Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA
Postava

Ohlasy

Dobrý den!
1. května jsem navštívila představení Pánský klub. Byla to vtipná podívaná a všichni jsme spontánně tleskali při každé povedené replice.. Kristýna Hrušínská vedla úspěšně skupinu "eroticky závislých mužů", z nichž poděkování patří zvláště panu Šteindlerovi za to, že vystoupil po úrazu. Autor Matěj Balcar, který byl současně režisérem, obohatil vaši scénu o nový český divadelní titul. Těšíme se na další. Všem svým známým jsem tuto hru srdečně doporučila. Děkuju za krásně prožitý večer a těším se na další setkání.

Mgr. Alena Šantrochová 4.05.2019

Ivo Železný 100 %
(zadáno na i-divadlo.cz: 3.4.2019, počet hodnocení: 50) přínosný / zajímavý komentář

Pánský klub je výborně napsaná, brilantně zahraná komedie na vážnou notečku. Spousta srandy, ale jak už to u chytrých komedií bývá, v permanenci zdaleka není jen bránice. Ne nadarmo ve hře hraje i originální plakát Prázdnin v Římě.
Nejlepší odpověď Jana Hrušínského bezmozkům a neumětelům vůkol. Tahle pecka má zaručené místo na repertoáru tak dlouho, dokud to principála bude bavit. Diváky to rozhodně nepřestane.
Za ctěnou pozornost stojí obsazení.

Ivo Železný i-divadlo.cz 4.04.2019

Dobrý den,
v pátek 29.3. jsme s babičkou navštívily představení Paní Plukovníková. Chtěla bych poděkovat za velice zábavný večer. Moc jsme se nasmály, což hlavně babička už dlouho potřebovala. Děkujeme!
Velký dík patří samozřejmě všem, ale hlavně paní Bohdalové (nemohu si pomoci, ale nejen určitou podobou, taktéž i neskutečným komediálním talentem, mi paní Bohdalová připomíná královnu komedie Lucille Ball), paní Tvrzníkové a panu Satoranskému, protože mají pořád chuť a energii rozdávat tolik zábavy a radosti, i když to musí být neskutečně vyčerpávající.
Děkujeme a přejeme vám všem vše nejlepší, hodně zdraví, spokojenosti, elánu a chuti do další práce!

Lucie Kropáčková 30.03.2019

Vážená paní Ferencová,
ještě jednou moc děkuji za zajištění termínu 22. 3. pro Shylocka v Třeboni. Moc si toho vážím. Pan Kňažko si Třeboň získal. Představení bylo naprosto vynikající. A musím pochválit i techniky, garderobiérku, zkrátka všechny.


S přátelským pozdravem

Michal Pech, DiS Třeboň 25.03.2019

Dobrý den,
včera jsem navštívila divadelní představení "Sláva měst a strojů" a byla jsem jím naprosto unešena!
Mistrné ztvárnění nadčasového, bravurně napsaného a předneseného textu doplněné hrou světla a zvuků bylo překrásnou a mimořádnou podívanou! Člověku se nechce věřit, jak věci pojmenované téměř před 100 lety přesně vystihují problémy naší doby: oddělenost od našeho původu, úzká specializace na výkon a cenu - nikoliv hodnotu!, samota uvnitř celku, častá absence srdce nejen v umění, hrozba totální neplodnosti ducha, úmyslné vytlačení všeho přirozeného a lidského na periférii s pozváním do nového světa strojů a měst, degradace ženství a rodiny...
Mnohé obrazy z této hry se mi budou dlouho vracet: "pojďme zabít čas, než zabije on nás", "některé květy kvetou jen jednu noc", a jiné už ve mne zůstanou natrvalo.
Děkuji za odvahu uvést tak unikátní kousek na prknech Vašeho divadla! Smekám před pány Duškem, Smeykalem a Niklem.
Můj muž vždy tvrdil, že umění přímo koresponduje s úrovní našeho ducha, že má sloužit kráse a životu. Vám se toto tvrzení podařilo převést do reality. Děkuji za to! Irena

Nováková Irena 21.03.2019
Mirka SPÁČILOVÁ (idnes.cz) 11.02.2020

Recenze: Rokenrol veteránů. Bohdalová s Kňažkem vzdávají poctu čistotě

Recenze Mirky Spáčilové
J. P. Kříž (XANTYPA) 10.02.2020

Světla ramp - GIN GAME
Divadlo Na Jezerce
Hodnocení 90%

J. P. Kříž Gin Game na Jezerce
Marie Reslová (Aktuálně.cz) 7.02.2020

Recenze: Bohdalová a Kňažko v divadle předvádějí herectví, jaké se hned tak nevidí

Gin Game recenze Aktuálně.cz
Radmila Hrdinová (PRÁVO) 24.01.2020

Karetní Gin jako duel hereckých mistrů
Hodnocení 85%

PRÁVO: Radmila Hrdinová Gin Game
Radmila Hrdinová (Právo - Café) 12.12.2019

Vyšlo v Právu 12. 12. 2019

Jiřina Bohdalová a Milan Kňažko se sešli Na Jezerce u karet
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL