Archiv představení, která už nehrajeme

Plakát k divadelnímu představení Upoutávky

Režie:
Lukáš Hlavica

Režie:
Lukáš HLAVICA
Překlad:
Tomáš POSPÍŠIL
Scéna:
Jan TOBOLA
Kostýmy:
Lucie LOOSOVÁ
Produkce:
Jan HRUŠÍNSKÝ
Hudební spolupráce:
Dalibor GONDÍK
Fonetická spolupráce:
Dr. Zdena PALKOVÁPREMIÉRA v DNJ: 11.5.2005

DERNIÉRA v DNJ: 31.3.2008

Délka představení: cca 120 minut
Ceny vstupenek:   0, 0 Kč

Nadílka  - Alan Ayckbourn - Po derniéře

(z recenzí…)

LÉČBA HRUŠÍNSKÝM
Marcela Pecháčková / Instinkt

… Nečekaný seriál divadelních premiér roztočil principál a herec Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský. Třetí jarní premiérou byla hra Nadílka, která si dělá drsnou legraci ze tří podivných manželství propojených obchodními vztahy. Křečovité úsměvy, tajný alkoholismus a snobství tu dostávají na frak hlavně v podání Jana Hrušínksého a Valérie Zawadské. Stejně jako v předchozí premiéře Manželské vraždění s Jaroslavem Duškem a Natašou Burger jde znovu o velké téma skřípajícího manželství – tentokrát naštěstí nahlížíme s humorem. Pravda trochu černým.

APLAUS ZA NADÍLKU
Premiéra 11.5. 2005 v Divadle na Jezerce opět přilákala mnoho diváků. Sem chodíme skoro najisto za kvalitními tituly i bezvadným provedením. Ani dnešek nebyl výjimkou...

...L.Hlavica podle skvělého textu, který sám o sobě je zárukou dobré zábavy, vytvořil kvalitní představení a umožnil všem hercům úplnou přirozenost.
Hra samozřejmě měla i hlubší psychologický podtón, ale vtipnost na plné čáře vítězila. Každá postava řešila svůj intimní problém, s nímž nerada vystupovala na veřejnosti, snažila se ho ututlat, a přesto se stával veřejným tajemstvím.
Přestrašená hospodyňka (A. Bendová) se s manželovým růstem stávala manažerkou vynucené zábavy, v kariéře stoupající, i když stále trošičku nejistý a křečovitý Sydney (J.Plesl), s depresemi a nevěrou přelétavého manžela (M. Preiss) bojující Eva (M. Šplechtová), úplně flegmatický a praktického života neschopný, naštěstí dobře zajištěný, bankéř (J. Hrušínský) a jeho zprvu pyšná a nadřazená, později alkoholem rozložená Marion (V. Zawadská) dokázali, na pohled lehounce a bezbolestně, udržovat publikum v opojném nadšení.
/Jindřiška Kodíčková/

Hrací termíny

Datum Čas Kde Zakoupení vstupenek

Informace o dostupnosti vstupenek jsou pouze orientační. Pro přesný počet volných vstupenek klikněte na odkaz ve sloupci Zakoupení vstupenek.

Hodnocení diváků

Vaše hodnocení

Hodnocení:

Foto z představení Majka Votavová

Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL
  KUPUJTE VSTUPENKY ONLINE


NOVÁ SEZÓNA V PRODEJI!
Září a říjen k dostání on-line