Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA

Připravujeme

Text Upoutávky

Režie:
Jan Hřebejk

Produkce:
Jan HRUŠÍNSKÝ
Scéna:
Dáda NĚMEČEK
Asistentka režie:
Nikola HRKĽOVÁ

Délka představení: cca 120 minut
Ceny vstupenek:   590, 250 Kč

After Life  - Ricky Gervais

Tony má po smrti své partnerky jasno: život bez ní nemá žádný smysl. „Hlavně se nelituj!“ vzkazuje mu jeho žena prostřednictvím videa, které před smrtí nahrála. Věděla totiž, že se Tony bude s nenadálou osamělostí jen těžko vyrovnávat. Ve videu mu vysvětluje, jak zapnout alarm, nabádá ho, aby udržoval v domě pořádek, a prosí také o to, aby nezapomínal krmit jejich psa. Kdo z nás nezažil ztrátu blízkého člověka – a kdo z nás našel způsob, jak se s ní vyrovnat?

Hrací termíny

Datum Čas Kde Zakoupení vstupenek

Informace o dostupnosti vstupenek jsou pouze orientační. Pro přesný počet volných vstupenek klikněte na odkaz ve sloupci Zakoupení vstupenek nebo navštivte náš vstupenkový portál.

Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL

HRAJEME! PONDĚLÍ: UŽ JE TADY ZAS!
POKLADNA OTEVŘENA: 13:00 - 19:00

Informace k výměně vstupenek na červen 2021 najdete na webu v Aktualitách. Prosíme všechny diváky s platnou vstupenkou z období covidu, aby v případě, že se jim náhradní termín nehodí, dali co nejdříve vědět obchodnímu oddělení telefonicky (606 066 134) nebo formou emailu (obchodni@hrusinsky.cz). Pokud vám nový termín vyhovuje - budeme s vámi automaticky v den představení počítat. Je ovšem nutné přinést s sebou původní vstupenky.
Splněnou podmínkou pro vstup do divadla je (od 8.6.) také negativní tzv. samotest.