v.z 2.03.2005

Díky za kouzelný zážitek jak pro mě, tak mou dvanáctiletou dceru. Navštívily jsme představení S poklonou, Karel Hašler. Jsem ráda, že získala nenásilně přehled o životě tohoto písničkáře a nadchlo jí to a není to žádné současné TUC,TUC ani SUPER STAR jak je současná mládež zvyklá a nic jiného neuznává. Měla ohromnou radost, když požádala aktéry prostřednictvím jednoho Vašeho zaměstnance o podpis a všichni jí vyšli vstříc. Nádherné prostředí, prostě vše příjemné. Ještě jednou díky a už se těšíme na další představení, na které se chystáme.

Zdenka Sádovská s Mášou 22.02.2005

Milý pane Hrušínský,
chtěla jsem Vám moc poděkovat za inscenaci Zahraj to znovu, Same. Viděly jsme ji s kamarádkou a se sestrou 15.1. Přišla jsem si pak pro podpis v restauraci. Byl jste vynikající. Smála jsem se už Vašemu výrazu ve tváři. Několik takových lidiček, kteří jsou hodní ale nevěří si (jako Felix), znám. "Sam! se mi líbil, protože spojuje poučení s humorem. Mám ráda hry, ze kterých si můžu něco odnést do života a zároveň se u nich můžu zasmát. Divalo je moc hezké, útulné a ještě voní novotou. Tak Vám přeji, ať máte pořád vyprodáno a ať vás všechny práce baví.
S pozdravem a úctou

Ludmila Křivancová, Státní hrad a zámek Bečov 24.01.2005

Vážený pane Hrušínský,
včera jsem měla možnost shlédnout představení Zahraj to znovu,Same.
Neumím ani vyjádřit mé nadšení a obdiv nad tímto představením. Bylo naprosto skvělé,výborné. Skvěle jsem se pobavila nejen já,ale i má 16ti letá dcera.
Chtěla bych Vám i Vašim hereckým kolegům tímto poděkovat a popřát mnoho dalších, takto vynikajících představení. S pozdravem

Jana Uhlířová 21.01.2005

Dobrý večer,
před chviličkou jsem se vrátila z Vašeho divadla. Naprosto nadšená! "Sama" jsem naposledy viděla v plzeňském Divadelním klubu někdy v osmaosmdesátém (Antonín Procházka, Pavel Kikinčuk, Zdeněk Mahdal a Zorka Kostková), tenkrát to bylo tak skvělé představení, že na ně lidi chodili běžně i třikrát, čtyřikrát za sebou. Většinou to tehdy byli studenti z místních vysokých škol. (Bylo mimochodem věcí stavovské cti, znát stěžejní hlášky z představení nazpaměť a užívat je pokud možno za každé - vhodné i nevhodné - situace.)
Byla jsem přesvědčená, že "plzeňského Sama" nemůže nic překonat. Tohle představení na Jezerce ano!
Přeji vám hodně hereckých i ředitelských úspěchů. Je fajn, že jste si dokázal splnit sen.
Já osobně už se těším na únor, kdy uvidím Takový žertík. Mějte se hezky,

Jitka Hinková 20.01.2005

Děkuji za příjemně strávený večer ve Vaší společnosti.
Dnes jsem v Lounech viděla Vaše úžasné představení "Zahraj to znovu, Same" a musím říct, že jsem se už dlouho tak nepobavila. Všichni (hlavně pan Hrušínský:-) jste byli skvělí !!!
Ještě jednou děkuji a těším se do Divadla Na Jezerce!

Pavlína Broďáni 16.11.2004

Dobrý den, pane Jane Hrušínský,

sleduji z povzdálí a se sympatiemi Vaše divadlo. Dostal jsem před chvílí Váš program a kdyby to jen trochu šlo, rád bych se zúčastnil Vašeho zahajovacího večera 2. prosince. Možná, že povzdálí by se mohlo zmenšit a dospět až do
blízkosti. Mám tím na mysli eventuální autorskou spolupráci. Nijak na to netlačím, mám zatím práce dost, ale jednou, možná, kdoví... Už jsem několik "intelektuálních bulvárů" sepsal, např. mi Lad. Smoček režíroval hru "Záměna", kdysi mi Alena Vránová objela republiku s monodramatem "Lásko má, ty nevíš...", teď naposled U hasičů mi hrajou "Příběh Coco Chanel". Rád bych ve výše zmíněném žánru (se zaměřením na srandu) pokračoval a to je vlastně důvod, proč bych se už po několikáté rád znovu podíval na Vašeho
Woodyho Allena.
Když mi poradíte, jak se na zahajovací večer dostat, rád splním všechny podmínky.

Zdravím Vás co nejsrdečněji.

Jiří Just 1.11.2004

Dobrý den,
chtěl bych vám moc poděkovat za pozvání na včerejší premiéru hry Takový žertík. Představení mě i manželku nadchlo, patrně také proto, že se smíchem zároveň přicházelo přemýšlení... Nechci se tvářit jako odborník, ale fascinuje mě, když vidím, že i zdánlivě nevýznamná gesta jsou dotažena do konce. Že i na ně se jako herec soustředíte. A přesně tenhle pocit skutečně soustředěného výkonu a zároveň atmosféry v divadle způsobil, že jsme byli z tohoto představení skutečně nadšeni...
Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.

Jan Krátký, HVB Bank Czech Republic a.s 29.04.2004

Díky všem, kteří se účastnili středečního představení ve Svitavách (Zahraj to znovu, Same). Takhle sem se už dlouho nezasmála, je to fakt nářez. Jestě jednou moc díky, bylo to super!

Jana 23.04.2004

Vážený pane Hrušínský,
dovolte mi, abych Vám (jako spousta ostatních) vyjádřila svůj obdiv a poděkování za zážitek, který jste nám Vy a Vaši kolegové zprostředkovali minulý týden v Karlovarském městském divadle. Divadlo navštěvujeme poměrně často a můj přítel působí jako herec v Karlovarském divadle dětí.... Pocity, které jsme si odnášeli z představení Zahraj to znovu, Same, lze však jen těžko vyjádřit nebo porovnat s jinými. Byli jsme nadšeni, uchváceni, okouzleni, šťastni, spokojeni, veselí a na konci jsme si přáli vrátit hru na začátek a moci ji znovu shlédnout. Váš herecký výkon se pro nás stane nezapomenutelnou vzpomínkou. Děkuji. Přeji Vám a celému divadlu mnoho úspěchů a nedočkavě se těším na další představení.
S přátelským pozdravem

Lenka Pončová, Karlovy Vary /Mattoni/ 19.04.2004

Vážený pane Hrušínský,
dne 28.3.2004 jsem shlédla Vaše představení "Zahraj to znovu, Same". Skvěle jsem se pobavila a velice smekám před Vaším hereckým uměním nevšední kvality. Vaše ztvárnění hlavní postavy bylo vynikající. Už se těším až bude Vaše společnost opět hrát v mosteckém divadle. Přeji Vám i celé Vaší divadelní společnosti mnoho štěstí při výběru dalších her, ať diváci mohou odcházet z divadel s tak krásnými zážitky a hřejivým pocitem jako já.
Ještě jednou děkuji za hezký večer.
S pozdravem

Eva Horská, Česká rafinérská, a.s. 29.03.2004

Dobry den pane Hrusinsky!
Vcera jsme v Koline videly Vase predstaveni Zahraj to znovu, Same! Moc se nam libilo a pobavily jsme se, proto jsme se rozhodly, ze Vam o tom napiseme. Jsme moc zvedave na Vase dalsi hry, ktere uvadite. Doufame, ze zase nekdy se svym divadlem prijedete do Kolina. Prejeme Vam spoustu takovych nadhernych predstaveni a nekoncici fronty divaku! Vas herecky vykon byl naprosto vynikajici! Samozrejme, ze ostatni take ukazali, co umi, ale Vy jste tam proste zaril!
S pozdravem a pranim mnoho zdravi Vam i Vasi rodine

Katka a Ivana Mala 28.03.2004

Vážený Jane Hrušínský,
ráda bych vyjádřila svou přízeň nejen k Vašemu hereckému výkonu, který je velmi osobitý, ale i k člověku jako takovému. Hra „Zahraj to znovu,Same“ by se klidně mohla přejmenovat na „Zahraj to znovu, Jane“, nechť se pobaví ještě další a další diváci, kteří by po skončení představení čekajíc ve frontě na kabát, stejně jako my nyní v sobotu, nešetřili na chvále.

Na prstech jedné ruky by se dalo v mých osmadvaceti letech spočítat, kolikrát jsem za svůj život navštívila divadlo, do kterého mě vždy musel někdo doslova „dokopat.“ Říkáte si teď, píše mi kulturní barbar, píše, ale nikdy předtím se ve mně neprobudilo takové pouto a nadšení, aby se cifra návštěvnosti zvýšila.

Po shlédnutí výše jmenované hry mám již koupené lístky na „Charleyovu tetu“ a „Večer Tříkrálový“ do ABC. Jste to Vy, kdo způsobil v mém vztahu k divadlu obrat o 180° a smetl nadobro můj odmítavý pohled na divadelní scénu. Hluboce smekám. Až bude Vaše společnost hrát ve svém divadle „Na Jezerce“, nejspíš si tam jako nadšený divák pronajmu dlouhodobě židli k sezení. Navíc báječná vize, že cesta za kvalitní kulturou mi potrvá z domova jen 7 minut.

Přeji Vám, Vaší paní a celé divadelní společnosti mnoho zdaru v plánech do budoucna a setrvejte nadále v těch krásných svěžích výkonech, které jsou jasným důkazem potěšit a rozpálit srdce diváka.

Díky

Elena Cichrová 23.02.2004

Vážený pane Hrušínský,
rády bychom poděkovaly celé Vaší společnosti za nádherné představení "Zahraj to znovu,Same", které jsme včera navštívily v divadle ABC. Shodly jsme se , že tak už jsme se dlouho nepobavily a nenasmály. Těšíme se na další představení Vaší společnosti a díky za krásný zážitek, kterých zažije člověk v dnešní uspěchané době tak málo.
S pozdravem

Renata Švábová 13.01.2004

Vážení,
moc jsem se pobavila minulý týden při Vašem představení W.Allen: Zahraj to znovu, Same v divadle v Teplicích. Jsem ráda, že ještě někdo hraje opravdové divadlo. Vydržte prosím.

Lenka Boehmová, Teplice 31.10.2003

Vážený pane Hrušínský,
navštívila jsem včera večer v Krušnohorském divadle Teplice vaše představení W.Allena : "Zahraj to znovu, Same". V programu se zmiňujete o přání, aby premiéru tohoto představení mohl vidět i Váš otec. Jsem přesvědčena, že jestli opravdu existuje nějaké divadelní nebe, věřte, že se tam spokojeně usmívá. Vám i Vašim kolegům moc děkuji.

A. Rapprichová, Teplice 24.10.2003

Vážený pane,
poněkud opožděně bych Vám všem chtěla poděkovat za mimořádný zážitek při Vaší návštěvě Stochova u Kladna,kde jste byli se svou hrou Zahraj to znovu,Same. Bylo to skvělé,úsměvné,bezvadné. Rozhodně nelituji a protože je částečně mým povoláním také prodej vstupenek na různá divadelní představení,velice ráda kulturně milovné lidi na Vaše divadelní představení posílám. Mějte hezké prázdniny,jestě jednou děkuji.

Romana Literová, Kladno 29.06.2003

Dobrý den pane Hrušínský,
chtěl bych Vám ještě (sice trochu opožděně) pogratulovat k premiéře "Můj boj", kterou jsem shlédl s obrovským zájmem a byl jsem jí nadšen. Jen odhaduji, jako laik, kolik práce za premiérou musí být. A jistě i nervů. Máte můj nekonečný obdiv.
Děkuji.

Mirek Vojáček (Agentura Grey) 2.06.2003

Děkuji za Vaši novou hru Zahraj to znovu, Same v divadle Gong. Ne, že bych to dělala po každém mnou navštíveném divadelním představení, ale chtěla bych Vám poděkovat za ten super večer. Takhle jsem se v divadle snad ještě nenasmála. Myslím, že s touto hrou budete mít velký úspěch. Děkuji a přeji Vám vše dobré.

Hana Kuranová 26.03.2003

Milý pane Hrušínský, včera jsem viděla Vaše představení Zahraj to znovu, Same a ještě teď mám radost z toho, jak jste mne pobavili. Budu držet palce, aby se Vám i společnosti dařilo a měl jste pořád takové štěstí při výběru her i partnerů...

Zdenka Patrochová 17.03.2003

Vážený pane Hrušínský, to, že se Vám podařilo založit Divadelní společnost je skvělé a gratuluji Vám a fandím. Dne 8.3.03 jsem byla na Vašem představení v Divadle Gong. Nejen výběr představení, ale hlavně jeho provedení mě opravdu nadchlo. Za krásný večer děkuji Vám, Vaší paní, ale i ostatním hercům, které jsem neznala - byli bezvadní ..... Ještě jednou děkuji a těším se na další kus.

Lucie Lochmanová 13.03.2003

Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za včerejší premiéru Zahraj to znovu, Same. Bylo to vynikající, už dlouho jsem se v divadle tak příjemně nepobavila. Byli jste všichni úžasní!!!

Jana Hercegová (Česká spořitelna) 7.03.2003

Naprosto skvělé a to vše: Překlad, režie, herci. Už léta jsem nezažil tak skvěle prezentovaný humor, na jehož konci jsem měl slzy v očích a to slzy dojetí ..... Plánuji to představení vidět třicetkrát, jako Váš Felix Casablancu a to i s muzikou. Srdečně za nás oba

MUDr. Pavel Barták 7.03.2003
Praha 4 (Tučňák) 27.06.2019

Nejen o opětovně vyhrané anketě Provozovna Prahy 4

Divadlo Na Jezerce se těší ocenění diváků
Pavla Haluzová (informuji.cz) 13.06.2019

Divadlo Na Jezerce žilo oslavami

NA JEZERCE BYL DŮVOD K VELKÉ OSLAVĚ
Renáta Večerková (Zlínský deník) 29.05.2019

Jan Hrušínský má svou hvězdu na Chodníku slávy

Nedokážu spočítat, kolikrát jsem byl ve Zlíně, přiznala hvězda chodníku slávy
J.P.Kříž (Právo) 9.04.2019

J.P. Kříž o nové premiéře Pánský klub

J.P.Kříž - Na Jezerce o konci vymítačky štrejchů
Tomáš Šťástka (iDnes.cz) 3.04.2019

Milan Šteindler: Kus burana asi ve mně je

Tomáš Šťástka - Milan Šteindler
FilmFest mimořádné vydání (Zlínský deník) 7.03.2019

NA ZLÍNSKÉM CHODNÍKU SLÁVY PŘIBUDE HVĚZDA PRO JANA HRUŠÍNSKÉHO

Mimořádné vydání - FilmFest
Michaela Schifflerová (Moderní včelař) 1.03.2019

SLÁVA! ALE KOMU?
Sláva strojů a měst v Divadle Na Jezerce

Sláva strojů a měst - recenze
Veronika Bednářová (REFLEX) 14.02.2019

CÍLEM JE POŠTVAT NÁS PROTI SOBĚ
Reflex č. 7/2019

Reflex 7-2019
Mnislav Zelený (email) 31.01.2019

Mnislav Zelený - etnolog, spisovatel, novinář - o inscenaci Sláva strojů a měst s Jaroslavem Duškem

Mnislav Zelený - o inscenaci Sláva strojů a měst
J. P. Kříž (e-mail) 25.01.2019

Na Jezerce tři s Rašínovými včelstvy

J. P. Kříž
zr (Právo Café) 10.01.2019

O pikantní koMEDii Sláva strojů a měst v režii Jaroslava Duška

Jaroslav Dušek v bzučivé grotesce Sláva strojů a měst
Michaela Gubelová (Xantypa) 1.01.2019

O mimořádném večeru v DIVADLE NA JEZERCE ke 100 letům republiky

Res publica na Jezerce
Jan Hrušínský (neovlivni.cz) 27.12.2018

Pravidelný sloupek Jana Hrušínského v magazínu Neovlivní.cz

Prachy jsou krásná věc, ale štěstí si za ně nekoupíš
Radmila Hrdinová (Právo) 22.12.2018

Rozhovor s Janem Hrušínským

Herec Jan Hrušínský má jediné vánoční přání: Vraťme se k ideálům listopadu 1989
Aplausin (aplausin.cz) 4.12.2018

O nové inscenaci Divadla Na Jezerce: Sláva strojů a měst

Z Jaroslava Duška bude ženská. Kde si střihne tuhle pikantní roli?
Deník METRO (metro.cz) 3.12.2018

O lednové premiéře v Divadle Na Jezerce

Mág Dušek zabzučí na Jezerce
ihned.cz (DNJ) 30.11.2018

Hospodářské noviny: O chystané premiéře

Bzučivá koMEDie na Jezerce
Jana Soprová (Divadelní noviny) 29.11.2018

autor: Divadlo na Jezerce

Respublica III aneb Hrdinové naší doby
J. P. Kříž (Právo) 20.11.2018

Hodnocení J. P. Kříže - 100% pro Res publicu na Jezerce

Program - rezignace, a facky argumenty
Jan Rejžek (Facebook) 20.11.2018

Res publica forever!

První slovo Jana Rejžka
Renata Říhová (Vaše 4 - Regionální zprávy) 8.11.2018

Jan Hrušínský: Mám štěstí na skvělé lidi kolem sebe

Rozhovor: Jan Hrušínský
Jiří Leschtina (Aktuálně.cz) 1.11.2018

Jan Hrušínský: Vládcům už nestačí krást peníze. Kradou nám i svobodu

Aktuálně.cz - rozhovor Jana Hrušínského
Ota Sládek (Xantypa Č. 10 2018) 27.09.2018

Jan Hrušínský
DIVADLO BEZ RADOSTI JE S PROMINUTÍM VOLOVINA

Xantypa Jan Hrušínský
Jana Soprová (Divadelní noviny 14) 4.09.2018

Rozhovor s Janem Hrušínským
Jana Soprová, Divadelní noviny

Jan Hrušínský: Každý člověk touží po svobodě
Jindřich Göth (Instinkt) 7.06.2018

Kam čert nemůže, nastrčí Saturnina

Saturnin - recenze Jindřicha Götha
Jiří P. Kříž (Právo) 6.06.2018

Saturnin z Nuslí otcem Rychlých šípů

J.P.Kříž recenze - Saturnin
Tomáš Šťástka (MF DNES) 1.06.2018

Kernův Saturnin kouzlí i tančí kozáčka

Tomáš Šťástka - Saturnin na Jezerce
Jiří P. Kříž (PRÁVO) 10.05.2018

Jak diletantství vstoupilo na nebesa

J. P. Kříž - Je úchvatná!
vilik (Aplausin.cz) 27.04.2018

Jan Hrušínský je nadšený. V jeho Divadle Na Jezerce se zpívá falešně.

Úchvatná - Aplausin.cz prem.
Tomáš Šťástka (iDNES) 23.04.2018

Falešný zpěv namáhá hlasivky. Sedláčková hraje nejhorší zpěvačku všech dob.

Tomáš Šťástka - Je úchvatná!
Jan Hrušínský (Divadelní noviny) 10.04.2018

Udělej to, jak se to u divadla nedělá.
Jan Hrušínský o Juraji Herzovi

Jan Hrušínský o Juraji Herzovi
redakce (FORUM 24) 20.02.2018

Divadlo Na Jezerce na cestách v roce 2018

Divadlo Na Jezerce na cestách v roce 2018
Jana Bryndová (Taneční magazín) 15.02.2018

Divadlo Na Jezerce má další nominaci na Cenu Thálie

Cena Thálie 2017 nominace DNJ
David Binar (Neovlivni.cz) 19.01.2018

OBČAN HRUŠÍNSKÝ: Je hrozné, kolik lidí dokáže naletět darebákům

Občan Hrušínský
Irena Jirků (Ego!) 22.12.2017

Jan Hrušínský: Už mě nebaví mlčet

EGO - Jan Hrušínský
Milan Ležák ml. (INSTINKT) 12.10.2017

PÁLILI JSME JAKO O ŽIVOT
Rozhovor Instinktu s Janem Hrušínským

Rozhovor Instinktu s Janem Hrušínským
Veronika Bednářová (REFLEX č. 40) 5.10.2017

ZÁZRAK HONZA TŘÍSKA

Zázrak Honza Tříska
Jan Hrušínský (Divadelní noviny) 3.10.2017

JAN TŘÍSKA BOHUŽEL NEPŘIJDE

Jan Tříska bohužel nepřijde
redakce (Blesk) 28.09.2017

S TŘÍSKOU BYCH HRÁL I BEZ DIVÁKŮ
Jan Hrušínský o Janu Třískovi

Jan Hrušínský o Janu Třískovi
Jan Kerbr (DIVADELNÍ NOVINY 9/2017) 2.05.2017

NÁCEK MEZI NÁMI
Recenze hry Už je tady zas!

Nácek mezi námi DN 9/2017
Michaela Rochovanská (PraKultura) 3.04.2017

UŽ JE TADY ZAS!
Ondřej Kavan sklízí úspěch v přestrojení za Adolfa Hitlera

M.Rochovanská Už je tady zas!
J.P.Kříž (PRÁVO) 22.03.2017

Karel Čapek: Bože, zbav dnešní svět lži
UŽ JE TADY ZAS! / Divadlo Na Jezerce
90%

Už je tady zas! J.P.Kříž
Už je tady zas! (i-Divadlo.cz) 19.03.2017

Velmi trefný satirický šleh, jehož razanci umocňuje humor, který přesně a bez skrupulí pojmenovává naši stále nemocnější současnost a důsledně pracuje s pointami, z nichž mrazí. Adolf Hitler jako "deus ex machina" - bizarní, ale také až hrozivě účinná facka... Nelze nevyzdvihnout výbornou hereckou práci Ondřeje Kavana a fakt, že se mu po celou dobu inscenace daří udržet optimální punc civilní autenticity, prostý jakékoli zjednodušující karikatury. Svou postavu a diváky tak dovede ke katarzi finálního sdělení, či ke značně nelichotivé, ale potřebné terapii citelným šokem. Jauvajs!
Helena Grégrová /i-Divadlo.cz/ 80%

J. P. Kříž (PRÁVO / Novinky.cz) 17.03.2017

Karel Čapek: Bože, zbav dnešní svět lži
UŽ JE TADY ZAS! Divadlo Na Jezerce
90%

J.P.Kříž Už je tady zas!
Dominik Fras (Facebook) 17.03.2017

UŽ JE TADY ZAS!

Dominik Fras Už je tady zas!
Magdaléna Daňková (Aktuálně.cz) 16.03.2017

Hitler na Jezerce varuje před Babišem. V české verzi hry Už je tady zas! se podívá i do DVTV.

Aktuálně.cz
Milan Eisenhammer (MAFRA) 26.01.2017

NA ČLOVĚKA JSEM STŘÍLEL POPRVÉ
Rozhovor s Milanem Kňažkem

Milan Kňažko MAFRA
Iva Benešová (TV Pohoda) 2.01.2017

HUMOR ČLOVĚKA POSILUJE
Rozhovor s Miluší Šplechtovou a Janem Hrušínským

TV Pohoda
Marcela Honsová (EKONOM) 1.12.2016

JAN HRUŠÍNSKÝ
Zakladatel a majitel společnosti Divadlo Na Jezerce je na svých cestách ovlivněn svojí profesí i cestovatelskými touhami svých dětí.

Marcela Honsová - Jan Hrušínský TŘI CESTY
Ľubica Krénová, Ph.D. (KOD - konkrétne o divadle 9/16) 1.11.2016

Oslavovaný Shakespeare /Shylock na Jezerce/

Lubica Krénová Shylock
Jana Bryndová (Deníky, magazíny, divadelní noviny...) 10.10.2016

VÍTĚZSTVÍ DIVADLA NA JEZERCE V ANKETĚ PRAHY 4

Nejlepší provozovna Prahy 4 v roce 2016
Jana Bednářová (Týdeník KVĚTY 40/2016) 6.10.2016

NIC NÁS NEROZDĚLÍ
Rozhovor Jany Bednářové s Rudolfem a Janem Hrušínskými

Nic nás nerozdělí
Veronika Bednářová (REFLEX č. 20) 1.06.2016

FICO JE KAVIÁROVÝ SOLCIALISTA
Rozhovor s Milanem Kňažkem po premiéře Shylocka v Divadle Na Jezerce.

Shylock v Reflexu
I. Bachoríková (Magazín Sedmička) 30.05.2016

JAN HRUŠÍNSKÝ MÁ V AUSTRÁLII NOVOU LÁSKU
Klidně by se za ní odstěhoval...

Jan Hrušínský v Sedmičce
Markéta Čaňková (TV Pohoda) 27.05.2016

JSEM SÁM SEBOU
Rozhovor s Milanem Kňažkem po premiéře Shylocka v DNJ

Shylock v magazínu TV Pohoda
Jan Kolář (Divadelní noviny) 24.05.2016

SPOR SHYLOCKA S KOREKTNOSTÍ

Shylock - Jan Kolář DN
Veronika Bednářová (Reflex č. 18) 5.05.2016

COPAK SHAKESPEARE MŮŽE ZA HOLOCAUST?

Mark Leiren-Young: "Lidé mají právo urazit se, když si z nich děláte legraci. Ale neznamená to, že mají právo vzít vám vaše právo je urážet."

Rozhovor Veroniky Bednářové s Markem Leirenem-Youngem
Jan Kerbr (Lidové noviny) 4.05.2016

POLITICKÉ POTÍŽE S LIBROU MASA

Shylock - recenze

Shylock recenze Jan Kerbr LN
J. P. Kříž (Právo a Novinky.cz) 28.04.2016

O RASISMU NARUBY V DIVADLE NA JEZERCE

Recenze Shylock - 90%

J.P.Kříž O rasismu naruby v Divadle Na Jezerce
Jubilejní 35. premiéra Divadla Na Jezerce (Divadlo Na Jezerce) 27.04.2016

Premiéra Shylocka se odehrála za účasti autora, kanadského dramatika a filmového a televizního scénáristy MARKA LEIRENA-YOUNGA.

Inscenaci a vynikající herecký výkon Milana Kňažka diváci odměnili dlouho trvajícím potleskem ve stoje.

Foto: Ivan Kahún

Premiéra hry SHYLOCK
ČTK (ČTK) 24.04.2016

JIŘINA BOHDALOVÁ OSLAVILA V PŘEDSTIHU "85" V DIVADLE NA JEZERCE

Jiřina Bohdalová v Divadle Na Jezerce
Anketa (RESPEKT) 18.04.2016

V POSLEDNÍCH DNECH BĚŽÍ (absurdní)DEBATA O TOM, ZDA SE POPULÁRNÍ UMĚLCI MAJÍ VEŘEJNĚ A KRITICKY VYJADŘOVAT K POLITICE. CO SI O TOM MYSLÍTE?

Jan Hrušínský, Kristýna Leichtová, Robert Sedláček a Jan Hřebejk

Respekt - Anketa
Lenka Nejezchlebová (TÝDEN.cz) 11.04.2016

Budeme kvůli korektnosti pálit knížky?
MILAN KŇAŽKO - SHYLOCK NA JEZERCE

Rozhovor Milana Kňažka v magazínu Týden
Michaela Rochovanská (Prakultura) 6.04.2016

Dědicové na Jezerce pobaví i překvapí

Dědicové na Jezerce pobaví i překvapí M.Rochovanská
Ivan Kott (Semaforský Jonáš klub) 4.04.2016

OPRAVÁŘKA POROUCHANÝCH KOTLŮ A BOLAVÝCH DUŠÍ

OPRAVÁŘKA POROUCHANÝCH KOTLŮ A BOLAVÝCH DUŠÍ I.Kott
Michaela Rochovanská (Prakultura) 2.04.2016

Jan Hrušínský: NA PSANÍ DRAMATICKÉHO TEXTU BYCH SI NETROUFNUL

Jan Hrušínský: NA PSANÍ DRAMATICKÉHO TEXTU BYCH SI NETROUFNUL
J.P.Kříž (Právo) 1.04.2016

Patálie kolem posledního spravedlivého

Patálie kolem posledního spravedlivého J.P.Kriz
Michaela Rochovanská (Aktuálně.cz) 29.03.2016

RADŠI TISÍC BULVÁRŮ, NEŽ MEDIÁLNÍ KONCENTRÁK V ČELE S RUDÝM PRÁVEM, ŘÍKÁ JAN HRUŠÍNSKÝ

Aktuálně.cz RADŠI TISÍC BULVÁRŮ, NEŽ MEDIÁLNÍ KONCENTRÁK V ČELE S RUDÝM PRÁVEM, ŘÍKÁ JAN HRUŠÍNSKÝ
J. P. Kříž (Novinky.cz a PRÁVO) 9.12.2015

PŘEŽIJE POSLEDNÍ ARISTOKRATKA NAŠÍ DOBU?
80%

Recenze J.P.Kříž POSLEDNÍ ARISTOKRATKA
Martin Dudek (Naše Praha č.18 2015) 1.11.2015

Jan Hrušínský: V UMĚLÉM SPÁNKU SE ZDAJÍ NEUVĚŘITELNÉ SNY

NAŠE PRAHA č.18 2015
Michaela Rochovanská (Prakultura) 22.10.2015

DIVADLO NA JEZERCE PŘIPOMÍNÁ RUDOLFA HRUŠÍNSKÉHO

VIII výstava z cyklu Paměť divadla a filmu
Jan Hrušínský (Divadelní noviny č. 17) 13.10.2015

LUBOMÍR LIPSKÝ NÁS POPRVÉ ZARMOUTIL

Divadelní noviny č. 17
A.Hroncová (iDNES) 3.10.2015

OCENĚNÍ PRO DIVADLO NA JEZERCE.
Z 54 tisíc firem v Praze 4 mezi třemi nejlepšími...

Divadlo Na Jezerce převzalo ocenění
Cyril Zákora (Letní dům, z.ú.) 1.10.2015

PODĚKOVÁNÍ ZA ÚČAST NA DOBROČINNÉ AKCI PRO DĚTI Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ.

Poděkování za účast DNJ na charitativní akci.
Tiskové oddělení (ČTK) 13.09.2015

DIVADLO NA JEZERCE VSTOUPÍ DO ČTRNÁCTÉ SEZÓNY 14. ZÁŘÍ

ČTK - 14. sezóna Divadla Na Jezerce
Scarlett Wilková (Magazín MF DNES) 13.08.2015

Jan Hrušínský
VIDĚL JSEM SVŮJ KONEC

Magazín MF DNES
Lucie Jandová (PRÁVO) 30.05.2015

Jan Hrušínský
NA JEVIŠTĚ SI CHODÍM ODPOČINOUT

Právo magazín
Jaroslav Panenka (METRO) 16.05.2015

Kristýna Hrušínská
HLAVNĚ NEUDĚLAT OSTUDU

Metro magazín
Martin Rezek (Magazín NA DOTEK) 14.05.2015

LETNÍ ROZHOVOR s Janem Hrušínským

Magazín NA DOTEK
Michaela Rochovanská (Prakultura) 21.03.2015

Tři v tom: komedie z pera Jaroslava Vostrého si získala diváky na Jezerce

M. Rochovanská TŘI V TOM
J. P. Kříž (PRÁVO) 12.03.2015

Tři u Hrušínských jsou na vostro v tom

J. P. Kříž TŘI V TOM
Aleš Pohořal (GRAND GENERACE) 10.02.2015

"JEZERKA SÁZÍ NA ÚCTU K LIDEM"
Rozhovor s Janem Hrušínským

DIVADLO NA JEZERCE SÁZÍ NA ÚCTU K LIDEM
Jan Hrušínský (Lidové noviny) 6.02.2015

Odpověď Janě Machalické na její neověřené spekulace v několika článcích v LN.

Národní divadlo je tady pro všechny občany
Josef Herman (Divadelní noviny č. 22 2014) 23.12.2014

Recenze CD Písničky z Jezerky

DN Písničky z Jezerky
A. Hroncová (iDNES - Kultura) 2.12.2014

Divadlo Na Jezerce se v anketě iDnes umístilo mezi nejlepšími pražskými divadly

iDnes - Kultura
J. P. Kříž (PRÁVO) 2.12.2014

DESET SVÍČEK K NAROZENINÁM JEZERKY

PRÁVO - 10 svíček k narozeninám Jezerky
Iva Vondrová (PŘEKVAPENÍ) 1.12.2014

ŽIVOTNÍ ABECEDA JANA HRUŠÍNSKÉHO, PRINCIPÁLA DIVADLA NA JEZERCE

Překvapení č.49 - Jan Hrušínský
J. P. Kříž (PRÁVO) 22.11.2014

"Bohdalka sklízela ovace Na Jezerce"

Hodnocení - 90%

Generálka - recenze PRÁVO
Iva Vondrová (Překvapení cz) 21.11.2014

BOHDALOVÁ SI UMÍ DUPNOUT JAKO GENERÁLKA

Překvapení - Generálka
Tomáš Šťástka (MF DNES) 21.11.2014

"Bohdalová znovu září, nejen když holí Napoleona"

Hodnocení - 80%

Generálka - recenze MF DNES
kultura - iDnes (iDnes) 18.11.2014

Výsledky ankety MF DNES a iDnes
"25 objevů v české kultuře za 25 let"

Umístění v anketě 25 objevů... Konečné pořadí
Tomáš Šťástka (iDnes) 17.11.2014

Komentář MF DNES k anketě
"25 objevů v české kultuře za 25 let"

Komentář Tomáše Šťástky k anketě iDnes
Tomáš Šťástka (iDnes) 15.11.2014

Anketa MF DNES "25 objevů v české kultuře za 25 let"
Jezerka vylétla na 4. místo. Co tomu řekne magistrát? ptá se Hrušínský

Jezerka vylétla na 4. místo
David Polák (web MČ Praha 4) 4.10.2014

JAN HRUŠÍNSKÝ ČESTNÝM OBČANEM PRAHY 4

Jan Hrušínský Čestným občanem Prahy 4
redakce (Prazskypatriot.cz Prazanda.cz Noviny Prahy 4) 25.09.2014

Divadlo Na Jezerce, nejlepší kulturní zařízení v Praze 4

Divadlo Na Jezerce bodovalo
J. P. Kříž (XANTYPA) 28.04.2014

Tipy do divadla -
CESTA KOLEM SVĚTA

Xantypa - TIPY - DIVADLO
Barbora Šlapáková (iDivadlo) 15.04.2014

Hrušínský a spol. práskli do bot!

Práskni do bot recenze Brno DBP
Zuzana Křemenová (Co kdy v Praze) 27.03.2014

ČESKÁ KULTURA JE OHLODANÁ KOST
Rozhovor s Janem Hrušínským

Česká kultura je ohlodaná kost
Marcela Kohoutová (Pražský přehled kultury) 26.03.2014

DÁVÁME DIVÁKŮM SÍLU K ÚSMĚVU
Rozhovor s Janem Hrušínským

Pražský přehled kultury 4-2014
Tomáš Šťástka (MF DNES) 24.03.2014

PŘÍJEMNÉ, POKLESLÉ, NESROZUMITELNÉ.

Recenze premiér na Jezerce, na Vinohradech a na Zábradlí.

MF DNES, recenze, T. Šťástka
J.P.Kříž (Právo) 22.03.2014

Cesta kolem světa s feministkou Kristýnou Hrušínskou

Tištěné Právo, recenze J.P.Kříž
J.P.Kříž (Právo/Borgis) 21.03.2014

Na cestě s feministkou Hrušínskou
Recenze "Cesta kolem světa"

Recenze Cesty kolem světa
redakce Deník (Pražský deník) 17.03.2014

Kristýna Hrušínská a Tereza Němcová k premiéře hry Cesta kolem světa

Deník Kristýna Hrušínská a Tereza Němcová
Michaela Rochovanská (Lidové noviny) 15.02.2014

Jan Hrušínský
ŠKODA KONCE PRVNÍ REPUBLIKY

Rozhovor LN 15.2.2014
Jan Hrušínský (Parlamentní listy) 26.01.2014

Komunismus je ostuda lidstva.

Komunismus je ostuda lidstva
Jan Kerbr (Divadelní noviny) 21.01.2014

Na štaci s Thespidovou károu

Jan Kerbr DN Komedianti
J. P. Kříž (Právo) 28.12.2013

Znamenité herecké výkony v Goldflamových Komediantech

Znamenité herecké výkony v Goldflamových Komediantech
Filip Saiver (MF DNES) 21.12.2013

MF DNES - "Nutili mě, abych se zřekl otce"
Rozhovor s principálem Janem Hrušínským

MF DNES - Víkend
Dita Váchová (Moje zdraví 12 2013) 17.12.2013

Ráj na zemi Jana Hrušínského

Moje zdraví - Ráj na zemi Jana Hrušínského
T.Šťástka (MF Dnes) 16.12.2013

Komedianti z Jezerky, ideální divadlo pro nostalgický smích

Komedianti z Jezerky, ideální divadlo pro nostalgický smích
Zuzana Brejchová (Vídeňské svobodné listy) 16.12.2013

Po "Ženitbě"

Po "Ženitbě"
Jan Kerbr (Divadelní noviny) 30.04.2013

Jako dlaždiči

Práskni do bot - recenze Jana Kerbra
redakce (MF DNES) 13.04.2013

DIVADLO NA JEZERCE USPOŘÁDALO OSLAVY 90. NAROZENIN LUBOMÍRA LIPSKÉHO
Divadlo věnovalo oslavenci výtěžek z představeni Charleyova teta ve výši 30.000,- Kč

Benefice pro L.Lipského v Divadle Na Jezerce
J. P. Kříž (PRÁVO) 14.03.2013

Čórni kachle a práskni rychle do bot!

Práskni do bot - recenze J.P.Kříže
Vladimíra Holišová (Musical-opereta.cz) 13.03.2013

Já, Francois Villon - odbivuhodný a nezapomenutelný muzikál

Já, Francois Villon - obdivuhodný a nezapomenutelný muzikál
Anna Kottová (Topzine.cz) 19.01.2013

Darda na Jezerce neoslní. Přesto patří k povedeným inscenacím.

A.Kottová Darda na Jezerce
Blanka Kubíková (Květy) 17.01.2013

V kůži nesnesitelného manžela.

Květy
Jan Kerbr (Divadelní noviny) 8.01.2013

Helenka Součková už dospěla.

Darda - recenze Jana Kerbra
Jan Hrušínský (iDivadlo.cz) 19.12.2012

Divadlo Na Jezerce podporuje protestující studenty

Divadlo Na Jezerce podporuje protestující studenty
Jan Kerbr (Divadelní noviny) 2.10.2012

Divadlo Na Jezerce
Deset let divadelní společnosti

Divadelní noviny_strana 1
Martin Hilský (Divadelní noviny) 2.10.2012

Divadlo Na Jezerce
Deset let divadelní společnosti

Divadelní noviny_strana 1_pokracovani
Jan Kerbr, Jan Hrušínský (Divadelní noviny) 2.10.2012

Divadlo Na Jezerce
Deset let divadelní společnosti

Divadelní noviny_strana 2 a 3
Tříska,Balaš,Dvořák,Vlasáková (Divadelní noviny) 2.10.2012

Divadlo Na Jezerce
Deset let divadelní společnosti

Divadelní noviny_strana 4
Lenka Šaldová (Divadelní noviny) 17.04.2012

Já, Francois Villon, prokletý básník lásky a života

Divadelní noviny
Jana Kumherová (iNoviny Topzine) 7.04.2012

Muzikál Já, Francois Villon září vtipem. Jezerka sklízí úspěch. 1

Topzine
Jana Kumherová (iNoviny Topzine) 7.04.2012

Muzikál Já, Francois Villon září vtipem. Jezerka sklízí úspěch. 2

Topzine
Barbora Osvaldová (i-Divadlo.cz) 29.03.2012

Divadlo Na Jezerce - Já, Francois Villon. 1

i-Divadlo.cz
Barbora Osvaldová (i-Divadlo.cz) 29.03.2012

Divadlo Na Jezerce - Já, Francois Villon. 2

i-Divadlo.cz
Barbora Osvaldová (i-Divadlo.cz) 29.03.2012

Divadlo Na Jezerce - Já, Francois Villon. 3

i-Divadlo.cz
J.P. Kříž (Novinky.cz/ Právo) 23.03.2012

Nuzota z lidí lotry činí, vzkazuje nám Villon

Novinky.cz_Právo
Jana Soprová (Český rozhlas) 2.03.2012

Jeppe z vršku - recenze

ČESKÝ ROZHLAS
Miroslava Besserová (Pražský magazín) 1.03.2012

DIVADLO NA JEZERCE
Jeppe z vršku

Pražský magazín
J.P.Kříž (PRÁVO/Novinky.cz) 17.02.2012

JAK JEPPE O SVOBODĚ SNIL A SKONČIL NA HNOJI 1

Právo/Novinky.cz
J.P.Kříž (PRÁVO/Novinky.cz) 17.02.2012

JAK JEPPE O SVOBODĚ SNIL A SKONČIL NA HNOJI 2

Právo/Novinky.cz
Jakub D. Kočí (ŽENA-IN) 17.02.2012

JEPPE MÁ NA JEZERCE PO PREMIÉŘE

ŽENA-IN
Jakub D. Kočí (ŽENA-IN) 16.02.2012

Jan Hrušínský
POSTMODERNU Z KAMENNÝCH DIVADEL NEMUSÍM 1

ŽENA-IN
Jakub D. Kočí (ŽENA-IN) 16.02.2012

Jan Hrušínský
POSTMODERNU Z KAMENNÝCH DIVADEL NEMUSÍM 2

ŽENA-IN
Zuzana Drtilová (MF DNES) 15.02.2012

NEJHORŠÍ JE UTKAT SE SÁM SE SEBOU

MF DNES
Radmila Hrdinová (Právo) 23.09.2011

Snažíme se, aby se k nám diváci vraceli rádi.

Právo
Ondřej Leinert (Pražský deník) 14.06.2011

Divadlo s rodokmenem
Kumšt

Pražský deník
Jezerka (DNJ - Palác knih Luxor) 13.06.2011

AUTOGRAMIÁDA
Tříska - Kačer - Hrušínský

DNJ - Palác knih Luxor
red (Dáma.cz) 13.06.2011

Tři Honzové podepisovali knihu
DIVADLO S RODOKMENEM

Dáma.cz
Jan Kerbr (Divadelní noviny) 21.05.2011

Natřený na černo

Divadelní noviny
Jana Fikotová (Story) 8.05.2011

Othello s prutem a hoblíkem
Martin Sitta

Story
J.P.Kříž (Právo) 9.04.2011

Mouřenín s čistou duší, ale s černou tváří

Právo
red (Story) 4.04.2011

DIVADLO S RODOKMENEM

Story
rsk (PRÁVO) 17.11.2010

Expremiér Fischer křtil svou vlídnou knihu

PRÁVO
J. P. Kříž (Právo) 9.11.2010

Komedie o zavržených a odmítaných láskách

Právo
Jan Kerbr (Divadlení noviny) 2.11.2010

Lze nad diváckými jistotami mávnout rukou?

Divadelní noviny
Alexandra Stušková (Život umělce) 26.10.2010

DIVADLO NA JEZERCE

Život umělce
lupo (Pragmoon) 20.10.2010

Kulturní servis: VEČER TŘÍKRÁLOVÝ

Pragmoon
Jana Lupoměská (Metropol) 17.10.2010

CHCI ABY SE DIVÁCI DOBŘE BALVILI

Metropol
Jan Hrušínský (MF DNES) 16.10.2010

Dopis tátovi k nedožitým 90. narozeninám

MF DNES
Richard Erml (Divadelní noviny) 21.09.2010

Úvaha Richarda Ermla

Divadelní noviny
Zastupitelstvo MČ Praha 4 (MČ PRAHA 4) 16.09.2010

Cena zastupitelstva městské části Praha 4 Janu Hrušínskému

MČ PRAHA 4
J. P. Kříž (XANTYPA) 26.04.2010

Musíme si pomáhat

XANTYPA
Zuzana Drtilová (MF DNES) 31.03.2010

Filmový dokument o Divadle Na Jezerce

MF DNES
Sikora (Rozhlas.cz) 22.03.2010

Musíme si pomáhat jako kopie filmu!

Sikora recenze Musíme si pomáhat
J.P.Kříž (Právo) 19.03.2010

Na Jezerce: Musíme si pomáhat, jsme malí, tedy Češi

Právo
Klára Kubíčková (MF Dnes) 6.03.2010

Slušnost je někdy to největší hrdinství.

MF Dnes
Ivana Vondrová (Překvapení) 20.01.2010

Musíme si pomáhat...i na jevišti

Překvapení
DNJ (Přehled kultury v Praze) 1.01.2010

Šťastný a veselý rok 2010

Přehled kultury v Praze
Blanka Kovaříková (Vlasta) 27.10.2009

DIVADELNÍ HIT - CHARLEYOVA TETA

Vlasta
Iva Vondrová (Překvapení) 26.10.2009

Tři Charleyovy tety na jednom jevišti.

Překvapení
J. P. Kříž (Právo) 17.10.2009

Do Prahy se vrátila nesmrtelná Charleyova teta

Právo
Ondřej Nekola (Metro) 13.10.2009

"Věděl jsem dobře, jakou tetu chci"

Metro
Gabriela Kováříková (Pražský deník) 9.10.2009

Charleyova teta bez Lubomíra Lipského? Nemyslitelné.

Pražský deník
red (Vlasta) 14.05.2009

Divadlo hvězd

Vlasta
red (Šťastný Jim) 15.04.2009

Sázení stromů v parku na Jezerce

Šťastný Jim
J. P. Kříž (Právo) 15.03.2009

Jak se žení Radek Holub s Bárou Hrzánovou.

Právo
Iva Vondrová (Překvapení) 2.02.2009

Paní plukovníková na scéně

Překvapení
Kateřina Kočičková (MF DNES) 29.01.2009

Moskva byla peklo samo

MF DNES
J. P. Kříž (Právo) 23.12.2008

Bohdalová vrací chuť do života.

Právo
Michaela Remešová (Blesk) 23.12.2008

Gott dal "Bohdalce" přednost před Woody Allenem

Blesk
row (MF DNES) 11.06.2008

Divadlo Na Jezerce zahraje benefici pro Semafor

MF DNES
Jan Hrušínský (Lidové noviny) 22.05.2008

Nekulturnost kulturní iniciativy.

Lidové noviny
J. P. Kříž (Právo) 6.05.2008

Na Jezerce směšný blues o poztráceném štěstí

Právo
Jan Hrušínský (Reflex) 28.04.2008

Pane Ermle, omluvte se prosím.

Reflex
red (Noviny Prahy 4 - Tučňák) 17.04.2008

Zuzana Kronerová v Divadle Na Jezerce

Noviny Prahy 4 - Tučňák
Ivana Peroutková (Pražský deník) 2.04.2008

Láskyplná Sklenka sherry na Jezerce.

Pražský deník
rr_Jan Hrušínský (Zpravodaj Schenker) 21.03.2008

Splnil se mi sen

Zpravodaj Schenker
Helena Glezgová (Noviny Prahy 4 ) 2.01.2008

Před spokojenými diváky je radost hrát

Noviny Prahy 4
J.P.Kříž (Právo) 30.05.2007

Pět jasmínových Janů ve válce za Kumšt

Právo
Jiří Moc (TV Plus) 22.05.2007

Kumšt

TV Plus
red (Překvapení) 21.05.2007

Havlová se přišla podívat na pořádný Kumšt

Překvapení
Jana Paterová (Lidové noviny) 21.05.2007

Ženskýma očima o přátelství

Lidové noviny
red (Story) 21.05.2007

Takový je Kumšt

Story
Jana Juhaňáková (Předpreméra v České Lípě) 18.05.2007

Zaplněné divadlo doslova bouřilo

Předpremiéra v České Lípě
red (Šťastný Jim) 17.05.2007

Kumštýři to roztočili

Šťastný Jim
Jan Kerbr (MF DNES) 16.05.2007

Setkání čtyř Janů nad obrazem se vydařilo

MF DNES
red (MF DNES) 27.12.2006

Událost týdne

MF DNES
J. P. Kříž (Právo) 21.12.2006

Vzrušuj se, dotknout se ale nesmíš

Právo
Ivo Toufar (Hospodářské noviny) 8.11.2006

Petrolejové lampy v Divadle Na Jezerce

Hospodářské noviny
J. P. Kříž (Právo) 8.11.2006

Vyprahlé touhy žijí v rozdrcených osudech

Právo
Bronislav Pražan (Týdeník Rozhlas) 23.06.2006

Maškaráda i Mandragora plné umění

Týdeník Rozhlas
J. P. Kříž (Právo) 13.06.2006

Mandragora nalezená v časech duceho

Právo
Bronislav Pražan (Týdeník Rozhlas) 20.02.2006

Divadlo jiskřivého, inteligentního humoru

Týdeník Rozhlas
Marta Švagrová (Lidové noviny) 27.12.2005

Sokolův Allen jiskří na Jezerce

Lidové noviny
J. P. Kříž (Právo) 23.12.2005

V Nuslích na Jezerce znovu řádí Woody Allen

Právo
Jan Kerbr (Divadelní noviny) 1.12.2005

KAŽDÝ HEREC TOUŽÍ PO SVOBODĚ
Rozhovor s Janem Hrušínským

Divadelní noviny
J. P. Kříž (Právo) 5.10.2005

Lásky paní Katty a Jiřina Bohdalové

Právo
Marta Švagrová (Lidové noviny) 22.09.2005

Neučila jsem se zbytečně

Lidové noviny
Z. A. Tichý (MF DNES) 14.05.2004

Vtipný i trpký Žertík u Hrušínského

MF DNES
Tomáš Stanislavčík (Večerník Praha) 3.05.2004

Komedie jako perlivé víno

Večerník Praha
ema (MF DNES) 31.12.2003

Jan Hrušínský zakotví na Jezerce.

MF Dnes
Tomáš Stanislavčík (Večerník Praha) 20.12.2003

Hrušínský okouzluje i mrazí.

Večerník Praha
J.P. Kříž (Právo) 28.05.2003

Jan navázal na rodinou tradici.

Právo
Pavel Časař (Děčínský deník) 20.03.2003

Zahraj to znovu, Jene!

Děčínský deník
Tereza Kopáčová, šéfredaktorka Story (Story) 15.03.2003

Divadelní společnost Jana Hrušínského sehrála svou první premiéru - Zahraj to znovu, Same. Všichni s napětí čekali, jak to ta malá partička bez podnikatelských zkušeností zvládne, a všem spadla čelist. A pak už pusu nikdo nezavřel, protože se až do konce smál chytrému humoru Woodyho Allena, v něhož se Jan Hrušínský dokonale převtělil. Bylo to skvělé divadlo a báječný zážitek...

Petra Černocká, zpěvačka (Magazín INSTINKT) 11.03.2003

Byla jsem se podívat v Gongu na první premiéře Divadelní společnosti Honzy Hrušínského Zahraj to znovu, Same. A bylo to senzační! Mám ráda Woodyho Allena a ani režisér, ani herci to nezkazili. Je to úleva, když se po představení nemusíte bát, kdy se vás někdo zeptá, jak se vám to líbilo.

Marta Švagrová (Lidové noviny) 11.03.2003

Zahraj to znovu, Same.

Lidové noviny
dk (Týdeník TELEVIZE) 10.03.2003

Jan Hrušínský představil svou divadelní společnost hrou Woodyho Allena Zahraj to znovu, Same, kterou přeložila Dana Hábová. Publikum bylo nadšeno a odměnilo herce dlouho trvajícím potleskem.

Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL

 

POKLADNA OTEVŘENA
NAKUPOVAT 
MŮŽETE TAKÉ ONLINE Z POHODLÍ DOMOVA